Jump to content
Radu-retired

Propuneri pentru black list

Recommended Posts

In acest topic membrii Bikers pot face propuneri pentru adaugarea unui jucator pe black list.

Model de postare:

- Nick-ul tau in joc:

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist:

- Factiunea din care face parte:

- O scurta descriere a situatiei:

- Dovada (screenshot):

Dovada obligatorie!

Tineti cont de levelul persoanei reclamate, nu vreau sa vad ca Vasile de lvl 2-3 m-a omorat cu pumnii. Incercati sa le explicati cum sta treaba ca omu poate nu stie sau poate e codat care face misto si nu vreau sa umplu black listul degeaba.

#Pentru scoatere de pe black list, vorbiti cu liderul in joc sau pe pm!

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Hawx

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Catal1N

- Factiunea din care face parte: civil

- O scurta descriere a situatiei: ma bateam cu grove si incepe sa ma calce cu masina

- Dovada (screenshot): 1 2

@ Nu e la prima abatere.

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Andreidef

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: satana

- Factiunea din care face parte: License Factions

- O scurta descriere a situatiei: Ma duelam cu lsv la cai si vine tipu si incepe sa de-a cu bata in mine de parca eram piniata

- Dovada (screenshot): 1 2 3

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

- Nick-ul tau in joc: VaLeNtin.

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Raulikes

- Factiunea din care face parte: Civilian

- O scurta descriere a situatiei: Se plima bu motoarele noastre si a spus RuLLer pe /o "Daca va mai prind cu motoare de Bikers primiti warn"

- Dovada (screenshot):

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc:FocuStar

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: ConnecD

- Factiunea din care face parte:Civil

- O scurta descriere a situatiei:Eram la war cu alianta si a venit grove si lsv si era si el printre ei si a tras in mine si dupaia in balasi

- Dovada (screenshot):

View post on imgur.com
View post on imgur.com
View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: fizeeN

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Rmx_

- Factiunea din care face parte:Civil

- O scurta descriere a situatiei:Ma bateam cu un grove si un lsv si el ma ataca, si nu e prima data cand face asa ceva!

- Dovada (screenshot): qGSSa.pngb6ZhZ.png

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: fannntasy

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: PaC

- Factiunea din care face parte: Civil ( atata poate )

- O scurta descriere a situatiei: De cate ori ma vede ma ataca fara motiv si daca ma vede ca fac duel cu un rival evident se baga pt rival ( SUGEREZ SA FIE ADAUGAT PE BL PERMANET )

- Dovada (screenshot): 1 , 2 , 3 , 4

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: the0d0r

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: G30

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Ajuta rivalii. Stiu ca are doar level 4, am incercat sa-i explic dar nu vrea sa inceteze. In schimb in loc sa inteleaga ne-a facut si nabi pe toti din alianta.

- Dovada (screenshot):

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com
(in asta se vede cel mai bine)

View post on imgur.com
(aici ne face nabi)

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: the0d0r

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: G30

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Ajuta rivalii. Stiu ca are doar level 4, am incercat sa-i explic dar nu vrea sa inceteze. In schimb in loc sa inteleaga ne-a facut si nabi pe toti din alianta.

- Dovada (screenshot):

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com
(in asta se vede cel mai bine)

View post on imgur.com
(aici ne face nabi)

Have a nice day!

Eram sigur o vei face , chiar nu`mi pasa , si nu`mi retrag nici un cuvant din ce am spus. Atat ballasi , sfr`u , bikers (majoritatea sunteti niste nabi), furati masini, atacati cvili , aveti impresii si multe altele . Si apropo daca am level 4 nu inseamna ca nu stiu jocu :)) , ma rog cum ti`am si zis nu ai ce sa stii tu:)

Respect Gicisan !! ,daca el este lideru vostru :)

Link to comment
Share on other sites

Prietene, tu vorbesti de Sfr, Ballas etc. Acestea sunt factiuni cu capul pe umeri. Nu esti in masura in care sa ne insulti. Da, furam masini ,atacam civili, rapim oameni atacam cops si multe altele ai vreo problema? Facem toate astea pentru ca suntem gangsteri, si de asta am intrat fiecare intr-un gang nu ca sa stam degeaba ma copile.

Link to comment
Share on other sites

Prietene, tu vorbesti de Sfr, Ballas etc. Acestea sunt factiuni cu capul pe umeri. Nu esti in masura in care sa ne insulti. Da, furam masini ,atacam civili, rapim oameni atacam cops si multe altele ai vreo problema? Facem toate astea pentru ca suntem gangsteri, si de asta am intrat fiecare intr-un gang nu ca sa stam degeaba ma copile.

1. Eu nu sunt prieten cu tine sa`ti intre bine in cap.

2. Da ,vb de sfr, ballas etc pentru ca voi atacati civili , furati masini si multe altele ,si cand un civil riposteaza pentru autoaparare imediat ss`uri si black-list si mai spui ca esti cu capul pe umeri , mi`ar fi rusine in locu tau , te mai dai si mare gangster. =)) esti un vanator si te mai crezi si cne stie ce mare jucator pe srv. Apropo te rog frumos sa numai dai reply lasa`l pe lider sa i`a decizia , vorbesti mult si cam degeaba si sa stii ca nu mam referit la toti membrii factiunilor cand am zis ca sunteti nubi , dar la majoritatea. Cyaaa

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Nicolas

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Franko

- Factiunea din care face parte: Consilier

- O scurta descriere a situatiei: Atac nemotivat

- Dovada (screenshot): 1 2

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Nicolas

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Franko

- Factiunea din care face parte: Consilier

- O scurta descriere a situatiei: Atac nemotivat

- Dovada (screenshot): 1 2

In primul rand,eu am venit la banca cu Camorra sa depuna niste bani,iar tu mi-ai bubuit infernusul si ai inceput sa tragi in mine,dc???doar tu stii,apoi bine inteles ca m-am aparat si in al doilea rand tu m-ai provocat,pentru ca ai inceput sa tragi fara motiv in mine pentru simplu fapt ca il asteptam pe Camorra afara!

Multumesc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Cerere inlaturare blacklist:

Nick:

Factiune:

De ce ai fost adaugat?

Link catre postul in care ai fost raportat*:

De ce vrei sa fi scos de pe blacklist?**:

Durata blacklist:

Ajutor rivali: 3 saptamani - 3 luni

Nesimtire: 2 saptamani - permanent

Jigniri factiune: permanent

Atac nemotivat: 2 saptamani - 1 luna

Vanatoare: o luna - permanent

Retragere aplicatie: permanent

#Aceste durate sunt puse doar ca sa va faceti o idee, in cazul in care eu consider ca pedeapsa trebuie sa fie mai drastica / mai putin drastica, eu voi fi cel ce va avea ultimul cuvant.

##Aceste pedepse se pot aduna, in cazul in care plangerea formulata impotriva voastra contine mai multe neregularitati.

###Rank 4-5 sunt considerati de buna credinta asa ca nu va mai fi nevoie ca ei sa posteze vreo dovada.

####Din cauza modificarilor aduse, blacklist-ul vechi va fi sters.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* = ajungeti la postul in care ati fost adaugat si apasati pe numere din coltul dreapta-sus al postului, link-ul de acolo il puneti aici

** = motiv bine intemeiat

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...