Jump to content
Rith

LinkMania Gladiators

Recommended Posts

LinkMania Gladiators™

«In fiecare weekend, se vor face recrutari pentru acest club. Maxim 10 playeri, minim 5 vor avea sansa sa-i infrunte pe gladiatori(saptamanal), pentru premiul care se va oferi in joc, si pentru un banner personal specializat cu numele sau.O data ce s-au recrutat 10 playeri, acestia vor fi supusi la 3 meetinguri/Saptamana.(Luni,Miercuri,Vineri) Aceste meetinguri consta in infruntarea a 3 gladiatori, alesi de mine : Eu, Otz3larul, sMoKeR. Lunea va fi meeting-ul la care membrii trebuie sa ma infrunte pe mine la o proba(probele vor fi discutate pe parcurs, se vor schimba saptamanal), Miercuri va trebuii ca membrii sa-l infrunte pe Otz3larul, aceasta proba va fi putin mai dificila decat prima, iar vineri va trebui ca membrii sa-l infrunte pe gladiatorul "suprem" sMoKeR, la o proba dificila. Cine indeplineste fiecare proba va primii 1 punct, cine va acumula cele mai multe puncte pana Vineri, dupa infruntarea ultimului gladiator, va fi castigator. (va primii un premiu in joc, + un banner personalizat cu numele, gen "LinkMania Gladiator: Alex")

Cerinte pentru a deveni un gladiator

«Minim level 6

«Detinerea licentei de arme,zbor si condus

«Activitate constanta

«Seriozitate si multa implicare

Regulament

«O data ce ai facut parte din club, ai dreptul de a reveni dupa 2 editii (2 saptamani)

«Prezenta obligatorie la meetinguri

«Daca ai o problema de rezolvat, o urgenta sau alte cele anunti liderul

«Un comportament cat mai decent, fiti intelegatori, nu vreau discutii, certuri, cuvinte urate

«Daca nu esti prezent la vreunul din meetinguri, fara sa anunti liderul respectiv co-liderul, esti descalificat din competitie.

Model de aplicare

«Nick:

«Level:

«Varsta:

«De ce doresti sa intri in acest club:

«Poza cu /licenses

Lider: Ryth

Co-lider: sMoKeR

The Gladiators™ : Ryth - Otz3larul - sMoKeR

Din acest moment astept aplicatile voastre, primii 10 playeri care se incadreaza in cerintele date, care doresc sa incerce sa invinga gladiatorii, si care cred ca pot respecta regulamentul, vor participa la prima editie care va incepe pe data de 21.05.2012 !! Repet, primii 10 doritori !!!

Link to comment
Share on other sites

Darius14 - acceptat

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Inca 6 locuri disponibile, asteptam aplicatile voastre !

Link to comment
Share on other sites

Ghiondes - acceptat

aurica18 - acceptat

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

Inca 4 locuri disponibile, asteptam aplicatile voastre !

Link to comment
Share on other sites

«Nick: JaGuAr

«Level:40

«Varsta:16

«De ce doresti sa intri in acest club: Sa ma distrez, dar si pentru ca m-a facut curios :)

«Poza cu /licenses le am pe toate... nu pot intra acum in game sa fac poza...

Link to comment
Share on other sites

JaGuAr - acceptat (acceptat deoarece: Esti un om activ, serios si capabil .O sa-mi dai /showlicense in joc sau vei pune un screenshot, in caz contrar vei fi respins)

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

JaGuAr

Asteptam aplicatile voastre in continuare, inca 3 locuri disponibile!!

Repet: Prima editie va incepe luni 21.05.2012 pana atunci avem nevoie de 10 oameni seriosi activi si care dau dovada de multa implicare!

Link to comment
Share on other sites

sOuNdy - acceptat

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

JaGuAr

sOuNdy

Asteptam aplicatile voastre in continuare, inca 2 locuri disponibile!!

Link to comment
Share on other sites

Bytza - acceptat

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

JaGuAr

sOuNdy

Bytza

Inca 1 loc disponibil, asteptam aplicatile voastre !

Link to comment
Share on other sites

Ar00N - acceptat

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

JaGuAr

sOuNdy

Bytza

Ar00N

Prima sesiune de recrutari s-a incheiat. Primele trei probe vor avea loc in decursul saptamanii viitoare (21.05 - 25.05.2012). Pana la urmatoarea sesiune de recrutari va rugam sa nu mai aplicati deoarece ve-ti fi respinsi.

Link to comment
Share on other sites

' date='16 May 2012 - 00:30' timestamp='1337117455' post='6362113']

«Nick: JaGuAr

«Level:40

«Varsta:16

«De ce doresti sa intri in acest club: Sa ma distrez, dar si pentru ca m-a facut curios :)

«Poza cu /licenses le am pe toate... nu pot intra acum in game sa fac poza...

Poftim, poza cu licentele:

Link to comment
Share on other sites

JaGuAr - gladiator oficial

Lista gladiatorilor

Jalol

The_Game

MicutuLL

Darius14

Ghiondes

aurica18

JaGuAr

sOuNdy

Bytza

Ar00N

Din acest moment sMoKeR nu mai este co-lider, consider ca momentan nu este nevoie de un al 2-lea lider pentru acest club, acesta este doar inceputul, pe viitor o sa am nevoie de unul, dar acum nu e cazul!

REPET !!! PRIMA EDITIE INCEPE LUNI PE DATA DE 21.05.2012 !!! ORA 20:30 VA INCEPE PRIMA PROBA !!! --MAI MULTE INFORMATII VETI PRIMI WEKENDUL ACESTA--

PREZENTA OBLIGATORIE PENTRU CEI 10 GLADIATORI !!!

Link to comment
Share on other sites

Astazi, ora 20:30 rog toti membrii acceptati cat si Gladiatorii sa se prezinte in spawn hitman pentru a putea incepe prima proba !!! Daca cineva nu poate ajunge lasati-mi un pm pe forum !!!

PREZENTA OBLIGATORIE !!!!!!!! (EXCEPTIE URGENTELE)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...