Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Unde este impartialitatea acestui joc?

Recommended Posts

Simplu. Cu nefondata in asemenea cazuri.

Au mai fost cazuri [vrei sa caut?] unde s-a obligat sa se repuna videourile/ printurile intr-o anumita plangere. De ce acesta plangere face abstractie de la regula? [intreb si eu, ca fapt divers].

Link to comment
Share on other sites

Doamne... o simpla verificare, si afli cine si cum e, si nu imi spune mie, cand o sa ii dai nefondata pe caracterul cel mai mare, n-o sa repuna printurile sau video inapoi..

[in cazul videoului de mai sus, se vede nick-ul celui ce a filmat, nu?]. Dupa cum vezi, chiar e pick in video. Pai ori suntem toti in aceasi oala..ori nu mai acordati suspend pentru elite.. scurt.

Link to comment
Share on other sites

Dar nu te supara, unde e impartialitatea? Mai sus, ai nick? De ce nu se obliga sa puna video inapoi? [fac referire strict la cazul de fata].. ai nick-ul celui ce a postat.... ai video cu pick-ului, altceva ce mai trebuie?

Fac referire strict la cazul de mai sus.. alte situatii asemanatoare, gasiti voi o modalitate.. ca sa faceti sa plateasca pe cel ce incalca regulamentul..

Link to comment
Share on other sites

Este dificil de aflat caracterul de pe care s-a postat, iar posibilitatea de a comite erori este prea mare pentru a fi pus in aplicare, de aceea se dau doar sanctiuni pe forum.

In cazu de mai sus ce erori? La mine nu a fost putin o kalima pentru suspend? Si aici aveti dovada clara.. si nimic, e corect?

N-am nimic cu nimeni.. dar nici chiar asa.

Link to comment
Share on other sites

Tu acuma fara suparare faci ca sa moara si capra vecinului, filmuletul pus de tine nu pot sa-l iau in considerare si nici nu pot sa te cred daca l-ai luat din plangere respectiva sau nu. Este alegerea playerului daca posteaza sau nu pe cineva. Subiect inchis, oricum este un subiect interminabil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...