Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest SebastiaN12

Reevaluare

Recommended Posts

Guest SebastiaN12

el nu are dovezi suficiente

asta e vanatoare ... omul e un nesimtit cereti sa mai puna poze in care apar langa el in care sa reiasa clar ca PE EL l`am injurat

L.E. oick mi`a zis ca pk nu e considerat "provocare", dar draga oick cand iti da pk de fiecare data cand te vede ce mai e ?

Link to comment
Share on other sites

Regulile serverului nu pedepsesc pk-ul decat in urmatoarele situatii:

-pk pe spot;

-pk la golden;

-pk excesiv ce determina inabilitatea de a face lvl.

Printurile respective demonstreaza ca l-ai jignit in mod repetat. Mai ai si alte nelamuriri?

Link to comment
Share on other sites

Guest SebastiaN12

NU ARE DOVEZI SUFICIENTE

fara dovezi suficiente din punctul meu de vedere aceasta poate fi confundata cu o vanatoare iar pana nu dovedeste contrariul nu aveti nici un drept sa imi dati suspend

cer sa puna toate printurile pe care le are in care apar langa el si il injur pe el

sa dovedeasca ca vorbeam cu el

va rog sa luati in considerare cele scrise mai sus si sa nu dati cu picioru in balta si sa inchideti topicu pe motiv ca "voi sunteti cei mai tari si cu voi nu se pune nimeni"

cuvantul distrus nu este o jignire .

DISTRÚS adj. 1. devastat, nimicit, pârjolit, pustiit. (Un teritoriu ~ în urma r?zboiului.) 2. v. nimicit. 3. nimicit, potopit, pr?p?dit, zdrobit, (înv. ?i pop.) risipit, (pop.) zdrumicat, (înv.) strop?it. (Du?manul z?cea ~.) 4. v. nimicit. 5. (fig.) ruinat. (Cu s?n?tatea ~.)

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/341/screen051319380000.jpg/

nu te mai da mare atat pe forum ca nu ai fost tu ala cu jignirile ...printu asta demonstreaza tot...

si ce zic domnii admini pnt acuzatiile care mi le aduci cu ar fi ca "ma cunosc cu adminii"

Link to comment
Share on other sites

Guest SebastiaN12

esti un nesimtit :|

incerci sa te scapi ca povestea ta cam scartaie

rezumatul printului

-afirm ca nu sunt jigniri

-ca te cunosti cu adminii

-ca ai facuto cu rautate

-mi`am cerut scuze pentru ce ti`am facut de ai inceput sa imi dai pk

-te`am rugat sa retragi

Link to comment
Share on other sites

Guest SebastiaN12

faceti sa para ca l`am haituit zi si noapte si l`am facut in toate felurile trebuiau sa fie minim 3 pentru a fi considerat repetat 2 e la limita stiti si voi si eu

repet suspendul a fost dat pe nimic

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea ai primit prea putin avand in vedere ca ai insultat persoana in cauza si pe Global Chat ! Nimeni nu este obligat sa-ti vada tie limbajul pe global ... nu acesta este scopul Global Chatului ... Rafuielile intre Playeri.

Subiect Inchis Suspendul Ramane !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...