Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nonam33

Limbaj subinteles

Recommended Posts

mata ( matale) politete cutumiara venita din popor folosita astazi la sate in secolul 21, este o forma de respect fata de o persoana mai invarta sau cu o expieienta in anumit domeniu.

Asa ca omu te-a respectat nu te injurat

warn up

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze k intervin dar e voie sa folosesti alt client decat cel care este pus la dispozitie de linkmania?

din cate vad eu in print screenul lui este alt client cu alte skinu-uri.

Este permis? Sunt doar curios... scz de interventie!

warn up

Link to comment
Share on other sites

noob nu se considera jignire..si daca e ceva jignitor in pm meu e provocat de tine ca ai dat duel la holder pe spot cand nu ai putut sa faci take,eu nu vin la mata(matale) pe spot sa fac asa ceva :)

Nu isi are rost spamul...lasam la aprecierea unui admin.Daca vroiai sa scrii matale,nu scriai m..a.Cum in alte cazuri s-a pedepsit, sa speram ca se vor lua masuri si aici! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ei nici o problem ala trece dar la tine prietene e grav situatia poza ta arata diferit fata de restul pozelor facute de toti playerii

oare de ce

eu iau warn sau ss pe forum dar tu ai sanse la 99

Mai citeste si tu forumul asta din cand in cand...Am incheiat.

Link to comment
Share on other sites

o sa va spulber eu toate visele

" mata " nu se foloseste sub nici o forma mai ales cand este o cearta.

degeaba cautati in dicionar sau alte porcarii.pentru admini tot jignire este.

spor si ms de warn 10% aiurea admini

warn up

Link to comment
Share on other sites

daca analizezi poza aia firar mama ei de poza, nu vad unde la jicnit cu ceva sau la injurat cu ceva

daca cineva zice" eu vin la mata pe spot" la injurat? sau la jicnit?

nu ia zis" dute in ....." . sau alte chestii dastea.......nu a batut apropo de " masa", sau sa zica ceva de genul asta.....

laso dracu, daca asta e jicnire sau injuriu eu sunt Papa de la Roma

Link to comment
Share on other sites

Stii ce imi pare rau HumaN ca nu am facut poza cand dai duel ca nubu la holder dupa ce ai incercat sa faci preluare si nu ti-a iesit ... ai provocat toata cearta asta dupa mine mai mult de 12 ani nu ai

P.S ne mai intalnim noi mai faci u prostii de astea nu scapi :X

warn up

Link to comment
Share on other sites

ala ce are el e skin si nu cred cai interzis....cu alt client nu poate sa se conecteze la serv ...(trebe prea multe modificari)...asadar el foloseste skin pt s2.. se gasesc pe goggle....

in poza aia nu vad nici o jicnire...dar hai sa fi seriosi acuma pt cea mai mica boaba sariti pe forum....cred ca in real life daca va da unu o palma mergeti la mama plangand....

oFFFFFF undes zilele de 97d cand servaru asta si jocu erau fun ....si imi pierdeam noptille jucandul pt ca era atmosfera....acuma daca unu iti zice "marsh" pac pac pe forum....

Eu unu mi-as retrage plangerea...

warn up

Link to comment
Share on other sites

ala ce are el e skin si nu cred cai interzis....cu alt client nu poate sa se conecteze la serv ...(trebe prea multe modificari)...asadar el foloseste skin pt s2.. se gasesc pe goggle....

in poza aia nu vad nici o jicnire...dar hai sa fi seriosi acuma pt cea mai mica boaba sariti pe forum....cred ca in real life daca va da unu o palma mergeti la mama plangand....

oFFFFFF undes zilele de 97d cand servaru asta si jocu erau fun ....si imi pierdeam noptille jucandul pt ca era atmosfera....acuma daca unu iti zice "marsh" pac pac pe forum....

Eu unu mi-as retrage plangerea...

Nu stiu cine esti dar mare drepatate ai........alta viata era pe 97d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...