Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

14ALEX14

blacKwiZZ - Limbaj si atitudine

Recommended Posts

Statza, sunt realul, imi cer scuze pentru cele intamplate, sunt realul, nu prea mai am timp de joc si l.am lasat pe un prieten sa isi mai creasca dl-ul cu sm-ul meu.. si acum am aflat ce s.a intamplat.. te rog retrage promit ca nu se v.a mai intampla cazuri din acestea. Sper sa intelegi ! Respect ! Poti vorbi si cu Alxx sa vezi ca nu prea am mai intrat .

Link to comment
Share on other sites

Nu retrag,pot sa fiu vanat de oricine,imi pare rau ca lasati contu' la toti asa zisi prieteni care nu stiu regulamentul si simtu de fair play,putea simplu sa imi faca PRELUARE nu sa incerce sa ma mute si dupaia sa imi dea PK

Imi cer scuze

Link to comment
Share on other sites

Nu retrag,pot sa fiu vanat de oricine,imi pare rau ca lasati contu' la toti asa zisi prieteni care nu stiu regulamentul si simtu de fair play,putea simplu sa imi faca PRELUARE nu sa incerce sa ma mute si dupaia sa imi dea PK

Imi cer scuze

Cum vrei... dar nu avea de unde sa stie ca esti tu.. nu cred ca dat vreodata pk la cineva din G/ally. Si eu nu cred ca am postat vreodata pe cineva din G / Ally . Si mai mult cand vad chestiile astea , chiar ca nu imi vine sa mai joc deloc. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...