Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiune Mai 2012. Turul 2

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Scuze de intarziere am avut unele probleme.

Link to comment
Share on other sites

Nick: NoH

Level: 12

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): NoH sa nascut in capitala San Andreasului in asa numitul oras Los Santos , tatal sau fusese omorat de catre marele hitman LoLz0r , deoarce , un prieten foarte bun deal lui pusese un contract pe el , deoarece avea mare ciuda pe el . Mama sa era o femeie constincioasa , cu un tupeu enorm , ea era o doctorita renumita in capitala . El pentru a se razbuna pe cel care ia facut rau tatalui sau a intrat in Departementul de politie , unde a stat pana a ajuns sergent , dar se pare ca nu il gasise , apoi mergand pe strada , sa intalnit cu un grup de mafioti care la convins pe NoH sa intre in The Mafia , unde a ramas si in prezent , pentru ca aici si-a gasit prietenii , si la gasit si pe cel care ii facuse rau tatalui sau . LoLz0r a fost impuscat in mana si in picior , dar a reusit sa fuga . Dar NoH nu se lasa asa usor , asa ca il va cauta pe acel asasin impreuna cu prietenii sai mafiotii , iar cand il vor gasii pe LoLz0r , acela va avea de suferit , iar o trauma mare i se va intampla , deoarece tot el ia rapit si surioara in varsta de 12 ani , de ea insa nu se stie nimic , deoarece , se zvonea ca ar fi duso departe de casa , intr-un loc unde doar assasini au voie sa intre , dar pe vremea cand NoH era politist a incercat sa intre in acel loc , iar assasini , i-au ranit un coleg , acum ca este un adevarat mafiot va incerca din nou sa faca ceea ce a esuat prima si a doua oara ! A 3-a oara este cu noroc !

Lista cu promisiuni:

[*] Promit ca salarile vor fi acordate zilnic.(19:00)

[*] Promit ca voi ajuta playeri cu level cuprins intre 1-5 cat si cei care au nevoie de ajutor.

[*] Promit ca voi angaja consilieri priceputi in aceasta meserie !

[*] Promit ca voi organiza zilnic evenimente pe placul vostru !

[*] Promit ca vom iesi din criza , iar bugetul va creste !

[*] Promit ca salariile vor creste cu 10-15% !

[*] Promit playerilor/adminilor/gmilor ca voi organiza evenimente la care vor participa toti !

[*] Promit ca voi incerca sa respect tot ceea ce am promis mai sus !

Date personale:

- Nume si prenume: Stefan Mihail

- Oras: Ramnicu Valcea

- Ocupatie: Elev

Motto: Pe NoH de-l vei vota , orasul de probleme va scapa !

Link to comment
Share on other sites

Nick: LoLz0r

Level: 49

Varsta: 17 ani

Biografie ( minim 500 de cuvinte, aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): LoLz0r s-a nascut in urma cu 17 ani la Spitalul Clinic din Los Santos.Pana la varsta de 12 ani LoLz0r a trait fericit alaturi de parintii acestuia.La un moment dat acesta a hotarat in urma unei discutii cu parintii lui, usor-usor sa invete sa se descurce singur in viata deoarece ei erau foarte bolnavi.Pe la varsta de 14 ani LoLz0r s-a apucat de traficul de droguri in zona Grove Street.Prins de mai multe ori de politie acesta si-a dat seama ca nu poate face o treaba calumea cu drogurile stand mereu cu frica.LoLz0r a decis sa fie informator al politiei.El se ocupa cu vandutul drogurilor, iar pe urma spunea politistilor cine cumpara.Dupa 10 ani LoLz0r se maturizase foarte mult si polistii au prins incredere in el.Seful politiei, pe atunci HkR l-a intrebat daca ar vrea sa faca parte din Departamentul de Politie.LoLz0r nu a stat prea mult pe ganduri si a acceptat provocarea.Dupa 3 ani si jumatate de munca LoLz0r a ajuns lider la D.I.A.S dupa ce s-a luptat cu un coleg pe nume Zozo.Datorita experientei eu am castigat.HkR imbatranise prea mult si a hotarat sa isi dea demisia.LoLz0r nu a putut accepta acest lucru si si-a dat demisia si el.Acesta a hotarat sa se mute in San Fierro.Acolo in 3 luni a fost intrebat de conducatorul mafiei The Triads daca vrea sa faca parte din aceasta mafie.LoLz0r tinand cont ca a fost in politie si lider D.I.A.S stia toate trucurile politiei si nu a stat pe ganduri, raspunsul lui fiind pozitiv.Aici dupa multi ani de munca acesta a ajuns mana dreapta a liderului.In timp acesta si-a dat demisia mutandu-se in Los Santos.Aici s-a intalnit cu KiD si a fost propus pentru a fii coordonator la Ballas.LoLz0r a acceptat, dar din pacate a fost demis dupa putin timp.Dupa ce si-a petrecut o perioada destul de mare ca lider, aesta s-a hotarat sa isi depuna C.V-ul la Agentia Hitman pentru a fii recrutat.Nu dupa mult timp, LoLz0r a fost acceptat pentru teste pe care le-a trecut cu brio.In Agentia Hitman s-a descurcat foarte bine, neavand probleme cu membrii factiunii, dar nici cu ceilalti playeri.LoLz0r a ajuns la rank 3 in Agentia Hitman, liderul fiind foarte multumit de acesta.Acum dupa o perioada de timp LoLz0r s-a hotarat sa isi depuna C.V-ul pentru a devenii primar.

Lista cu promisiuni:

1. Promit ca voi da salariile in fiecare zi la aceeasi ora playerilor cu level-ul cuprins intre 1 - 5.

2. Promit ca voi fii la fel de activ cum am fost si pana acum.

3. Promit ca voi participa la sedintele tuturor factiunilor.Desigur daca liderii ma anunta.

4. Promit ca voi face o diversitate de event-uri zilnic.

5. Promit ca voi acorda sansa tuturor playerilor de a intra in aceasta factiune, desigur daca sunt capabili.

6. Promit ca nu voi avea impresii de lider cum au unii si voi ajuta toti playerii care imi vor cere ajutorul.

7. Promit ca ma voi tine de cuvant si voi respecta toate promisiunile.

Activitate pe server - R7Wa3.png

Date personale: Ma numesc Florin, sunt din Bucuresti, am 17 ani jumate si sunt elev.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick:Al1n..

Level:13

Varsta:18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Al1n este un baiat care s-a nascut in orasul San Fierro,intr-o familie de oameni bogati.Viitorul sau parea stralucitor inca de cand s-a nascut insa la varsta de 14 ani in viata lui se petrece o tragedie parintii lui fiind asasinati Dan33 impreuna cu gang-ul sau cauza fiind nevoia de bani a acestora pt arme si war-uri impotriva rivalilor.In prezent Al1n face parte din National Guard,o factiune stricta cu lideri la fel de stricti si care este perfecta pt el pt a se razbuna pe gang-ul SFR dar si de aduce ordinee si pace in cele 3 orase Los Santos,Las Venturas si San Fierro.Al1n are o activitate foarte buna arestand si avand grija ca,criminalii sa plateasca pt crimele comise.El a fost nevoit sa isi schimbe identitatea de 2 ori din cauza ca era cautat de SFR fiind singurul martor la moartea parintilor sai.Silver,a fost prima s-a identitate si prima.Insa cea de-a 2-a identitate de Al1n_TM i-a adus un statut de om serios in aceasta comunitate,fiind cunoscut ca un om bogat,cursele de cai fiind principala sursa de venit.Ii place sa organizeze event-uri,sa ajute playerii pt a se lansa in aceasta comunitate si si sa fie ocupat mai tot timpul.Actuala s-a identitate,cea de Al1n.. nu este cunoscuta de toti insa luand totul de la 0 Al1n a reusit sa stranga o suma frumusica de bani,iar prin intermediul catorva live-uri s-a aflat cine este el defapt,placerea de a face event-uri devenind o pasiune pt el.Ideea de a deschide un club cu scopul de a-si face prieteni noi si de a castiga popularitate s-a dovedit a fii una foarte buna,LM Deagle Club reusind sa stranga un numar de 24 de playeri,si un co-lider foarte capabil pe nume Kidzeen,GameMaster-ul factiunii Hitman.Acum Al1n vrea si crede ca functia de primar ar fi potrivita pt el dandu-si interesul cat mai mult spre imbunatatirea serverului.

Lista cu promisiuni:

1.imi voi respecta promisiunile de mai jos

2.promit ca voi acorda salariile zilnic si la ora specificata

3.promit ca voi asculta si incerca sa rezolv problemele fiecarui player in parte

4 promit ca.voi face event-uri cat mai multe pt ca playerii sa nu se plictiseasca

5.promit ca voi ajuta si colabora cu fortele de ordine

6.promit ca voi ajuta si alti playeri inspre organizarea event-urilor

7.promit ca voi aduce noi tipuri de event-uri

8.promit ca voi aduce noi idei inspre imbunatatirea serverului

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Nume si prenume:Vasiescu Alin

Varsta:18

Ocupatie:Elev

Timp disponibil(zilnic/aprox.):5-8 ore

Motto:Cu Al1n.. primar,de probleme n-ai habarl!Votati Al1n..!!!

Link to comment
Share on other sites

Model de inscriere:

Nick: Hanke

Level: 10

Varsta: 15 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Hanke este un simplu player care inca din copilarie locuia in orasul Los Santos, unde a si facut scoala.A crescut si a inceput sa se maturizeze,inepand sa lucreze pe piata neagra cu oameni periculosi. Hanke si`a dorit tot timpul sa fie singur, sa nu depinda de familia sau prietenii lui. Urmase zilele in care Hanke incepuse sa scoata o gramada de bani cu afacerile ilegale.Neavand unde sa stea si-a cumparat o casuta in cartierul IdleWood. Acolo aflase de suprematia unui gang numit Grove Street. Placandu-i tot mai mult viata de gangster , a vorbit cu liderul acelui gang. Dupa cateva ore de discutii raspunsul liderului a fost afirmativ. A devenit un om rau, facandu`si multi dusmani avand ca rivali pe cei din Ballas , o grupare destulde puternica din Los Santos . Hanke ucide tot mai multi membri din acel gang, capatand mai multa experienta, implicandu`se tot mai mult in acea familie. Hanke castiga tot mai multi bani, dar cel mai important a fost atunci cand a ajutat Grove`ul sa castige Supremacy , devenind un membru destul de respectat si nu`l impiedica nimeni si nimic . Hanke a fost invatat de parinti, ca se poate,in viata, trece peste orice. Dupa un timp a fost dat afara din aceal gang , dar el si`a gasit repede altul unde sa intre . Liderul acelui gang a fost un prieten foarte bun al lui , dar din pacate acesta a plecat .Dupa un timp ,Hanke a auzit vestea cea rea de la un prieten foarte bun,decesul mamei lui . Ramas definitiv pe cont propriu , el a cunoscut un ucigas , care facea parte din Agentia Hitman, semnand cu acel individ un contract pentru a`i cautat ucigasul mamei sale. Dupa un timp,acel agent vine la casa lui Hanke , avand si niste fotografii cu acel ucigas fara suflet . Hanke era impacat cu tot . Dupa acea munca depusa de acel angajat. Maturizandu`se , Hanke se gandeste acum sa isi depuna candidatura pentru Primarie

Lista cu promisiuni:

* PROMIT ca newbies de level 1-5 isi vor primi salariul zilnic;

* PROMIT ca o sa-i sprijin pe toti care imi cer ajutorul.

* PROMIT ca voi sta la dispozitia jucatorilor de pe server si alte probleme;

* PROMIT ca voi organiza evenimente frumoase pentru playerii serverului .

- Promit ca o sa fiu prezent la cat mai multe sedinte.

Date personale:

- Nume si prenume: Lari Gabi

- Oras: Ramnicu Nasaud

- Ocupatie: Elev

Activitate pe server :

tao95.jpg

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408385

Si multe altele , la care nu am primit userbar sau altceva.

Motto: Votati cu cap , votati Hanke !

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Level: 28

Varsta: 15

Biografie: Ma numesc Toader Mihai, sunt din Urziceni si in urmatoarele randuri voi incerca , cu cuvintele mele , sa prezint experientele / activitatile mele de pe server in decursul a trei ani. Totul a inceput acum 3 ani cand s’a dat wipe si s’au introdus noi factiuni. A fost momentul ideal de a incepe joaca pe LinkMania deoarece toti eram egali. Ideea mea de baza a fost simpla : sa ajut pe cine pot , cum pot sis a imi creez un renume. Ideile in cap veneau , dar nu imi erau oferite sanse sa ma remarc. Am hotarat impreuna cu un fost coleg sa intram in SFR ( pe atunci un gang foarte slab cu putini membri ) pentru a’l ridica si poate asa ne faceam remarcati. Povestea nu a durat mult deoarece au intervenit certuri pe diferite motive prostesti si am fost nevoit sa ies dupa o luna sau doua. Neavand experienta foarte mare , mi’am luat inima in dinti si am aplicat la Departamentul de Politie. O factiune serioasa , cu membrii cu vechime si experienta. Surprinzator am fost acceptat de catre Alecswtzu si datorita infimei experiente capatate in SFR am reusit sa trec testele cu brio. Primele 2 - 3 luni au fost nemaipomenite. Ca politest am ajutat civlii atat aparandu’I de raufacatori cat si furnizandu’le informatii. Dar si aici a intervenit o problema. Alecswtzu nu mai intra in joc si nu avea cine sa tina sedintele. Sunrize ( pe atunci admin 1339 ) era al doilea lider si intra din an in paste. Datorita acestui lucru si tentatiei de a intra intr’o mafia alaturi de prietenii din viata reala cat sic ea virtual m’au determinat , din pacate , sa imi depun demisia. Urmatorul pas a fost facut spre The Triads. Cea mai puternica mafia la momentul respectiv si mereu aprovizionata. Avea intotdeauna ~ 15 membri on , iar la sedinte , dat fiind numarul mare de player , nu ne puteam intelege. Aici am reusit sa fac o suma impresionanta de bani ( 4 miliarde daca nu ma insel ) si cand aveam ocazia ofeream si celor ce aveau nevoie pentru a’I mentine pe server. Am stat aproximativ 3-4 luni aici deoarece , in timp , s’a destramat gasca , liderii au fost eliminati de pe lista de GameMasteri si , la indemnul prietenilor si desigur dupa o analiza amanuntita asupra situatiei , am parasit si Triads. Am fost si o vreme prin Ballas daca nu ma insel dar nu prea imi aduc aminte nimic. Adica nu am facut ceva special sau care sa iasa in evident pe atunci in afara de a ajuta liderul in luarea unor decizii. Cam asta a fost pana la wipe’ul dat recent. Pe noul gamemod am ales Scoala ca prima factiune deoarece era ideala pentru a ajuta persoanele noi si pentru a face bani ( desigur ). In decursul a 2 luni am reusit sa iau Membrul Lunii si sa dau mai bine de 120 licente. Prietenul meu apropiat , TheOne , era lider , dar a renuntat. I’am promis ca il voi urma pretutindeni si ca il voi ajuta si asa am si facut. A luat lider la armata , mi’am dat demisia din Scoala si direct acolo m’am dus. In Armata consider ca am iesit putin in evidenta si ca mi’am facut treaba cum am stiu eu mai bine. Am stat aproximativ 6 luni , am dobandit si aici Membrul Lunii , rank 5 si am coordonat alaturi de Theone , Ionut si Enzio_ o echipa nemaipomenita. Dupa cele 6 luni pomenite mai devreme a intervenit plictiseala si tentatia de a intra intr’un gang. Dupa cum se stie , in politie , esti privat de anumite lucruri cum ar fi omoratul unei personae care iti iese in cale sau multe altele. In concluzie , mi’am depus demisia si am intrat in Grove unde activez si in momentul de fata de mai bine de o luna.

Lista cu promisiuni:

- In primul rand promit sa ajut orice persoana care imi cere ajutorul

- Promit sa ofer salarii zilnic

- Promit sa fac eventuri pentru a oferi playerilor posibilitatea de a se distra si de a face un ban

- Promit sa ma ocup de consilieri facand sedinte saptamanale

- Promit ca nu voi discrimina pe nimeni

- Promit ca voi oferi tuturor sanse de a intra in factiune

- Promit ca ma voi tine de treaba in caz ca voi fi ales si ca voi active cat mai mult cu putinta

Date personale :

- Nume Prenume : Toader Mihai

- Oras : Urziceni

- Ocupatie : elev

- Interval orar in care pot juca : 08:00 - 12:00 , 19:00- 23:00

Link to comment
Share on other sites

Nick: LoVeLess

Level: 32

Varsta: 17

Biografie:

Salutare.Ma numesc Tabac Mihai Cristian si am inceput sa joc pe linkmania din luna Noiembrie a anului 2009.

Prima mea factiune a fost aceea de taximetrist.

Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Grove Street,pe timpul lui Ca7al1n.

M-am simtit foarte bine alaturi de colegi,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.

Am stat aici foarte mult timp si am facut treaba buna,si de aceea am fost avansat de Ca7al1n la rank 5,apoi am plecat in Los Santos Vagos.

Eram foarte entuziasmat si abia asteptam sa dau testele cu lego_kid.

Le-am trecut fara probleme si m-am distrat aici enorm de mult.

Am fost promovat la rank 3 ,iar dupa ceva timp mi-am depus demisia.Colindand cateva factiuni,am ajuns in Hitman Agency,la Dianne si la Sunrize.

Stiam ca Hitman este cea mai respectata factiune,si am vrut sa fac parte din ea.

Aici fiind promovat la rank 4,distrandu-ma si acumuland multa experienta.

Imediat dupa,a fost wipe si am inceput toti de la zero.

Deja avand foarte multa experienta si multi prieteni, jocul mi-a fost mult mai usor.

Am reusit sa fac level 3,si am aplicat in Grove Street, aici am stat foarte mult timp si am fost avansat de The_Game la rank 5.

Apoi am iesit si am aplicat in Hitman. Am fost acceptat de Mitasik si am trecut testele fara probleme. Aici am detinut rank 4.

Cand eram aproape de sedinta la care eram sigur ca o sa primesc rank 5, am fost banat pentru complice, si m-am simtit foarte prost.

Pe perioada ban-ului am jucat pe contul LoVeLe cu care am fost in Grove si am reusit sa fac rank 2 intr-un timp foarte scurt.

Dupa ce mi-a expirat banul am jucat din nou pe LoVeLess cu care am intrat in Ballas.

Acuma , vreau sa ajut jucatorii noi,dar si pe cei vechi,asa cum pot,ca si primar,asa ca imi depun CV-ul.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa dau salarii zilnic

- Promit sa dau salarii foarte mari

- Promit sa fac cele mai frumoase eventuri si cele mai multe

- Promit sa particip la cat mai multe sedinte ale factiunilor

- Promit ca voi ajuta pe toti cei care au nevoie de ajutor

-Promit ca voi ajuta multi playeri la organizarea eventurilor

-Promit ca voi face tot ce pot sa ajut comunitatea

Date personale :

- Nume Prenume : Tabac Mihai

- Oras : Bucuresti

- Ocupatie : elev

- Interval orar in care pot juca : depinde nu am un program fix, deobicei dupa amiaza

Link to comment
Share on other sites

Nick: AnNdrei

Level: 20

Varsta: 16

Biografie: Salutare.Ma numesc Zatreanu Andrei si am inceput sa joc pe linkmania pe 23 Martie 2010.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui playOn si al lui LoVeLess,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 30.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in News Reporter mi-am facut foarte multi prieteni si atunci a inceput sa imi placa jocul foarte mult .Jucam chiar 7-8 ore in fiecare zi. Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la un event organizat de un GameMaster,nu mai stiu exact de cine fusese facut.Pe atunci am fost determinat sa joc SAMP de multi colegi din clasa care se apucasera inainte,cum ar fi FuZzy,rvG,sHINNNe. si The_Game . Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru.M-am simtit foarte bine mai ales ca era o factiune foarte buna.Am intrat aici ca sa ma remarc,pentru ca apoi sa aplic in Grove Street,pe care eu o vedeam ca o factiune foarte bine organizata,unita si pretentioasa.Pe atunci nu aveam gand-uri de Hitman Agency.Aveam un mare respect pentru abosolut toti membri din Grove.M-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei din DNB,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.M-am descurcat bine si am avansat la rank 3 dupa care incet,incet factiunea incepuse sa se destrame.Dupa o perioada mi-am depus demisia si am aplicat in F.B.I,unde am fost si acceptat.Am petrecut o perioada foarte frumoasa si acolo,am fost avansat la rank 3 de catre lider-ul Florin,care pe atunci avea doar GM.Imi amintesc cum asteptam cu nerabdare mentenantele ca sa mi se reseteze toate crimele.Dupa o perioada de timp imi venise o mare dorinta sa intru intr-un gang,am incercat in Grove Street,unde am avut mari emotii cand am intrat ,pentru ca stiam ca testele nu erau usoare deloc.Aici am stat mult timp pana ce am fost avansat la rank 3.A venit wipe-ul,care a durat o perioada destul de lunga de timp si am intrat impreuna cu colegii mei pe serverul BETA,acolo unde ne-am distrat ,deasemenea, chiar daca nu era serverul oficial.Dupa wipe imi amintesc cum am vrut sa revin la loc in Grove,pentru ca imi placea.Atunci se schimbase si lider-ul(The_Game),cu care ma intelegeam foarte bine.In Grove am trait cea mai frumoasa experienta pentru ca aici mi-am facut cei mai multi prieteni: sKoL,The_Game,playOn,Kiddo,BobMarley,JustinPA,DizzY,LoVeLess.Am acumulat multa experienta in ceea ce priveste manuirea armei si m-am bazat pe acest atuu al meu.Dupa ce am stat aproape 4 luni in Grove Street si dupa ce fusesem promovat la rank 5,am aplicat in Hitman Agency,unde am fost acceptat de MItasik si am trecut la toate probele fara nici o problema.Aici mi-a placut foarte mult,dar din pacate luasem ban 30 de zile si Mitasik a fost nevoit sa ma dea afara pentru ca ocupasem locul degeaba.Dupa o perioada de 2 saptamani,cat am stat civili ,am stat sa urmaresc cum evolueaza factiuniunile si cea care m-a impresionat a fost ballas.Cu un lider nou (JustinPa) si cu multi membri schimbati Ballas mi s-a parut una dintre factiunile care a crescut la fel de mult cum era pe vremea lui kWai,asa ca am aplicat si am trecut testele fara nici o problema.In momentul actual sunt in Ballas si am de gand sa fac treaba buna cu aceasta factiune pentru ca membri sunt ascultatori si foarte prietenosi.Acum cred ca sunt in stare sa coordonez o factiune din taote punctele de vedere si sunt pregatit sa imi depun CV-ul pentru functia de primar.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ascult toate nevoile si problemele jucatorilor,si sa-mi dau toata silinta sa le rezolv.

- Nu voi lasa nici o problema nerezolvata.

- Voi fi prezent la toate sedintele factiunilor

- Voi angaja consilieri competenti pentru a ajuta jucatorii

- Voi organiza foarte multe eventuri,ascultandu-i pe toti,indifirent de level/factiune.

-Promit ca voi ajuta toti player-ii,indiferent de level cu bani si cu tot ce imi sta in putinta.

-Voi incerca sa creez distractie pe server,ca pana la urma asta e si scopul jocului.

-Voi acorda salarii mari

Date personale : Ma numesc Zatreanu Andrei,am 16 ani,sunt din Bucuresti si sunt elev.Sportul meu preferat este fotbalul si dansul sportiv si il practic de aprope 8 ani jumate .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...