Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Synapse

suspend revocat ?

Recommended Posts

link http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=439975

cum se poate sa fie scos un ss de pick zen domnule -ija- ?????

e clar ca buna ziua ca el culege zenul deoarece daca te uiti atent sunt momente in care zenul cade in fata lui Blade celalalt bk si nul ia.

sincer domnule -ija- ma asteptam la asa ceva ca na el e Grepolis si nu alt player si de aceea o sa mai postez un film sa vedem daca la fel se va proceda.

o intrebare ptr tine -ija- care sper sa nu fie atat de complicata : CINE RIDICA ACEL ZEN DE PE JOS ????? Celalalt bk nici intr-un caz.

nu pot sa cred ca ai putut sa revoci acel ss de 60 de zile fara sa ai o explicatie. Ma astept sa inchizi acest topik si chiar sa dai si ss pe forum ca asa e regula ptr unii, ptr altii doar se ridica suspendurile.

Frumos, foarte frumos !!!

Deci >>> CINE RIDICA ACEL ZEN DE PE JOS ???

Link to comment
Share on other sites

Fara nici o suparare,si fara sa am nimic cu nimeni,imi asum eventualul suspend pe forum

E clar ce se petrece in filmulet si ca folosea move to pick

Prin faptul ca tu -ija ai revocat acest ss le dai doar apa la moara,celor care folosesc acest program

Sti foarte bine ca activez si tu in joc,si cel care foloseste elite -move to pick are automat si afk tools,il intrebi de afk,si revine,nu il mai prinzi niciodata,si atunci de aici rezulta ca se pot folosi aceste programe fara mare risc

Se vede clar cum sare pe item,daca era on si nu avea move to pick nu se vedea asa

Iar tu balaure ,pacat ca joci tu pe acest servar.

Link to comment
Share on other sites

Nu exista nicio intrebare de afk, de aceea a fost scos suspendul.

Ca sa fie valabil filmul trebuie sa-mi demonstreze ca era afk cel postat.

-ija- de ce dai cu bata in balta ?? vezi ca te stropesti si nu mai ai credibilitate.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=438935

aici nu e aceeasi regula ??? asta fiind doar una din plangerile lui .

ma intreb de ce nu scoti toate ss-urile in care nu sa intrebat de afk atunci ????

deci ??? CINE RIDICA ACEL ZEN DE PE JOS ????

Link to comment
Share on other sites

Rabdare, vad si eu ca sunt plangeri care au si unele care nu au.

Daca se decide ca suspendurile raman atunci modific decizia.

Daca se decide ca nu sunt valabile revin si dau nefondata.

Revin (nu vreau sa fie doar decizia mea) cu un edit dupa ce lamurim situatia, pana atunci closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...