Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nonam33

Reevaluare

Recommended Posts

Link plangere My link-

Reguli Arena:

Toate caracterele pot intra in arena la minim lvl 300

1. Tarcul pentru BK, ELF, DL si MG (STR).

Tarcurile care au intrarea la coordonatele 60 75 respectiv 53 82 in Arena vor fi disponibile DOAR pentru DK/BK, ELF DL si MG (strength).

Nu este permisa folosirea vrajilor in aceste tarcuri. (Un screenshot cu un MG/SM folosind vraji este suficient)

DW nu are voie sa stationeze/atace langa gard. Timpul de stationare peste care se da suspend este de 2 minute de la atentionarea jucatorului sa nu stationeze.

De asemenea nu este permis jucatorilor sa faca experienta fiind AFK. (pentru moment de afk vor intreba doar adminii).

DW/SM nu are voie sa faca experianta in acest tarc prin nici o metoda. Party in tarc cu un DW/SM duce la suspendarea tuturor persoanelor din acel party.

Pentru toate aceste infractiuni, pedepsele sunt urmatoarele:

- primul avertisment - minim 5 zile

- al doilea avertisment - minim 10 zile

- al treilea avertisment - minim 15 zile

- al patrulea avertisment - minim 25 de zile

Este prima mea abatere , de ce primesc 7 zile?

My link

My link

Aici s-au acordat 5 zile!!! Daca nici voi nu respectati propriul regulament atunci ce pretentii mai aveti...?Sau totul trebuie sa fie pe interes? Astept un raspuns si o rezolvare cat mai repede!Multumesc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

 Scrie "minim".  Daca eu vreau sa iti dau peste minim nimic si nimeni nu ma poate opri. Este strict decizia mea daca ma raportez la numarul minim de zile sau la mai multe si nu ai nici o cale legala sa te iei de mine ca intr-o parte am dat minim si in alta maxim. Poate tin cont de cazierul tau, nu conteaza ca nu ai mai avut pt. afk, poate ai avut pt. ks, limbaj, pk, etc. Toate acesta pot influenta viitoarele tale suspenduri ce le vei primi. Sper ca te-am lamurit. 

Link to comment
Share on other sites

Erau 7 zile date de Lancelot dar a modificat. Am inteles xtest dar chestia era ca nu aveam nici o abatere, de nici un fel cu atat mai putin atitudine nepotrivita fata de admin....Oricum vad ca acum sunt 5 zile puteti inchide.Multumesc :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...