Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

remusrafa

ATENTIE PLAYERI

Recommended Posts

Acum vreo 3 zile am luat ss in baza My link.Chiar daca era un subiect controversat,adminul oick a intrat,a vazut cuvantul "mata" si mi-a dat ss 5 zile pentru jigniri.Am sa va citez in continuare punctul 1 al regulamentului oficial linkmania:

Reguli Generale:

Regula de baza: comportamentul civilizat.

1. Jigniri/Insulte

Insultele sau jigirile aduse jucatorilor se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile

- Al patrulea avertisment : suspend minim 35 de zile

- A cincilea avertisment: suspend minim 98 de zile

Trebuie sa se vada toata discutia in screen shot-uri, cu F4 pe tot ecranul.

Insultele pot fi reclamate doar de catre persoana insultata.

Nu se da suspend pentru insulte ( ex: fraiere, prostule, moaca, tontule, marsh, jet, noob, but) daca cel acuzat nu le foloseste repetat.

Se da suspend pentru "n00b e mata" , "but e mata" si orice alta referire la parinti,rude etc, daca sunt folosite in context jignitor

Aveti si My link sa vedeti cu ochii vostri!

In continuare am cerut reevaluare si redeschiderea plangerii initiale si luarea deciziei corecte adica de "nefondata",pentru ca intr-adevar am zis "mata" dar intr-un context deloc jognitor!Dupa o zi si ceva am primit raspuns..ca nu se scoate ss-ul si ca a fost dat corect!Acum stiu ca si adminii au caractere de joc si au "prieteni" pe joc dar NU VA PUTETI BATE JOC DE NOI !

Link to comment
Share on other sites

Si ti-se pare corect sa aducem mamele in joc?

E o atitudine normala? Lasati parinti acasa, nu ii implicati in conflictele voastre care se desfasoara in joc. Mai ales ca nu va cunoasteti fata in fata, nici macar in gluma nu poti zice "mata", contextul si prescurtarea in sine e jignitoare. Mai te intreb o chestie. Cum este corect: La multi ani mamei tale sau La multi ani lu "mata".. ? ? ??[intrebarea e retorica, nu este necesar sa raspunzi care exprimare e cea corecta]

Link to comment
Share on other sites

Angel te stiu un om inteligent..social,etic si nici macar amical nu e ok sa vb cu "mata" dar poate eu stau la tara si am un iq de 70..si nu stiu sa vorbesc altfel..Intru pe forum si citesc regulamentul,care nu imi interzice sa vb asa si o fac..apoi iau ss..?! Nu intru pe mu-online sa ma educ..daca vroiam asta citeam o carte..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...