Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiunea Mai 2012

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Link to comment
Share on other sites

>Nick: Madalyn

>Level: 23

>Varsta: 20

>Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut , numele meu este Madalyn , am inceput sa joc pe server prin August 2010 . Atunci am inceput cu nick-ul " madalin98 " . Prima mea factiune a fost Ballas , era un gang renumit pe atunci , condus de Perpripiu . Am stat aici pana cand Perp a fost mutat la San Fiero Rifa dupa ce Andu a fost demis . Urmatoarea factiune a fost Grove Street , lider old_man . Eram aici o gasca de " nebuni " cam aprox. 40 de playeri :)) . Ne distram in fiecare zi , ninemi nu avea curajul sa ne infrunte . Dupa o perioada am fost banat pentru bug abuse dintr-o greseala de a mea , eram newbie si nu prea stiam cu-s alea bugurile etc. Am inceput pe alt cont , " gamer98 " . La level 3 am intrat in Politicieni . Aici ma intelegeam bine cu toti , imi placea sa ajut playeri . Invatasem multe de la primarul de atunci ( Billo ) . Ajunsesem la rank 3 parca si mi-am dat demisia pentru a aplica la PD . Aici am fost respins de An00bY de vreo` cateva ori .Cand un prieten bun , Costyn90 , s-a lasat de SA:MP , mi-a lasat mie cont-ul lui , eram fericit , aveam si eu level 15 ^_^ . Dupa putin timp am intrat in F.B.I , al carui lider era Florin . Dupa multa munca ajunsesem la rang-ul 3 . Nu prea am mai activat , afland ca se da wipe . Cand server-ul a devenit BETA , am inceput sa joc cu nick-ul actual , Madalyn . Intrasem in Mafia , primisem rank 3 dar am iesit pentru a intra in PD . Intram cate o ora la cateva zile sa vad daca se mai schimba ceva . Dupa aprox. 2 luni am aflat ca s-a dat wipe total de la un bun prieten , Iuonak_Diaz . Am inceput usor , usor , si la level 6 am aplicat la San Fiero Rifa . Am trecut testele si am devenit gangster . Ma intelgeam bine cu toti colegii . Pe atunci era mare rivalitate inre noi si Grove , mai in fiecare zi blocam tunelul LS-SF si ne bateam cu ei . Mi-am dat demisia si am plecat in Armata , vrand sa vad cum e viata de " soldat " . Nu m-am acomodat bine si am demisionat si am mers in Ballas . La Ballas era lider Stefan . La inceput nu prea era cine stie ce de capul nostru dar dupa cateva zile nimeni nu ne facea fata . Am stat aici circa 4 luni , si am ajuns la rang 4 , Front yard Balla . Cand Stefan a fost demis , am parasit factiunea si am mers in F.B.I unde am stat si aici circa 3 luni . Am obtinut rang-ul 3 dupa mult efort depus in favoarea departamentului . Imi era dor de viata de gangster asa ca am demisionat si am mers in Da Nang Boys . Aici deabea luase lider GangXplor3 . Mi-a dat rang 2 , Drug Dealer , dupa 1 sapt. si ceva . Devenisem o " familie " unita si ne intelegeam bine cu totii . Dupa ce Gang a fost demis am parasit factiunea si am aplicat F.B.I iar Ryan m-a acceptat si acum astept sa dau testele :) .

>Lista cu promisiuni:

< Promit sa ajut playeri noi cu informatii despre server dar si pe plan financiar ! >

< Promit sa fiu prezent la toate sedintele factiunii si sa ascult toate probleme consilierilor ! >

< Promit sa ajut orice player imi cere ajutorul pentru un event sau pentru altceva ! >

< Promit sa ofer salariile playerilor cu level cuprins intre 1-5 in fiecare seara la aceeasi ora ! >

< Promit sa angajez consilieri capabili sa-si dea silinta in folosul comunitatii ! >

< Promit sa imi respect toate promisiunile de mai sus ! >

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: NoH

Level: 12

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): NoH sa nascut in capitala San Andreasului in asa numitul oras Los Santos , tatal sau fusese omorat de catre marele hitman LoLz0r , deoarce , un prieten foarte bun deal lui pusese un contract pe el , deoarece avea mare ciuda pe el . Mama sa era o femeie constincioasa , cu un tupeu enorm , ea era o doctorita renumita in capitala . El pentru a se razbuna pe cel care ia facut rau tatalui sau a intrat in Departementul de politie , unde a stat pana a ajuns sergent , dar se pare ca nu il gasise , apoi mergand pe strada , sa intalnit cu un grup de mafioti care la convins pe NoH sa intre in The Mafia , unde a ramas si in prezent , pentru ca aici si-a gasit prietenii , si la gasit si pe cel care ii facuse rau tatalui sau . LoLz0r a fost impuscat in mana si in picior , dar a reusit sa fuga . Dar NoH nu se lasa asa usor , asa ca il va cauta pe acel asasin impreuna cu prietenii sai mafiotii , iar cand il vor gasii pe LoLz0r , acela va avea de suferit , iar o trauma mare i se va intampla , deoarece tot el ia rapit si surioara in varsta de 12 ani , de ea insa nu se stie nimic , deoarece , se zvonea ca ar fi duso departe de casa , intr-un loc unde doar assasini au voie sa intre , dar pe vremea cand NoH era politist a incercat sa intre in acel loc , iar assasini , i-au ranit un coleg , acum ca este un adevarat mafiot va incerca din nou sa faca ceea ce a esuat prima si a doua oara ! A 3-a oara este cu noroc !

Lista cu promisiuni:

[*] Promit ca salarile vor fi acordate zilnic.(19:00)

[*] Promit ca voi ajuta playeri cu level cuprins intre 1-5 cat si cei care au nevoie de ajutor.

[*] Promit ca voi angaja consilieri priceputi in aceasta meserie !

[*] Promit ca voi organiza zilnic evenimente pe placul vostru !

[*] Promit ca vom iesi din criza , iar bugetul va creste !

[*] Promit ca salariile vor creste cu 10-15% !

[*] Promit playerilor/adminilor/gmilor ca voi organiza evenimente la care vor participa toti !

[*] Promit ca voi incerca sa respect tot ceea ce am promis mai sus !

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Level: 23

Varsta: 15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Numele meu este Alex, am 15 ani si sunt din Alexandria. Am inceput aici, pe la sfarsitul anului 2009, serverul "LM Satu Mare" fiind primul meu server. Am inceput cu nick-ul Alexe12, si l-am dus destul de sus, avand in vedere ca in acea perioada erau multi jucatori vechi. Dupa wipe, am schimbat nick-ul. Asadar, D3v1L s-a nascut in urma cu 15 ani in San Fierro. Aici , el a descoperit un gang numit San Fierro Rifa , condus de Alexinho. Acesta a fost omorat intr-un schimb de focuri, si astfel a trecut de partea legii. Dupa multa vreme, si-a castigat dreptul de a intra intr-o factiune de asasini platiti. Aici, alaturi de TRK si multi altii au reusit sa ridice factiunea si sa o duca spre cel mai inalt nivel , insa a parasit-o dupa ce directorul agentiei si multi prieteni de-ai sai au plecat. A decis sa treaca de partea legii a 2-a oara, dar , cei doi lideri au parasit factiunea si astfel, D3v1L i-a urmat. S-a alaturat Triadelor, unde si-a castigat pe deplin dreptul de a antrena si instrui in artele japoeze noii recruti. Acesta s-a reintors la prima sa factiune de dupa wipe, Hitman, in urma cu scurt timp. Dand dovada de buna-vointa si ajutor, acesta crede ca pentru o scurta perioada de timp poate da o mana de ajutor cetatenilor celor 3 orase, si astfel intra in politica.

Lista cu promisiuni: Nu cred ca ar trebui sa promitem si sa bagam banii in buzunar, cum fac actualii politicieni, insa, fiind doar un joc, am sa postez cateva promisiuni pe care sper sa le duc la bun sfarsit.

»Promit sa ajut playerii cu nivel mic, fie financiar , fie moral.

»Promit sa platesc cetatenii care doresc cu adevarat sa munceasca pentru acesti bani.

»Prea multe promisiuni nu se pot respecta ( de multe ori ), asa ca voi incerca sa angajez consilieri capabili, care vor ajuta in diferite situatii, si nu vor mai lenevi ca pana acum.

»Promit sa castig la o distanta de cel putin 30 de voturi, daca voi trece in " Turul II " .

"D3v1L meserie, pentru primarie!"

Sa traiti bine! Cyaa!

Link to comment
Share on other sites

Nick: teils1

Level: 10

Varsta: 15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut! Numele meu este Ionut si in urmatoarele randuri voi scrie despre mine, insa si despre ce am facut eu pe si pentru server. In primul rand, as vrea sa incep cu cateva lucruri personale. Pe serverul LM am inceput sa joc pe la inceputul lui Mai 2010, insa dupa aproape o luna, m-am decis sa-mi creez un cont si pe forumul serverului. Fiind vacanta, imi petreceam si cate 8-9 ore pe server, temelor si restul activitatilor alocandu-le doar o ora, maxim 2. Prima factiune in care am vrut sa intru a fost cea a taximetristilor, pentru a face acest lucru posibil trebuia sa am un level mai mult mai decat cel pe care il aveam in acel moment, asa ca am asteptat si am asteptat, insa a meritat. Asa ca intr-o seara, ajungand la levelul necesar am decis sa aplic, pe forum, indrumat de un prieten. Am fost acceptat pentru teste insa le-am picat deoarece nu am stiut sa-l duc pe lider in spawn-ul hitmanilor. M-am revansat insa peste o saptamana cand am stiut toate locatiile si am intrat cu succes. Dupa asta, la cateva zile am fost ban-at de catre un admin (lego_kid) pentru limbaj. In cele 7 zile pe care le-am petrecut "pe banca" am consultat regulamentul foarte bine si asa am ajuns sa nu mai fiu "noob". Dupa ce mi-a fost scos ban-ul de catre Iceman am reinceput sa joc. Zilele treceau si eu imi petreceam din ce in ce mai mult timp pe server pentru a aduna cat mai mult rp-uri deoarece vroiam sa aplic in alta factiune, de data asta Ballas. Cand am facut level-ul necesar, am aplicat si imediat am fost acceptat de catre liderul, la acea vreme Stefan. Invatand sa joc cat mai bine, am inceput sa ma "implic" si eu, facand diverse evenimente pentru playerii serverului. Printre evenimenturile facute, se pot numara si: "Campionatul mondial de deagle" , numeroase evenimente cu zaruri "pe cea mai inalta cladire din LS" etc. Dupa wipe, am jucat foarte mult, ajungand ca la cateva saptamani dupa wipe sa am un level destul de mare (tin sa mentionez ca am fost consilier o saptamana in acea perioada). In ciuda economiei dupa server, am creat un eveniment pe forum intitulat "Ghiceste zona". Am avut succes la inceput, insa am renuntat la acest event si la server, deoarece incepuse scoala si trebuia sa-i acord mai multa atentie. Asa ca odata cu sarbatorile de Sfintele Pasti, mi-am reinceput activitatea pe server si doresc a candinda pentru postul de primar!

Lista cu promisiuni:

- Organizarea a diferite evenimente interactive.

- Stabilirea unui interval de timp (18:00-19:00) alocat intalnirilor cetatenilor cu primarul pentru a discuta diverse probleme.

- Organizarea a diferite actiuni caritabile.

- Organizarea a cursuri de informare a celor "nou veniti", privind regulamentul serverului, al forumului si al factiunilor.

Date personale:

- Nume si prenume: Riza Ionut

- Oras: Ramnicu Valcea

- Ocupatie: Elev

Lucrul de stiut despre lista de promisiuni a unui primar este ca niciodata nu va putea fi suta la suta realizabila, insa eu voi "lupta" ca promisiunile mele sa capete viata!

Votati teils1! Votati un viitor mai frumos!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Level: 28

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut. Ma numesc Nicolae Bogdan, am inceput sa joc sa:mp pe linkmania din 09 August 2011.Inainte de a incepe un nou cont pe acest server, am mai jucat si pe un alt server RP unde am detinut admin 1337.Pe LinkMania, mi-am facut cont, am inceput sa imi procur job-urile dupa care acest server m-a atras foarte mult, playerii erau intelegatori la fel si membrii din staff, intotdeauna iti acordau tot ajutorul lor la nevoie.Am facut level 6 dupa care am intrat in SFR (San Fiero Riffa) pe vremea cand era Erick lider, o factiune foarte frumoasa, am stat in ea pana am capatat ceva cunostiinte despre viata gang-sterilor.Dupa un scurt timp am iesit si m-am hotarat sa ma duc in una din aliantele acestei factiuni, Ballas, un gang foarte motivat, intotdeauna tulburam tot LS-ul cu fostii colegi.Mi-am petrecut si aici ceva timp pana cand s-a ajuns la niste certuri pe care nimeni nu le putea intelege.M-am decis sa merg in Grove Street, rivalii celor din Ballas, mi-am petrecut foarte mult timp in aceasta factiune, liderul ne asculta la toti deciziile si mereu era foarte rabdator si ingaduitor cu noi.Dupa un timp foarte indelungat, multi imi spuneau sa imi accept singur o sansa de a aplica la fortele de ordine.Am demisionat din Grove si am aplicat la Police Department.Speram sa am o sansa la acest departament dupa o intreaga viata de mafiot.Odata acceptat pentru teste, am decis sa raman in aceasta factiune deoarece era una foarte serioasa, membrii capabili si lideri intelegatori.Imi dedicam tot timpul meu acestei factiuni, patrulam impreuna cu colegii, mergeam la controale rutiere, wanted list-ul era gol mereu, organizam evenimente in cadrul factiunii cu acordul liderului, etc.A venit momentul cand am primit Membrul Lunii si o noua functie, "Lider Rutiera" , mi-a placut foarte mult aceasta divizie, imi placea sa organizez playerii noi acceptati in factiune.In fiecare saptamana organizam cate o sedinta pentru aceasta divizie.A venit momentul cand HkR, fostul lider a fost promovat ca si Admin level 2.Am ramas o perioada fara lideri.In aceasta perioada, eu impreuna cu Zozo am coordonat intregul departament, am participat la concursuri organizare de Admini, pana cand le-am si castigat.Venise momentul cand am fost promovat ca cel mai competent politist deoarece ma implicam foarte mult.Atunci am fost promovat rank 4.Dexter fiind noul lider PD, a gresit in legatura cu o problema si a fost demis.In acel moment, se cauta lider PD.Am trimis cerere cu speranta ca voi fi unul din cei alesi.A trecut ceva timp si coordonatorul mi-a acordat o sansa ca si lider PD.Fiind lider 5 luni, in tot acest timp mi-am dat toata silinta pentru a invata membrii cum sa actioneze cat mai corect.Am facut intr-asa fel incat sa creez o noua divizie, "Academia de Politie".Aici am instruit playerii de la level 3+ cum e sa fii politist, cum trebuie sa actionezi, regulile si regulamentul intern.La un moment dat am fost demis din functie pentru abuz de rank.Am acordat gresit rank unui player si mi-am asumat intreg riscul.Mi-a parut foarte rau pentru aceasta pierdere si pentru tot acest timp pierdut alaturi de cei din staff.Avand foarte multi prieteni , atat simpli jucatori,cat si admini , si GM,mi-a fost mult mai usor sa imi continui cariera pe acest server ca si player.Mi-am castigat increderea in multi playeri, acum vreau sa ajut jucatorii noi cat si pe cei vechi asa cum pot ca si primar.M-am hotarat sa-mi depun CV-ul pentru Primarie.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ajut jucatorii noi, cat si pe cei vechi in legatura cu orice nelamurire.

- Promit ca voi asculta toate problemele si sugestiile jucatorilor.

- Promit ca voi instruii toti jucatorii incepatori pentru a stii cum sa se descurce.

- Voi face tot posibilul ca jucatorii noi sa-si dea mai mult silinta si sa fie intelegatori.

- Voi organiza evenimente frumoase impreuna cu sugestiile playerilor.

Date personale: Ma numesc Nicolae Bogdan, am 17 ani, sunt din orasul Rm.Valcea, Judetul Valcea, ca si ocupatie, sunt elev.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mishka.

Level: 11

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salut,ma numesc Paul si am 17 ani.Imi afirm prezenta din Vara anului 2009.In acest timp am legat un numar considerabil de prieteni si am incercat sa colaborez in diferite actiuni.

Adus pe server de catre Tham,incepator fiind,nu i-am dedicat jocului o atentie considerabila.Incercam sa ma plimb cu vehicule fara sa fiu controlat de politie pentru adaosuri ilegale la masini.Intre timp am inteles SAMP-ul si am incercat sa joc controlat fara sa ofenses multa lume.Apoi am aplicat in Los Santos Vagos,factiune condusa de lego_kidd.Acum fiind un membru al factiuni,eram mandru de reusita mea,desi mi-a fost greu sa ma integrez.Pentru mine a fost prima data cand am tras cu un deagle,am trecut la limita testele,noroc cu regulamentul.Intre timp mi-am facut niste prieteni care mi-au aratat cateva tehnici,deci am scapat de titlul “incepatorul factiuni”.Am obtinut rank si mi-am facut prieteni,adevarati care si acum sunt alaturi de mine,MrAndy,Mugur si Ryder.Insa aveam tot viitorul in fata asa ca a trebuit sa demisionez.

Dupa dezlegarea grea de aceasta factiune am castigat primul event si totodata primi bani,50k mai exact,erau bani pe atunci.Insa m-am plictisit asa ca am luat o decizie favorabila,sa intru in Paramedics pentru a face bani.Aici mi-a fost de ajuns,cazuri dupa cazuri,un mic infern.De la accidente pana la boli rare,fiecare avea o sansa,incercam sa-i tratam cat se poate de repede.O viata grea,foarte obositoare,dar cu un salariu decent.Dupa 1 luna am decis sa-mi dau demisia,spre respectele mele liderului si colegilor.

Intre timp mi-am creat o reputatie,am inceput sa fiu cunoscut de playeri,cea ce mi-a marit optimismul spre factiuni mai bune.Am aplicat in The Triads,cea mai buna mafie pe atunci,isi merita din plin titlul.Din fericire am fost acceptat si am trecut cu brio testele.Cu un lider exigent ca Symbol a fost foarte greu sa fac fata duelelor,dar din fericire am trecut si saptamana de proba.Aici am obtinut functia cea mai inalta,rank 5 si diferite titluri,de la cel mai vechi player… la sef de clan.Aici mi-am facut un numar considerabil de prieteni si am invatat membri diferite trucuri.A fost o onoare sa lucrez cu uni din ce-i mai respectati si docili playeri de pe server,precum si prieteni adevarati ca kvl,vTz ,sOundy si cipy.Dupa 8 luni de mafiot,nu am mai suportat orele petrecute in penitenciar sau insultele loate-n frau de la fiecare dusman invins.Vroiam sa devin un player cuminte.Am intrat in Politie,mai exact in PD.Deja eram un om al legi,cu toate drepturile sa aresteze un suspect.Desi eram condusi de sefi de echipa,totul era ca la carte,in echipa.Daca ne aflam intr-un war al gang/mafia,inferioritate numerica,imediat veneau colegi pentru ajutor.

Intre timp s-a anuntat wipe-ul,totul incepuse sa se destrame.Eu impreuna cu Jaguar si Shakalo,am ales sa iesim din factiune,sa plecam unde vedem cu ochi.Am ales sa plec intr-un grup de prieteni,The Mafia.Aici imi erau toti prieteni,Vicentzo,Deejay,Alyyn,etc…

Dupa s-a dat wipe si mi-am dat seama ca au fost 3 ani frumosi si ar trebui sa iau o pauza bine meritata.

Acum m-am reintors si sper sa aduc incepatorilor sprijinul de care au nevoie.

Lista cu promisiuni:

• Promit sa nu discriminez niciun player si sa interactionez cu ei.

• Nu ofensez sau ma amuz de situatia financiara a oricarui membru al comunitati.

• Promit sa nu abuzez de functie.

• Promit sa raspund fiecarei intrebare pe /n.

• O sa fiu drept in fiecare decizie pe care o iau.

• Promit sa respect fiecare promisiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick: JaGuAr

Level: 39

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, ma numesc Valentin si joc pe Linkmania Lands de aproximativ 2 ani. Primul meu nick a fost JaGuAr[ro], cu el capatand multa experienta pe acest server.Asadar, dupa wipe, JaGuAr sa nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. Dupa un timp, in care acesta nu isi gasea rostul in viata, pe cand se plimba pe straziile orasului, a venit un necunoscut care i-a spus : - " Daca vrei sa faci rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, a intrat in UST pentru o lunga perioada de timp, liderii lui fiind Crosshair si Specter. Dupa alegera altor lideri, Panther si Premium, el a continuat sa repare masini si sa organizeze eventuri de cruse legale, intelegandu-se foarte bine cu acestia. Dar dorinta sa fie un gangster era din ce in ce mai mare. Invitandu-l cel mai bun prieten din copilarie in SFR, el a fost nevoit sa renunte la pasiunea pentru masini. Fiind obisnuit sa nu isi dezamageasca apropiatii, a stat foarte mult timp, ca si in UST, liderul sau avand atata incredere in el incat il lasa sa dea testele cu noii recruti cand acesta era ocupat. Dupa o vreme, acumuland experienta in arme si in condus, a hotrat sa se alature unor agenti foarte bine antrenati, care poarta numele de F.B.I.. De atunci si pana in prezent el continua sa faca dreptate in cele trei orase alaturi de ceilalti colegi din factiune. Acum el crede ca ii poate ajuta si in alt mod pe playeri mai mici si mai mari, asa ca si-a depus CV-ul pentru Primar.

Lista cu promisiuni:

- Promit ca voi organiza cat mai multe eventuri pe zi;

- Promit ca voi ajuta playerii cu sfaturi bune, si daca acestia nu inteleg ceva sau au o problema, sa apeleze la mine cu incredere;

- Promit ca voi acorda salariile zilnic;

- Promit ca voi recruta consilieri capabili si ca ii voi instruii in asa fel in cat, sa fac cat mai multe eventuri si sa ii ajute pe playeri;

- Promit ca o sa fiu prezent la cat mai multe sedinte;

- Promit ca voi respecta tot ce am zis mai sus.

Date personale:

- Nume si prenume: Tomescu Valentin

- Oras: Ramnicu Valcea

- Ocupatie: Elev

Retrag, mi-a reamintat un vechi prieteni ca locul meu este in F.B.I. momentan + ca au aplicat mai ulti prietenii pentru acest post si nu vreau sa ma duelez cu ei. Imi cer mii de scuze pentru deranj. Poate cu alta ocazie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: AnNdrei

Level: 20

Varsta: 16

Biografie: Salutare.Ma numesc Zatreanu Andrei si am inceput sa joc pe linkmania pe 23 Martie 2010.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui playOn,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 30.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in News Reporter mi-am facut foarte multi prieteni si atunci a inceput sa imi placa jocul foarte mult .Jucam chiar 7-8 ore in fiecare zi. Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la un event organizat de un GameMaster,nu mai stiu exact de cine fusese facut.Pe atunci am fost determinat sa joc SAMP de multi colegi din clasa care se apucasera inainte,cum ar fi FuZzy,rvG,sHINNNe. si The_Game . Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru.M-am simtit foarte bine mai ales ca era o factiune foarte buna.Am intrat aici ca sa ma remarc,pentru ca apoi sa aplic in Grove Street,pe care eu o vedeam ca o factiune foarte bine organizata,unita si pretentioasa.Pe atunci nu aveam gand-uri de Hitman Agency.Aveam un mare respect pentru abosolut toti membri din Grove.M-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei din DNB,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.M-am descurcat bine si am avansat la rank 3 dupa care incet,incet factiunea incepuse sa se destrame.Dupa o perioada mi-am depus demisia si am aplicat in F.B.I,unde am fost si acceptat.Am petrecut o perioada foarte frumoasa si acolo,am fost avansat la rank 3 de catre lider-ul Florin,care pe atunci avea doar GM.Imi amintesc cum asteptam cu nerabdare mentenantele ca sa mi se reseteze toate crimele.Dupa o perioada de timp imi venise o mare dorinta sa intru intr-un gang,am incercat in Grove Street,unde am avut mari emotii cand am intrat ,pentru ca stiam ca testele nu erau usoare deloc.Aici am stat mult timp pana ce am fost avansat la rank 3.A venit wipe-ul,care a durat o perioada destul de lunga de timp si am intrat impreuna cu colegii mei pe serverul BETA,acolo unde ne-am distrat ,deasemenea, chiar daca nu era serverul oficial.Dupa wipe imi amintesc cum am vrut sa revin la loc in Grove,pentru ca imi placea.Atunci se schimbase si lider-ul(The_Game),cu care ma intelegeam foarte bine.In Grove am trait cea mai frumoasa experienta pentru ca aici mi-am facut cei mai multi prieteni: sKoL,The_Game,playOn,Kiddo,BobMarley,JustinPA,DizzY,LoVeLess.Am acumulat multa experienta in ceea ce priveste manuirea armei si m-am bazat pe acest atuu al meu.Dupa ce am stat aproape 4 luni in Grove Street si dupa ce fusesem promovat la rank 5,am aplicat in Hitman Agency,unde am fost acceptat de MItasik si am trecut la toate probele fara nici o problema.Aici mi-a placut foarte mult,dar din pacate luasem ban 30 de zile si Mitasik a fost nevoit sa ma dea afara pentru ca ocupasem locul degeaba.Dupa o perioada de 2 saptamani,cat am stat civili ,am stat sa urmaresc cum evolueaza factiuniunile si cea care m-a impresionat a fost ballas.Cu un lider nou (JustinPa) si cu multi membri schimbati Ballas mi s-a parut una dintre factiunile care a crescut la fel de mult cum era pe vremea lui kWai,asa ca am aplicat si am trecut testele fara nici o problema.In momentul actual sunt in Ballas si am de gand sa fac treaba buna cu aceasta factiune pentru ca membri sunt ascultatori si foarte prietenosi.Acum cred ca sunt in stare sa coordonez o factiune din taote punctele de vedere si sunt pregatit sa imi depun CV-ul pentru functia de primar.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ascult toate nevoile si problemele jucatorilor,si sa-mi dau toata silinta sa le rezolv.

- Nu voi lasa nici o problema nerezolvata.

- Voi fi prezent la toate sedintele factiunilor

- Voi angaja consilieri competenti pentru a ajuta jucatorii

- Voi organiza foarte multe eventuri,ascultandu-i pe toti,indifirent de level/factiune.

-Promit ca voi ajuta toti player-ii,indiferent de level cu bani si cu tot ce imi sta in putinta.

-Voi incerca sa creez distractie pe server,ca pana la urma asta e si scopul jocului.

-Voi acorda salarii mari

.

Date personale : Ma numesc Zatreanu Andrei,am 16 ani,sunt din Bucuresti si sunt elev.Sportul meu preferat este fotbalul si il practic de aprope 8 ani jumate .

Link to comment
Share on other sites

Nick: sMokeR

Level: 18

Varsta: Aproape 18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, ma numesc Cristi, sunt din Constanta si am 18 ani fara trei saptamani. Am inceput sa joc pe serverul sa:mp LinkMania din primavara anului 2009, mai precis pe data de 16 Aprilie 2009. Primul meu cont a fost bGcw0w cu care am capatat experienta necesara pentru a ma putea desfasura pe acest server. Prima mea factiune a fost Taxi, iar pe atunci ca si lide era Talentatul27, un player tot atat si un lider capabil cu o experienta foarte buna. Usor usor am crescut in level si m-am alaturat medicilor unde mi-am facut destui prieteni cu care am colaborat foarte bine si am facut o treaba foarte buna. Dupa scurt timp au fost introduse noile factiuni The Triads si TheMafia. Curios fiind am aplicat la Triads unde spre fericirea mea am fost si acceptat. Acolo mi-am facut un nume si am reusit ca impreuna cu restul membrilor sa facem una dintre cele mai bune factiuni din acel moment. Zi de zi eram ca si spaima oraselor, mereu pusti pe warr-uri fie cu politia fie cu gang-urile adverse. Aici am ajuns sa detin rank 4 si sa fiu respectat de colegi pentru munca pe care o depunea in aceasta factiune. Dupa o perioada de aproximativ 3 luni petrecuta in aceasta factiune m-am decis sa imi refac un alt cont datorita unor probleme din trecut. Usor usor crescand in level am depus o aplicatie catre Federel Birou Of Investigation unde lideri erau Mitasik si Tinker. Am fost acceptat si am trecut testele. Aici am invatat ceea ce inseamna sa fi cu adevarat o echipa, dar din pacate dupa putin timp cei doi lideri au fost demisi, iar noul lider ales fiind Florin[Ciri]. Fiind rank 5 am fost ales ca si sub-lider al sub-diviziei ATF. Aici organizam sedinte si antrenamente saptamanale, imi placea foarte mult sa invat restul membrilor cum sa se desfasoare in anumite cazuri dificile. Asta pana la sfarsitul anului 2010 cand am decisa sa renunt la LinkMania GodFather pentru serverul de RolePlay al comuntatii. In vara anului 2011 a venit marele si mult asteptatul wipe. Imediat dupa aceasta schimbare am inceput sa joc din nou si prima factiune fiind Scoala. Dupa o saptamana am fost invitat sa ma alatur F.B.I-ului unde am intrat si am ajutat cu tot ce mi-a stat in putinta. Am stat aproximativ o luna in perioada in care am ajuns sa detin rank 3. In luna Iunie liderul Armate Mackensen a renuntat la lider si m-am gandit sa trimit o cerere coordonatorului cRs cu gandul ca as avea sanse la aceasta functie stiind ca mi-am petrecut o multa vreme alaturi de fortele de ordine. In cele din urme am fost acceptat si am primit lider la Armata. Aici am ridicat factiune cat am putut deoarece dupa doua saptamani de la punerea in functie am fost demis deoarece se aflase ca mi-am banat contul inainte de wipe. Atunci am decis sa renunt sa mai joc si asta am si facut pentru o vreme de 6 luni, dar am revenit in forta si m-am alaturat agentiei Hitman unde ma aflu si in ziua de astazi. Acum cred ca a venit vremea sa particip si eu la postul de primar pentru a ajuta playerii, fie ei vechi sau noi, cu experienta sau fara experienta.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa organizez eventuri zilnice;

- Promit sa ajut playerii ce-mi vor cere ajutorul;

- Promit sa ajut playerii financiar si moral;

- Promit sa acord salarii fortelor de ordine si consilierilor;

- Promit sa ma prezint la sedintele tuturor factiunilor;

- Promit sa respect tot ceea ce am spus mai sus si ca nimic nu a fost spus la intamplare.

Date personale : Ma numesc Barbu Cristian, am aproape 18 ani, sunt din Cosntanta si sunt elev.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alyyn7

Level: 32

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): In dimineata zilei 17 ianuarie 1996 la maternitatea din San Fiero , vine pe lume un copil perfect sanatos de aproximativ 4 kg . Provenind dintr-o familie saraca , acesta este abandonat de mama sa intr-un tomberon de langa spawn The Mafia din Las Venturas . Urletele si plansetul acestuia atrag atentia unei bande de mafioti care il ridica si il duc in casa unuia dintre ei . Aici primeste hrana si este adoptat de mama unuia dintre ei ; la varsta de 1 an este botezat sub numele de Alyyn7 . Crescut intr-o familie de mafioti in Las Venturas. La varsta de 14 ani , face primi sai pasi in lumea mafiei . Lideii temutei mafii The Mafia , aud de existanta lui si de trecutul sau zbuciumat asa ca il cheama la una din intalnirile lor . Umil si plin de modestie , Alyyn7 face primi sai pasi in lumea mafiota . Dupa cativa ani , in care si-a castigat respectul in interiorul mafiei , asista la asasinarea unuia dintre lideri . Ramanand fidel mafiei , acesta devine mana dreapta a lui liderului . Dupa cativa ani in care strazile din Los Santos au fost dominate de Alyyn7 alaturi de alti colegii sai,mafia se destrama , atunci cand liderul este turnat la politie si este arestat . In vara anului 2010 , mai exact pe 1 iulie , liderul iese din inchisoare si alaturi de Alyyn7 pune bazele mafiei rusesti . Dupa un anumit timp ,liderul se hotaraste sa renunte la functia de lider si paraseste mafia.Ramas doar cu cativa prieteni afla la scurt timp ca liderul s-a sinucis si hotaraste sa plece undeva unde este in siguranta si alege factiunea Ballas. Timp de 4 luni si jumatate in care a fost cap al mafiei , plin de cicatrice , urme ale luptelor de strada contra dusmanilor,hotaraste sa stea o anumita vreme singur, asa ca ramane somer timp de cateva saptamani.Ajungand un maestru al armelor,acesta se implica din nou in activitati ilegale,omorand pe rand si in stil ''silent'' fostii sai rivali. Acesta a fost remarcat de liderul organizatiei Hitman,si a fost primit cu bratele deschise.Dupa o vechime considerabila in aceasta organizatie,acesta este sfatuit sa isi depuna CV-ul pentru functia de primar al orasului.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salariile la timp zilnic;

-Promit sa fiu activ si sa organizez cel putin un event zilnic;

-Promit sa ajut pe oricine imi cere ajutorul;

-Promit sa organizez saptamanal o sedinta cu jucatorii mici,unde acestia imi pot spune problemele lor;

-Promit sa angajez consilieri dornici de a ajuta;

-Promit sa raspund fiecaruia si sa nu ignor pe nimeni.

Nume: Florin Alin

Varsta: 16

Oras: Alexandria

Ocupatie:Elev

Link to comment
Share on other sites

Nick: ScaRaMouche

Level: 32

Varsta: 19 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut. Numele meu este Mitica. Am inceput sa joc pe acest server de pe data de 31 iulie 2010. M-am apucat de acest joc din lipsa de ocupatie sau mai degraba de plictiseala. Aceasta adresa mi-a fost recomandata de niste prieteni. La inceput eram un newb, dar sunt o fire care invata repede. Datorita acestui fapt, la level 6, am intrat in prima mea factine, si anume Sfr. Aici era lider Adi, care avea un renume pe server. La inceput chiar mi-a fost frica ca nu o sa intru, insa am dat testele cu Dan33 si am trecut. Mi-a placut foarte mult viata de gangster si inca imi mai place. Am incercat mereu sa ma inteleg cu toti. Dupa wipe chiar am inceput de la 0. Am incercat din nou sa ma ridic la nivelelul de inainte si chiar am trecut peste. ScaRaMouche este un cont foarte reusit. Am skill 5 la toate job-urile in afara de lawyer, level 32 si bani mai am vreo 14 milioane si ceva pentru ca am mai ajutat pe altii care aveau nevoie. De mai multe ori m-am gandit la functia de primar si am zis sa incerc, poate cine stie... Stiu ca este o functie grea, dar e ceva ce merita incercat. Cei din samp ma stiu ca fiind un lagar si un norocos la cai. Sunt in SFR din data de 12 noiembrie 2012 si chiar imi place. De dupa wipe si pana acum am fost pe rand in: F.b.i (rank 2), grove (rank 1), Ust (rank 3 si membrul lunii). Am incercat sa fiu un om simtit si am reusit cu unii. Imi pare bine ca nu mi-a pierit setea de joc desi ar trebui sa invat pentru BAC. Va urez bafta tuturor celor care se uita aici si va multumesc celor care au fost alaturi de mine.

Lista cu promisiuni:

- sa dau salariile zi de zi playerilor cu lvl 1-5

- sa fiu un primar activ

- sa ma inteleg cu toti si sa ii inteleg

- ct mai multe event-uri pe zi

- sa imi organizez consilierii

- sa ajut toti playerii noi pe server atat cu informatii, cat si cu bani

- sa continui event-ul lui The_game de la politicieni, decat doar daca vrea asta

Date personale:

Nume/Prenume: Zauca Mitica-Andrei

Oras: Targu-Neamt

Varsta: 19 ani

Motto: "Toti pentru unu si unu pentru toti".

Link to comment
Share on other sites

Nick:FlaviusCR7

Level:25

Varsta:16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salutare!Sunt Flavius Nicolae si joc SA:MP din 2009,iar pe serverul mult indragit de noi,Linkmania Lands,aventura mea a inceput in urma cu un an de zile.Nu mi-a fost foarte greu sa ma acomodez cu comenzile si gamemod-ul acestui server deoarece mai jucasem pana in momentul respectiv dar bineinteles am mai fost ajutat de fratele meu Pityc si de ceilalti cu care incepusem sa ma imprietenesc pe server.Am fost inca din start extrem de atras de server pe care si in prezent il consider unic prin tot ceea ce-l defineste.La inceput,fiind civil si nou pe server,singurul meu gand ducea la level 6 si totodata la Grove Street.Pana in momentul recrutarii,activitatile mele pe server erau jobul de carjacker si fish dar si eventurile la care participam.Tot mi se parea ca si azi extrem de bine organizat si detaliat si mereu imi parea rau ca nu descoperisem server-ul pana atunci.A venit si levelul mult asteptat.Dupa cateva discutii cu fratele meu si dupa o analiza profunda ajunsesem sa aplic pentru gang-ul Ballas,unde la inceput ma simteam mai dorit in respectiva factiune.Am fost acceptat dar sa spunem ca prin noroc,imediat dupa acceptarea pentru teste,a trebuit sa plec in vacanta iar cele 2 zile pentru cautarea liderului in joc au expirat.Am spus “prin noroc” deoarece la scurt timp dupa ce am intrat in gang-ul rival Ballas-ului,mi-am dat seama ca Ballas era o factiune mai slab organizata si mai slaba ca respectiva unde aveam sa intru.Dupa revenirea din vacanta,am aplicat pentru Grove Street.Imi amintesc si acum cu cata nerabdare asteptam raspunsul liderului The Game si dupa 3 incercari am reusit sa intru in factiunea sa.Eram foarte entuziasmat dar neobisnuit cu viata de gangster,mi se parea ca sunt vanat.Am trecut cu brio de aceasta perioada mai dificila si m-am acomodat intr-un final.De-atunci si pana in prezent,toate activitatile mele s-au derulat in jurul acestei minunate factiuni.De cand am intrat in Grove(15.august.2011),aceasta factiune a suferit multe schimbari de lider,multe generatii noi de playeri schimbate dar am ramas tot acolo sus ca si factiune.Pur si simplu,sunt atasat de aceasta factiune,sunt cel mai vechi membru al echipei si n-am de gand s-o parasesc,doar pentru o luna in cazul unei reusite cu primaria.Intotdeauna am incercat sa fiu un player cu respect,sa ajut pe cine pot si am adus vreo 3 playeri noi care activeaza zi de zi si de care pot spune ca sunt mandru.Acum,la fel ca multi altii,imi depun CV-ul pentru functia de primar nu cu gandul ca voi beneficia de anumite comenzi ci cu gandul ca voi organiza/coordona o factiune si sper sa fac toata lumea multumita inclusiv consilierii de care am de gand sa ma ocup iar aceasta rampa de lansare sa-i trimita cat mai departe si sa se simta bine alaturi de mine.

Lista cu promisiuni: -promit sa ajut oricare jucator necesita o indrumare,un sfat,iar celor noi sa le acord o atentie sporita

-oricarei probleme voi incerca sa-i gasesc o solutie

-promit sa angajez doar consilieri dornici sa ajute,seriosi si activi

-promit ca voi organiza o larga varietate de eventuri,multe dintre ele cu idei proprii

-promit ca voi activa foarte mult iar salariile sa fie date la ora fixa,fara intarzieri

-promit ca ma voi ocupa cat se poate de mult de factiunea mea si ca am sa fiu un lider de care ei sa fie foarte multumiti

-promit sa asist la sedintele oricarei factiuni la care sunt invitat

-promit ca o sa fac toata lumea sa fie multumita de mine

Despre mine-Ma numesc Flavius Nicolae,am 16 ani,sunt elev/organizator de evenimente,orasul in care locuiesc este Bucuresti.Consider ca sunt o persoana de onoare,pe care se poate pune baza si incredere si cu mult respect.

Link to comment
Share on other sites

Nick:bogdan.MA

Level:7

Varsta:11

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salutare!Ma numesc bogdan si joc pe server de 5 luni.Prima data cand am intrat nu stiam nimic ce e pe server dar cu timpu am alfat ca nu e voie cu hackuri si e un server ingrijit.Nu stiam nici o comanda nici macar /o dar am intrebat de la unu de la altu si tot asa am ajuns la level 7.Nu stiam sa joc la cai.Stateam doar si ma uitam.Acum sunt in SMURD si imi place foarte mult echipa SMURD este foarte ingrijita de Dessire.Am capatat si expierenta.Eu am fost in urmatoarele job-uri secundare:News reporter,Taxi,Trucker,Bodyguard si cea mai mult mia placut trucker deoarece se castiga bani si te trimite in:LV,SF...Si mie imi place sa fiu primar pentru ca sa ajut playerii noi.Eu am fost demis odata de la SMURD deoarece faceam spam pe comanda /r si nu am voie.Daca vreti un primar mai bun votatima.Si News reporter este un job care se castiga bine dar dureaza ceva timp pana faci skill 400.Eu am prieteni pe:RedForce,Ruller,Motan si mai multi dar nu stau sa-i enumer pe toti acum in total am cam 20.Eu in continuare imi doresc sa intru in:PD,NG,F.B.I sau TRIADS.Dar cel mai mult imi doresc sa devin ori primar ori intr-un GANGSTER pentru ca imi place armele si cu ce se ocupa ei de obicei,,,,Trafic de arme,drugs.ETC. Cam atat va pot zice daca ma votati o sa va zic mai multe.Multumesc pentru intelegere!!SALUTARE!!!!!!

Lista cu promisiuni: -promit sa ajut pe oricine

-promit ca o sa dau salarii zilnice la ora 18:00

-promit sa angajez consilieri

-promit ca voi face eventuri

-promit ca nu voi intarzia cu salariul

-promit ca ma voi ocupa de server

-promit sa asist la sedinte

-promit ca o sa fac un server mai fericit

Despre mine-Ma numesc bogdan am 11 ani sunt elev si sunt din Botosani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...