Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Huskarica

Propunere

Recommended Posts

1-pick up doar admini sa aibe voie sa vada ca foloseste! Nu si playeri din joc ca toata lumea vaneaza si sa vede ca deja sa golit serveru!

2- Pick-up zen sa fie permis !Cum a fost si inainte! nu ai de unde sa sti ca e elite poate da space!

3-Event loto fiecare duminica

4-cel care e prins cu elite sa primeasca 20 de zile !

4-adaugarea de iteme noi in joc

5-DSR sa fie activ

Link to comment
Share on other sites

1-pick up doar admini sa aibe voie sa vada ca foloseste! Nu si playeri din joc ca toata lumea vaneaza si sa vede ca deja sa golit serveru!

2- Pick-up zen sa fie permis !Cum a fost si inainte! nu ai de unde sa sti ca e elite poate da space!

3-Event loto fiecare duminica

4-cel care e prins cu elite sa primeasca 20 de zile !

4-adaugarea de iteme noi in joc

5-DSR sa fie activ

Punctele 1 si 2 au mai fost propuse si in trecut de cateva ori si nu au fost acceptate, motivele sunt irelevante.

Punctul 3: de acest event tin minte ca se ocupa oick, banuiesc ca tot el se ocupa si acum dupa cum poate si dupa cum are timp.

Cu primul punct 4 nu sunt de acord. daca esti prins cu elite..2 luni tai frunze la caini sau joci pe alt char.

La al 2-lea punct 4 nu stiu ce iteme se mai pot adauga inafara de acel scut dragon care pica din mobi pe s1 db trecut.

Punctul 5: DSR este activ, dar nu la pvp este activ la pvm si parerea mea ca este mai bn asa.

Link to comment
Share on other sites

1-pick up doar admini sa aibe voie sa vada ca foloseste! Nu si playeri din joc ca toata lumea vaneaza si sa vede ca deja sa golit serveru!

2- Pick-up zen sa fie permis !Cum a fost si inainte! nu ai de unde sa sti ca e elite poate da space!

3-Event loto fiecare duminica

4-cel care e prins cu elite sa primeasca 20 de zile !

4-adaugarea de iteme noi in joc

5-DSR sa fie activ

1 - sunt de acord cu asta, ceea ce fac jucatorii prin faptul ca posteaza pe altii ca au pick up, e hunting (vanatoare).

2 - contra

3 - pro sa zicem, dar sa fie cineva care sa acorde timpa acestui event si sa fie tinut cum trebuie

4 - sa zicem ca 20 de zile e ok, 60 de zile e mult cat e actual, mai ales pentru prima abatere.

4b - nu sunt iteme care mai pot fi adaugate

5 - pro sa fie activ si la pvp, nu numai la pvm.

Link to comment
Share on other sites

1 Nu - e vina jucatorilor, asa cum eu sau altii nu folosesc pick asa ar trebuii toata lumea sa faca. De ce sa golit serveru? pai ia uitete si vezi la pagina cu creeare conturi merge? Daca era sa mearga de la bun inceput fac pariu ca si acuma dupa aproape un an de zile de cand e db asta erau cel putin 400+ jucatori

2 Nu - De ce sa fie permis pick zen? ca sa dormi tu cu set + zen pe tine si sa te trezesti dimineata cu 2 miliarde?

3 Nu - Pentru ce sa se faca event loto? Sa facut de nenumarate ori si nu a fost nimeni care sa ghiceasca toate cele 3 numere. Fai un calcul rapid si ai sa vezi care e sansa de a nimerii 3 numere din 49 (combinatii de N luate cate k)

4 Nu - Elite a ajutat multi oameni sa faca avere cu doar 5 minute on in fiecare zi. eu as da 98 prima abatere si cont blocat a doua.

4 Nu - ce alte iteme noi ai vrea? nu ai vrea sa pice iteme de 380 exe din dark elfii de la baglas? Mai bine ar mai baga un spot pe aici pe acolo cu mobi noi.

5 DSR este activ pe server 1 dar inactiv pe server2

De ce sa ajuns in situatia asta? raspunsu e simplu , uitate in oglinda, din cauza unor oameni ca tine sau ca ana care vor totu pe tava.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa ajuns in situatia asta? raspunsu e simplu , uitate in oglinda, din cauza unor oameni ca tine sau ca ana care vor totu pe tava.

Ca mine? :blink:

Eu am inventat elite-ul? Eu am inventat afk tools [care il rup majoritatea]?

Fii mai serios si nu mai te tot baga in seama sau nu te mai da mare sfant ca sunt sigura 1000% ca ai folosit si tu candva un program interzis. Asa ca te rog frumos, abtine-te in comentarii la adresa mea. Ca mai faci ce mai faci, si mai arunci o gogoasa la adresa mea. Sunt un simplu player, nu am influentat eu linkmania nici intr-un fel. Ca mi-am spus o opinie e cu totul altceva, dar n-am facut eu "magnificile inventii". Ne-am inteles? Cum vrei sa iti scriu sa iti dai seama ca aberezi? Vrei sa iti desenez? La desen nu ma pricep dar pot rezolva sa ti-se deseneze. Doamne, prespun ca si cand mergi la magazin si vrei sa iti iei o paine, tot eu sunt devina daca nu gasesti. Scuteste-ma si vezi-ti de treaba dom`le. -_-

Nu vreau nimic pe tava, muncesc pentru tot ce am [cat in joc, cat in viata reala]

ON:

E bine asa cum e, fiecare sa isi plateasca greseala. Cat despre anumite iteme introduse, ar fi un "Refresh" pentru jucatori. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

cat esti de noaba

daca citesti mai atenta ai sa iti dai seama la ce faceam referire (acu sa iti desenez: bosu din k5 cu pretentiile tale de printesa )

sunt 1000% sigur ca tiai dat seama ca acolo bateam apropul si nu la programele de care tot aberezi tu, si sunt iarasi 1000% sigur ca nu tu leai inventat ca tu esti foarte harnica si muncesti din greu pentru tot ce ai... adica nimik, si nu ai nevoie de fel si fel de programe si hackuri.

Cum am mai spus: (pentru ano un desen trebui) : vina este a jucatorilor NU pentru ca au inventat programe etc etc ci pentru ca le FOLOSESC

chiar nu ai vrut nimik pe tava?

Link to comment
Share on other sites

Nu exista topic sa nu faceti atac ascuns la persoana, o gogoasa, o maslina, ca tu esti marele destept si ai re-inventat batul de chibrit. Cand dracu o sa va vedeti de treaba voastra, nu stiu. Certitudinea ca la 80% din noi lipsesc cei 7 ani de acasa, deaceea trebuie inventate reguli dupa reguli, din cauza lipsei de bun simt si fair - play intre jucatori.

Daca iti sunt datoare cu ceva, spune-mi. Daca nu, nu mai te adresa persoanei mele.

Multumesc. O zi frumoasa si un weekend placut.

Link to comment
Share on other sites

1-pick up doar admini sa aibe voie sa vada ca foloseste! Nu si playeri din joc ca toata lumea vaneaza si sa vede ca deja sa golit serveru!

2- Pick-up zen sa fie permis !Cum a fost si inainte! nu ai de unde sa sti ca e elite poate da space!

3-Event loto fiecare duminica

4-cel care e prins cu elite sa primeasca 20 de zile !

4-adaugarea de iteme noi in joc

5-DSR sa fie activ

1-contra. La cat timp au adminii si la cat intra pe srv....ar insemna ca toti sa faca ce vor.

2- contra. Dc sa fie permis? mu online se numeste acest joc nu mu hack nu mu afk nu mu mura n gura. Vrei ceva si sa fii mai sus de restu munceste. (desi e un joc)

3-tare curios sunt cati vor participa

4-contra. Dc nu 99? Sa nu uitam cate se pot face cu elite si la cate ajuta.

Link to comment
Share on other sites

de ce te simti asa ofensata?

Nu e chestie ca ma simt ofensata. Nu ma simt ofensata. Dar e cazul sa terminam cu atacurile indirecte la persoana, m-am saturat de subtilitatea unora care se cred destepti. Frate, ai intrat sa te joci, nu sa faci procese de constiinta nimanui. Fiindca e imatur sa iti expui o parere despre o persoana pe care n-o cunosti catusi de putin. De ani de zile continua aceasi situatie, atacuri la persoana, jigniri.. s.a.m.d. Asta nu duce la nimic bun, dincontra. Toti suntem mari si tari in fata calculatorului dar cand vine cineva cu argumente puternice, jignim. Nu ne pasa ca nu cunoastem persoana, noi tot batem din tasta. E cazul ca anumite practici de-astea sa inceteze fiindca nici unu de aici nu e mai presus ca celalalt, toti suntem o apa si un pamant, fiindca jucam in aceasi comunitate. Nimeni si nimic nu ne face mai superior [nici rr-urile, nici functia din viata reala]

Eu daca am facut o sugestie, n-am atentat la suprematia nimanui [am vrut un joc cat mai egal intre playeri si nimic mai mult], nu cum cred unii ca plang dintr-un pk. Sa fim seriosi, e doar un joc, il jucam de distractie.. nu e un joc "care striga mai tare" sau "care jigneste mai tare". Ar trebui sa va ganditi la asta.

Daca anumite sugestii sunt benefice unui joc cat mai corect, nu vad de ce nu s-ar aplica.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...