Jump to content
Guest Al1n..

LinkMania Deagle Club

Recommended Posts

ek13e0.jpg

2sam780.jpg

jl2ayr.jpg

j5hx0i.jpg

! = Advertisment . La 2 sunteti demisi . Pentru a anula advertismentul trebuie sa fiti prezenti la 3 sedinte consecutive sau sa castigati la 1vs1 !!

33jn75t.jpg

Azi , 1.09.2012 , ora 13:00 va avea loc urmatorul meeting !! Loc : Pizza LS , langa locul de unde iei jobul de drugs dealer.

Aliniere la zid.

Spatiu desfasurare evenimente.

Loc pentru castigatori.

Loc pentru cei care au pierdut.

Vreau totul sa fie organizat , cine nu respecta o sa fie demis instant fara sa stau la discutii . Sutem un club serios , ce e gluma ramane gluma dar cand e vorba de o treaba serioasa o facem asa cum trebuie.

Va astept in numar cat mai mare !! Cu cat numaru creste , si premiile vor creste !

Link to comment
Share on other sites

Am decis sa nu mai fac grupele deoarece o sa iasa o harababura totala .. nu o sa stiu cine vine si cine nu .

Vom face ca un fel de event de deagle 1 vs 1 , iar cand muriti va rog sa luati locul special facut pentru cei care au pierdut , sa nu va prind ca reveniti in rand ca sunteti demisi !

Saptamana trecuta a fost o harababura totala , vreau ca aceasta saptamana sa ne motivam si sa organizam ceva frumos.

In cazul in care totul decurge frumos , o sa scot toate advertismentele + la fel cum am promis pe langa premiul in bani ve-ti primii si un userbar . (acesta o sa il postez maine cel tarziu).

Link to comment
Share on other sites

Sedinta a fost tinuta cu succes insa cu cativa membrii .. Drept urmare , ceilalti vor fii demisi , degeaba suntem multi daca nu va dati interesul .

La 1vs1 castigator : iLegaL : 300k !! :X

La 2vs2 castigatori SenSei & Godlike : 200k de caciula.

De acum inainte cei care muriti si nu veniti inapoi veti primii advertisment . nu cconteaza daca facem 1vs1 2vs2 Lms si credeti voi ca numai facem nimic . Voi veniti acolo ca nu dureaza asa mult . Daca sunteti in acest club incercati sa va implicati , mai bine postezi ca nu poti sa vii decat sa fii la 1vs1 si dupa sa pleci ca ai avut o cota buna la cai sau mai stiu eu ce . Ai venit la sedinta stai pana la capat . Astazi am vrut sa mai facem un LMs cu 500k premiu dar nu am avut cu cine ca nu s-a mai intos nimeni dupa 2vs2.

Au fost scutiti :

Where

Mrs

Mychael

Stalker

Uzzi

Xzibit

Jalol

Taylorrr

Overlord

Stefan27

RedDogs

Va rog ca de acum inainte , cand postati o scutire la sparsit va scrieti numele ( Nu pot ajunge, sunt constipat. -Numele)

Lider:

EcLipSSe

Bytza

Co-lider: Caut un colider - cine este interesat, un pm mie sau lui bytza . Pur si simplu spuneti :Vreau eu sa fiu co-lider sau ceva de genu . Acesta il voi alege eu cu Bytza peste 2 sedinte , Este obligatoriu sa veniti la cele 2 sedinte daca vreti sa aveti vreo sansa la co-lider , altfel sunteti exclusi din start .

Membrii:

Where

Mrs

Mychael

Stalker

Uzzi

Xzibit

Jalol

Taylorrr

Overlord

Stefan27

RedDogs

Stalker

Perry

iLeGaL

Alexutssu.

SenSei

Gladiator9

Flaviu

DaddyJohn

Hack3r

Godlike

NutZZel !

Restul demisi !! Puteti aplica din nou dupa o saptamana!! Daca prezentati acelasi dezinteres si indiferenta fata de club veti fi exclusi permanent!!

Link to comment
Share on other sites

Acceptati !

Lider :

EcLipSSe

Bytza

Co-lider: -

Membrii:

Where

Mrs

Mychael

Stalker

Uzzi

Xzibit

Jalol

Taylorrr

Overlord

Stefan27

RedDogs

Stalker

Perry

iLeGaL

Alexutssu.

SenSei

Gladiator9

Flaviu

DaddyJohn

Hack3r

Godlike

NutZZel !

ironiC.

Frn

TheMurdock

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul meeting o sa fie Joi , ora 13:00 . Astept pe PM propuneri pentru locul de desfasurare pentru ca multi aveti unde aleg eu FPS mic si vreau sa facem sa fie totul bine .

Dupa ce muriti sunteti obligati sa reveniti , nu ma mai faceti sa va caut pe /w ca va demit instant.

De acum anunt ca o sa facem 1 vs 1 , 2 vs 2 , si un LMS , premiile depind de voi .

Cu mats o sa rezolve Eclipsse insa nu va bazati pe asta , daca sunteti gangsteri puteti face si voi maxim 1 k mats ca nu strica .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...