Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rZv

Reevaluare.

Recommended Posts

Buna seara.

Reevaluare WooPpz00r bijnita pe post :D

In primul rand : din ce am citit in regulament : Vanzari nelegitime de item-uri si conturi si eu am luat suspend pentru cumparare

Bun ...... Problema este alta de ce nu este specificat : jucatorilor vanzare/cumparare de iteme etc. poate sunt unii mai greoi la minte

In al doilea rand : din postul domnului ruxy22 poza dansului este facuta la secunda ( cum a vazut postul pe ecran a facut printscreen , dar eu glumeam cu un player de pe srv care are 2 caractere full pe acest server ) , pot confirma destui playeri aflati la ora respectiva , nu este nevoie de nume.

De ce nu a mai asteptat cateva secunde sa vedeti si restul posturilor ?

In concluzie : dupa parerea mea o suspendare de 20 de zile este exagerata

Astept un raspuns , sper sa se faca dreptate . Multumesc

Link to comment
Share on other sites

cat de greoi sa fi florinel:)) citeste cu atentie j o sa intelegi

22. Vanzari nelegitime de item-uri si conturi

Sunt interzise vanzarile de items care contin in licitatia lor altceva decat itemele disponibile in jocul Mu Online LinkMania.

Orice incercare de a solicita bunuri sau foloase cu valoare materiala va fi sanctionata.

De asemenea, orice incercare de a oferi bunuri sau foloase cu valoare materiala in schimbul itemelor va fi sanctionata.

deci acuma nu te da ranit ca tu ai cumparat nu ai vandtu :) stiu ca tu nu ai citit regulamentu :readthis: da ti`l arat eu :tiphat: scrie clar ca nu ai voie sa cumperi :naughty:

Poate 20 zile ai timp sa citesti regulamentu :whistle: eu am avut timp cand am asteptat activarea contului=)))

Link to comment
Share on other sites

Ai printuri care sa demonstreze ca glumeai pe aceasta tema?

Redemption sincer iti spun nu am facut print la o gluma , nici nu ma asteptam vreodata la asa ceva sa iau 20 de zile pentru nimic , daca ai nevoie de alta dovada ar putea sa iti confirme cativa playeri de pe srv.

Altii fac greseli uriase , jocul acesta il joc de placere nu stau sa dau bani , nu mai vad farmecul .

Astept un raspuns . Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce vrei sa spui, dar rezolv plangerea pe baza printurilor nu a unor vorbe. Las deschisa reevaluarea inca 24 de ore in caz ca gasesti astfel de printuri.

Eu printuri nu am , numai are rost sa caut la altcineva in joc , nu e nici o sansa de eliminare a suspendului sau micsorarea lui ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...