Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Supreme

[Rezolvat]NoH - Spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: 4ezee

Numele EXACT celui pe care îl reclam: NoH

Screenshot-uri: Click

Descriere a situatiei: Spawn kill

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): RuLLer, HkR

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Numai vanatori pe server , imi pare rau ca nu am poza cand te-am alergat pana in spawn.....

#Acum de astept pedeapsa .... Si app in prima poza dc ai hp`u scazut ? unde e prima poza cand te alergam ? dece nu ai puso ?Il am martor pe focusstar ca te-am alergat !

Link to comment
Share on other sites

1

2

Nu sunt acestea poze cu tine , dar vrea sa vada si moderatori si toti admini , de unde incep sa traga Ballas , apoi tot ei ne fac post pentru kill in safe-zone , noi doar ne aparam , ce ar trebuii sa facem? Sa fugim?

#Si imi pare rau ca nu ti-am facut si tie poze cand te-am alergat pana in spawn ... Nu sunt genul de persoana sa stau cu mana pe F8 toata ziua !

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede si in chat, ti-am spus, du-te de aici, este spawn-ul nostru. Nu ai ce cauta acolo, atata timp cat stau in spawn-ul meu si vii peste mine am dreptul sa te omor, prin urmare ce ai facut tu este spawn kill. L-ai alergat? Eu sunt martorul lui ca nu l-ai alergat si tind sa cred ca am mai multa credibilitate decat un om in poza caruia se vede cum ii EXPLIC CLAR ca ce face este spawn kill. Acum, NoH si ceilalti amatori de killuri in spawn-uri/safe-zone-uri, in cazul in care veti primii ceva, ar trebui sa va fie invatatura de minte.

#Tu tinzi sa crezi ca esti un mincinos, un om cu un caracter indoielnic daca poti mintii in halul asta, din cauza playerilor ca tine s-au lasat foarte multi altii.

##Orice s-ar intampla, poti sa-l alergi de la banca pana spawn, TU n-ai voie sa-l omori, datoria ta este sa-l postezi, pentru a elimina specimenele de genul, exact asta a facut 4ezee, te-a postat, ca sa se vada exact ce "face" bajetii de cartier.

Link to comment
Share on other sites

Poftim cRs:

oyost.png

9pVzP.png

NoH, daca observi, te cam repeti spunand ca m-ai alergat, esti cam speriat, de ce? Pentru ca n-ai dreptate? Daca tot zici ca m-ai alergat, de ce suntem atatia din Ballas in spawn ( uita-te pe map ), si voi la fel de multi? Am fugit toti in spawn sa-ti facem poza? :)

Am hp-ul scazut pentru ca trageai, si poza e facut dupa primul glont.Dupa cum observi, stateam pe loc, deci puteai ?inti foarte usor.

Si inca ceva referitor la ce ai scris in penultimul post, daca tu vii in spawn la mine e normal sa trag, daca vrei sa te aperi, nu mai veni acolo si esti liber sa o faci.

Poza mea e facuta cu 2 ore inainte de cele postate de tine.Deci e a 2a oara cand veniti in spawnul nostru. :))

PS: Nu ma mai mira nimic..Daca eram in locul tau nu mai incercam sa ma "apar" si taceam din gura. Se vede ce fel de caracter aveti. :)

Link to comment
Share on other sites

NoH - warn up pentru spawn kill.

V-ati dus peste la ei in baza, vi s-a zis sa plecati ca riscati sa muriti.. asa trebuia sa faceti sau daca nu, va intalneati in alta parte. Regula e pusa ca sa nu-l omori incontinuu pe jucator in spawn-ul lui, intelegi ? Faptul ca tu te-ai decis sa ripostezi, ai procedat gresit. Nu cred ca ti-ar conveni sa vina ei la tine si sa te omoare in spawn, la fel ai fi procedat, mai mult sa te tina mort cateva minute bune.

Nu ai dovezi ca l-ai alergat pana in spawn, nu am ce face.

Closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...