Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ruxy22

reevaluare

Recommended Posts

vreau sa vad si eu unde am vanat si pe cine :banghead: domnule Redemption dumneavoastra credeti ca sunt aja redus mintal sa postez pe cineva cand eu risc 15zile???

si in al doilea rand nu vad o dovada palpabila ca eu am vanat pe cineva :comp1: sau domnul Redemption da ss dupa spusele la 2 player? vreau sa vad si eu 1 print cu vanatoare si 1 in safe spot asa cum se face normal..... asta e post meu http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=441571 pozele lor unde sunt ca sa demonstreze ca i`am vanat?? sincer sunt nevinovat... j domnule Redemption odyzeus spune asa "Orice plângere este însotita de poze, în caz contrar va fi considerata nefondata si poate fi sanctionata cu suspend conform regulamentului."

Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg cum de omul era pe spotul lui si ii da pk unuia si ia ss pentru vanatoare ?? n am mai vazut asa ceva!

eu aici chiar daca am facut o plangere incorecta omul imi da 5 pk daca nu mai multe si nu ia ss

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=438202&st=0&p=6306121&hl=serj&fromsearch=1&#entry6306121

chiar s a ajuns ca de la un pk sa se dea ss pentru vanatoare?!

Link to comment
Share on other sites

da probail ca se intelege altceva ... venea j imi dadea spam cu party j eu i`am zis ca nu ii dau:| a plecat... dupa 2m revine... i`am zis dute ma de aicea ca nu te inghit ca ejti acvila:| j el ma omoara... adica tot fara dovezi imi dai tu ss... daca eu ma duc la unu j spun ce ma omori ma?? j ii dau pk iau spotu j ia si el ss?? asa se face de acuma?? inventezi tu reguli??? pai spunene si o sa facem toti asa:| in loc sa facem preluare ca la carte spunem "ce ma omori ma" si dam pk:) sincer scoate ss ala... ca nu are nici o dovada ..... si eu sunt de acord sa imi dai ss 99zile daca el are dovada ca l`am vanat eu..... pt ca stiu sigur ca nu l`am vanat...... sau are pile mari la admin ??? si sa gandit sa imi dea 15 zile ca ii dau eu 5??? eu stiu ca se dadea ss pe poze/filmulet... nu pe pile... scoate ss ala... ma repet da`mi ss 99 de zile daca are vro dovada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...