Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

doruletzzz

Activare email

Recommended Posts

eu astept de 2 sapt aceasi chestie...

Nu mai speria mai playerii :)) Daca ai facut contul pe yahoo mail-ul vine mai greu recomandat ar fi sa faci pe gmail . Daca ai primit primele 2 mailuri si astepti al 3 lea mail atunci mai ai de asteptat caci se activeaza manual :D

Citeste aici

Link to comment
Share on other sites

Stiu, sunt probleme de la RDS.

A anuntat IceMan mai departe sa se rezolve problema, nu tine de noi. Am facut si eu cateva teste si nu am primit mail, incercam sa rezolvam cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Guest abcd1

Stiu, sunt probleme de la RDS.

A anuntat IceMan mai departe sa se rezolve problema, nu tine de noi. Am facut si eu cateva teste si nu am primit mail, incercam sa rezolvam cat mai repede.

asta cauzeaza si problema cu schimbatul parolei??

Link to comment
Share on other sites

Stiu, sunt probleme de la RDS.

A anuntat IceMan mai departe sa se rezolve problema, nu tine de noi. Am facut si eu cateva teste si nu am primit mail, incercam sa rezolvam cat mai repede.

asta cauzeaza si problema cu schimbatul parolei??

Da.

Celor carora nu v-am raspuns solicitarilor pe pm, imi cer scuze dar sunt prea multe si nu am timp sa ma ocup. Am trimis o solicitare catre reprezentantii RCS&RDS care raspund de serverul de email privind aceasta problema si sper sa se rezolve in cel mai scurt timp posibil. Am sa va anunt aici cand va reveni totul la normal.

Link to comment
Share on other sites

Conturile sunt activate. Problema este de la RCS&RDS cand vine vorba de trimiterea mail-ului, problema care nu tine de nici unul din noi.

Aceeasi compania care isi bate joc de toti clientii ei si prin excluderea unor posturi de televiziune. A inceput sa-si bata joc de toata lumea. M-ar bucura sincer sa dea faliment, sa se inchida, orice:)

Iar voi, "marii" de pe link sa va debarasati de ei, si sa incepeti totul pe cont propriu.

Link to comment
Share on other sites

In speranta ca nu-mi voi lua warn, rog staff-ul sa acorde mai mult timp serverului si sa rezolve aceste probleme. Pierdem jucatori din cauza asta si scade reputatia care o avea candva serverul si comunitatea.

Eu cred ca fac 2 saptamani de cand am cerut schimbarea parolei la cont, fara nici un efect din cate observ.

Daca ati insista putin, ma refer la IceMan si "mai marii" comunitatii, la aceasta firma RDS&RCS sa rezolve aceasta mica eroare, credeti-ma ca vor lua masuri.

Intelegem ca din timpul vostru personal aveti "grija" de noi, dar din cate stiu eu, cand iti iei o responsabilitatea pe o comunitate si server, te tii de treaba, pentru ca tu singur ai ales aceasta "cale".

De asta suntem atatia care insistam, deschidem topicuri, ne plangem de problemele care exista. Daca asi avea eu puterea sa ajut jucatorii, asi face-o din timpul meu personal.

Inca odata sper sa nu-mi iau warn-up sau tempban ptr ca mi-am expus parerea.

Link to comment
Share on other sites

miam facut contu pe 19 mai....azi e 7 iunie ! au trecut 20 de zile si tot nimic....mai are rost sa astept ? adik am mai putin de 1 luna de asteptat sau pot sa renunt sa tot intru aici? :|

Astazi este 21 Iunie 2012. Sunt un jucator din vechea comunitate si de dragul vremurilor de demult, cand copilaream pe Mulinkmania, am hotarat sa imi refac cont pe aceasta comunitate, dupa ce am terminat acea etapa a vietii cand trebuie sa dovedesti ca ai un tel in viata si sa imi readuc aminte cum se joaca acest MU. Din pacate aceasta placere, imi cam este luata deoarece se asteapta foarte mult timp pentru activarea conturilor.

Desi intampin cu voi aceasta problema, flacara aceea de a juca din nou Mu online inca este aprinsa. asa ca desi se sta cu saptamanile pentru activare, mai astept.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu stiu si nu vad unde e problema de la RDS,din cate am vazut a fost rezolvata problema cu email`uri,cam acuma vreo 1 luna si ceva cand am dat sa imi fac cont pe vreo 3 email`uri nu am primit nici pana acuma vreun email pe uni din cele 3 email`uri (Yahoo si Gmail),apoi acuma mai exact pe 14 iunie mi-am creat cont si am primit cele 2 mail`uri si mi s-a spus in unu din email`uri ceva de genu: Din cauza unor probleme conturile vor fi activate manual in cel mult 48 ore,deci de pe 14 pana pe 23 cat suntem azi inseamna mai putin de 48 ore?Acuma nu mai depinde de RDS,ca doar nu RDS activeaza conturile nu?Voi activati conturile!Dupa cum e creat scriptul nu cred ca dureaza 1 luna pentru fiecare player in parte ca sa se activeze un cont (Verificare dupa ip cate cont`uri are sau a avut si daca merita sa i se activeze contul)!Dati la mine ca activez eu cont`urile daca nu prea mai e chef!Inca odata mai las contul: eWordzZz creat pe email`ul ewordz@yahoo.com! Multumesc Anticipat! O zi buna! Asteptam rezultate!

P.S. Sa va zic mai exact cat ia la scriptul asta de Mu mai exact activarea unui cont?Maxim 10 minute de cont! Deci eu zic ca timp a-ti avea daca a-ti vrea sa activati cont`urile!Mersi!

Link to comment
Share on other sites

sper sa se rezolve problema pt ca a inceput vacanta de vara... si vreau sa am vara asta ce face...

iesi afara dute la mare la strand nu sta in casa la pc jucand mu adik sa stai cu ochii in ecran sa nu iti ia nimeni spotul. :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...