Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hahol

Revaluare

Recommended Posts

Buna Seara. Domnule -ija- de unde sa stiu eu ca ce`l care a fost pe RaZvYY a fost tovarasul meu si a injurat dupa contul ala si apoi am iesit dupa cont TSUBYKE cand mi-a dat pm sa il las sa intre pe cont.

Va Rog Sa Ami Scoateti Suspendul Ca Nu Am Nici O vina El A Injurat Inainte De Al Lasa Pe CONT PE EL PUTETI SA VERIFIGATI LOGURILE VA ROG FRUMOS SCOATETIMI SUSPENDUL CA NU AM NIKI O VINA.

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara. Domnule -ija- de unde sa stiu eu ca ce`l care a fost pe RaZvYY a fost tovarasul meu si a injurat dupa contul ala si apoi am iesit dupa cont TSUBYKE cand mi-a dat pm sa il las sa intre pe cont.

Va Rog Sa Ami Scoateti Suspendul Ca Nu Am Nici O vina El A Injurat Inainte De Al Lasa Pe CONT PE EL PUTETI SA VERIFIGATI LOGURILE VA ROG FRUMOS SCOATETIMI SUSPENDUL CA NU AM NIKI O VINA.

Poti te rog sa verifici logourile,contul TSUBYKE este al meu dar mi-am lasat tovarasul sa intre pe cont,ce legatura am eu cu ce a zis el??Poti sa imi raspunzi si mie?Sau dai in stanga si in dreapta cu 60 zile sa te simti bine?Mai verifica odata ca eu n-am nicio legatura ca sa-mi suspenzi charu :)

Link to comment
Share on other sites

Verifaca Logurile Domnule Admin Ca Eu Iam Dat Pm Daca Ma Lasa Sa Intru Pe Cont ,Domnul TSUBYKE Nare Nici O Legatura Cu Contul RaZvYY

Poti Verifica Logurile Pe RaZvYY Sa Vedeti Ca Eu Iam Dat Pm Sa Ma Lase Sa Intru Pe Cont.

Verificati Logurile Sa Vedeti Ca Contul TSUBYKE Este Al lui.

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara. Domnule -ija- de unde sa stiu eu ca ce`l care a fost pe RaZvYY a fost tovarasul meu si a injurat dupa contul ala si apoi am iesit dupa cont TSUBYKE cand mi-a dat pm sa il las sa intre pe cont.

Va Rog Sa Ami Scoateti Suspendul Ca Nu Am Nici O vina El A Injurat Inainte De Al Lasa Pe CONT PE EL PUTETI SA VERIFIGATI LOGURILE VA ROG FRUMOS SCOATETIMI SUSPENDUL CA NU AM NIKI O VINA.

Poti te rog sa verifici logourile,contul TSUBYKE este al meu dar mi-am lasat tovarasul sa intre pe cont,ce legatura am eu cu ce a zis el??Poti sa imi raspunzi si mie?Sau dai in stanga si in dreapta cu 60 zile sa te simti bine?Mai verifica odata ca eu n-am nicio legatura ca sa-mi suspenzi charu :)

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=442255 Eu in poze nu vad nicaieri numele meu TSUBYKE,rog sa se uite cineva ca am charu suspendat de pomana !

Link to comment
Share on other sites

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:29:39 connect server #2

Cont: RaZvYY 25-May-2012 23:34:08 select caracter

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:36:59 disconn server #2

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:37:11 connect server #2

Cont:TSUBYKE 25-May-2012 23:37:18 select caracter

Si eu sunt vinvat ca voi va dati conturile?

A injurat de pe un caracter si a dat sw pe altul.

Ar fi trebuit sa blochez toate cele 5 conturi.

Link to comment
Share on other sites

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:29:39 connect server #2

Cont: RaZvYY 25-May-2012 23:34:08 select caracter

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:36:59 disconn server #2

Cont: 93.112.157.41 25-May-2012 23:37:11 connect server #2

Cont:TSUBYKE 25-May-2012 23:37:18 select caracter

Si eu sunt vinvat ca voi va dati conturile?

A injurat de pe un caracter si a dat sw pe altul.

Ar fi trebuit sa blochez toate cele 5 conturi.

Si ce legatura are una cu alta?In fond dupa charul meu nu s-a intamplat nimic chiar daca a intrat pe contul meu dupa...nu inteleg decizia!Sau poate are legatura ca in post el te-a injurat pe tine?Mi se pare o decizie absurda si nefondata sa banezi si charul TSUBYKE si 60 de zile,eu care nu sunt implicat si nu am legatura si am stins sa imi cresc caracterul stau acum 60 de zile sa-ti fac tie o placere?

Link to comment
Share on other sites

Putea fi injurat orice moderator ca decizia era aceeasi.

A injurat de pe un caracter si a dat repede sw pe altul.

Decizia mea ramane in picioare.

Dar observ ca tu nu intelegi un singur lucru: Cel care a injurat nu are nicio legatura cu contul respectiv charul TSUBYKE pe care a intrat,am jucat doar eu pe el pana in seara aceea cand mi-a zis pe pm ca are 99 pe contul lui si sa-l las pe bk-ul meu sa se joace si el putin.

Cu ce am gresit sa iau eu 60?Eu cred ca e vorba de omenie nu de regulament aici...

Link to comment
Share on other sites

Nu va logati cu alt cont decat contul vostru.

Si cu siguranta nu s-a facut doar o singura conectare intre cele doua conturi. Ai grija cand iti dai contul la alte persoane, poate avea urmari neplacute ca acestea. Suspendul ramane din punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...