Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fonz

[Rezolvat]Scaramouche-Non-fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: fonZ.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Scaramouche

Screenshot-uri: 1

2

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): L-am alergat pana la banca si sa pus esc,dupa ce a revenit l-am alergat iar si a dat /q.

Nu e pria data cand se intampla,mereu face asa cand este depasit numeric

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Ruller,moses,Maryus

Martori: SenSei,BlackTouch,Hardwell

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca ma credeti. am foarte mari probleme cu lagul, mai ales cand se depaseste 100 playeri. eram la cai si v-am vazut. am fugit catre banca, dar nu in cercuri. aveam un avans mare in fata voastra, deci aveam timp sa scriu /enter. am folosit keybinder ca sa intru mai repede in banca. insa deodata mi s-a blocat timpul. dupa ce am dat /enter pe mine ma aratat tot afara. am reusit, nu stiu cum, sa dau /deposit de afara. si dupa mi s-a blocat. scriam degeaba. nimic nu aparea pe chat. am dat /q deoarece pe minimap se vedea ca voi ati ramas la banca. daca stiam ca-mi faci post faceam poze. jur ca am lag 300 + cand vin multi pe langa mine. asa mi s-a intamplat foarte des, puteti intreba pe grove. imi cer scuze inca o data. serios, eu nu sunt cu non-fp-ul. nu stiu daca iti mai amintesti fonz, dar am fost ieri sau alaltaieri langa spawn-ul tau, la kill si la un moment dat la fel, mi se blocase timpul. vedeam sa scriu, insa voi pe minimap erati spawn, dar in chat vorbeati cu mine. chiar am poza: 7TRyF.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca ma credeti. am foarte mari probleme cu lagul, mai ales cand se depaseste 100 playeri. eram la cai si v-am vazut. am fugit catre banca, dar nu in cercuri. aveam un avans mare in fata voastra, deci aveam timp sa scriu /enter. am folosit keybinder ca sa intru mai repede in banca. insa deodata mi s-a blocat timpul. dupa ce am dat /enter pe mine ma aratat tot afara. am reusit, nu stiu cum, sa dau /deposit de afara. si dupa mi s-a blocat. scriam degeaba. nimic nu aparea pe chat. am dat /q deoarece pe minimap se vedea ca voi ati ramas la banca. daca stiam ca-mi faci post faceam poze. jur ca am lag 300 + cand vin multi pe langa mine. asa mi s-a intamplat foarte des, puteti intreba pe grove. imi cer scuze inca o data. serios, eu nu sunt cu non-fp-ul. nu stiu daca iti mai amintesti fonz, dar am fost ieri sau alaltaieri langa spawn-ul tau, la kill si la un moment dat la fel, mi se blocase timpul. vedeam sa scriu, insa voi pe minimap erati spawn, dar in chat vorbeati cu mine. chiar am poza: 7TRyF.jpg

se vor verifica spusele tale si vom reveni cu o decizie.

Link to comment
Share on other sites

April 24 - 20:30:12: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:12: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:14: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:14: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:15: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:15: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:16: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:16: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:16: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:16: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:18: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:18: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:19: ScaRaMouche a platit 0 pentru a intra in afacerea 1

April 24 - 20:30:24: ScaRaMouche depoziteaza 208.000 .

Tu inca i-ai vazut pe ei la banca dar in secunda 1 de cum ai depozitat banii ai si dat quit. q8K1Z.jpg?1

Pentru asta primesti prison Scaramouche.

Closed!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...