Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest SebastiaN12

Propunere

Recommended Posts

Guest SebastiaN12

Propun ca postarea a mai mult de 3 Plangeri/zi din partea unui singur player sa fie considerata vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

pozele sunt valabile 7 zile .. deci pot sa postez 3 azi 3 maine 3 poimaine..

s-au daca cineva imi face ks vine altu ma injura. vine altu imi da pk .. dupa altu se uita pe forum si imi poate da pk ca eu nu il pot posta

-1

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau. Eu nu sustin acesta sugestie.Vanatoare este atunci cand: Iti obligi indirect colegul de joc sa incalce regulamentul ca tu sa il postezi sau atunci cand tu il filmezi cu elite si il santajezi pentru a-ti insusi anumite bunuri de pe urma santajului. In oricare din aceste doua circumstante iti trebuiesc dovezi, respectiv printuri sa dovedesti intentia clara de vanatoare. Nu in posturi sta in vanatoarea. Pe dealta parte, arata-mi tu mie ce vanatoare face X user cand formuleaza o plangere care are la baza filmuletul cu elite. Nu te obliga X ca tu sa bagi elite, ca el sa te filmeze si pe urma sa te posteze. Probabil nu intelegeti anumiti termeni ai vanatorii. Am expus 2 cazuri mai sus ca sa iti faci o idee ce inseamna vanatoarea pe serverul Mu linkmania.

-1 Contra.

Link to comment
Share on other sites

Guest SebastiaN12

renunt .. aparati`va singuri de justitiari :)

vroiam doar sa li se limiteze "puterea"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...