Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wHere

[Rezolvat]Cnawp - limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: wHere

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Cnawp

Screenshot-uri:

WvDrK.png

BD5Ql.png

f6w8q.png

6GGml.png

6NVxy.png

DPkST.png

Descriere a situatiei: ii spun sa vorbeasca frumos dar degeaba...

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: /w

Link to comment
Share on other sites

Haha imi spui sa vorbesc frumos dar degeaba a? Ba baiatule tu si cu amicii tai din ballas vanati tot sv.. voi si bludunhill ala care nu mai e ballas.. bai amice, am fost convins ca ai stat cu degetu pe F8 tot timpu.. si nu regret ce am zis.. tot felu` de buguri in duel, pe strazi alergati 500m ca sa trageti un glont si apoi alt maraton.. va puneti in lateral la duel ca din fata nu mai stiti sa trageti.. gandeste-te ca din ballas pleaca cele mai multe banuri de ceva timp deci nu cred ca vorbesc prostii.. rank 5-u vostru(care e singuru,sau cel putin asa cred) a fost banat de cateva ori .. ba cod ba cbug nici el nu mai stie .. eh asta e,e idolu vostru. Ti-am zis ce ti-am zis ca aveam nervi dar se pare ca am gasit adevaru' printre nervi.. ai incercat sa-mi vorbesti frumos? d-aia ma faci raton si imi spui sa cant la alta masa? citez "esti un rat0n,nu meriti osteneala" "dute si canta la alta masa".Amice,astea sunt provocari menite sa starneasca cearta.. daca tu cautai pacea si erai marele pacifist te abtineai de la comentarii cand vedeai ca-ti spun adevaru`.. macar atat faceai. Atat am avut de zis,te las sa-ti vezi de vanatoare ca deh..cred ca vrei sa faci cel mai activ in plangeri,altfel nu-mi explic nenumaratele posturi din topicu` asta.Pentru mine s-a umplut paharu' cand te-am mai vazut si pe tine ca-ti urmezi colegii. Si cred ca ce faci tu este vanatoare..sa ma provoci spunandu-mi "dute si canta la alta masa" si "nu meriti osteneala rat0nule.." sau "mai plangi mult"..nu cred ca ai cautat sa rezolvam cearta pe o cale amiabila. Hai,mult noroc.

# imi dau seama dupa avatar ca te-am nimerit cand ti-am estimat varsta pe la 12 ani..

Link to comment
Share on other sites

Cnawp, data viitoare fa si tu o poza daca ai fost provocat, vanat, etc. Cu vorbe nu ajungi departe.

Cnawp - ban 7 zile pentru limbaj

wHere - data viitoare, nu mai continua discutiile cu el, i-ai zis sa vorbeasca frumos si puteai sa te opresti si acolo.

Antecedente:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435431&st=0&p=6241338&hl=cnawp&fromsearch=1&#entry6241338

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: outlook

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Cnawp

Screenshot-uri:

EmfeW.png

ABqOF.jpg

uIpor.jpg

5HP1m.jpg

Descriere a situatiei: Mam dus pe aeroport SF sa iau un shamal si l-am vazut pe Cnawp l-am impuscat si acesta a inceput sa ma injure.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: /w

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...