Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Windmaster

Skill Cal tark bk

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437247

Aici ati grabit sa inchideti . Noi trebuie sa venim cu argumente pro si contra de ce sar pune skillu. Tu nu ai dat nico explicatie de ce nu ar fi posibil sa se accepte skillu de cal in tarku de bk . Eu am dat un exeplu asa cum bk are blow si ia tot one shot pana sa apara mobu asta ar fi sansa de dl sa ia si el mobi cu skillu de cal !

Link to comment
Share on other sites

Dragoste cu sila nu se poate :) . E clar ca nu o sa se lase cu alt skill inafara de lanturi.nu e prima sau ultima sugestie respinsa.era ciudat daca era acceptata cumva :whistle:

:tiphat:

SI care au fost argumentele lor de ce nu este posibil sa fie admis aces skill de cal in tarkurile de bk . Nu am avut niste pareri contra care sa ma lamureasca de ce nu ar fi permis . Eu am dat un exemplu macar puteau testa .

Link to comment
Share on other sites

odata la 9 secunde iei si tu xp daca stai pe langa niste bk ;)

eu numai joc, deci nu iau deloc exp, dar din cele 14rr-uri pe care le-am dat pe db asta, marea majoritate le-am dat in tarc bk, fara skill de cal :)

Link to comment
Share on other sites

odata la 9 secunde iei si tu xp daca stai pe langa niste bk ;)

eu numai joc, deci nu iau deloc exp, dar din cele 14rr-uri pe care le-am dat pe db asta, marea majoritate le-am dat in tarc bk, fara skill de cal :)

prietene tocmai ca tu nu joci si nu stii cum e .

Lag de la skill de cal ? ce calculatoare aveti fratilor ? Asta nu e un motiv intemeiat ..........comparativ cu skilu de bk skillu de cal nu face asa lag ! Alt argument te rog redeption alt efect ? ce efect ca le dai one shot .

Daca stai sa o iei asa interziceti si skullu de bk ca ne misca monitoru si ametim :excl:

Link to comment
Share on other sites

nu dar iti poate muta bk-ii din jur cu skilul de cal ,mai ales ca in tark bk se sta afk mai tot timpu cu tools

ai putea usor muta pe toti la colt :)

asta e un argument contra

si nu spuneti ca nu stati cu tools :) am bk, si stiu cum se sta acolo,daca scrii pe alb ceva iti sar toti in cap

Link to comment
Share on other sites

nu dar iti poate muta bk-ii din jur cu skilul de cal ,mai ales ca in tark bk se sta afk mai tot timpu cu tools

ai putea usor muta pe toti la colt :)

asta e un argument contra

si nu spuneti ca nu stati cu tools :) am bk, si stiu cum se sta acolo,daca scrii pe alb ceva iti sar toti in cap

Asta e off topic . Daca intradevar e cum zici tu pot foarte usor sa ii mut si asa tinand cont ca sunt afk le dau cu skill chiar daca e interzis . :tiphat: Punctul meu de vedere a fost altul . Sper ca adminii sa inteleaga .

Link to comment
Share on other sites

nu dar iti poate muta bk-ii din jur cu skilul de cal ,mai ales ca in tark bk se sta afk mai tot timpu cu tools

ai putea usor muta pe toti la colt :)

asta e un argument contra

si nu spuneti ca nu stati cu tools :) am bk, si stiu cum se sta acolo,daca scrii pe alb ceva iti sar toti in cap

Asta e off topic . Daca intradevar e cum zici tu pot foarte usor sa ii mut si asa tinand cont ca sunt afk le dau cu skill chiar daca e interzis . :tiphat: Punctul meu de vedere a fost altul . Sper ca adminii sa inteleaga .

poate asta e on topic :)

1 la mana face un lag imens daca pui 3 4 dl unu langa altu si da cu skill de cal

2 are range 6 skillul fata de 4 la bk..deci clar atunci 1 bk nu mai prinde nimik

3 asa si mg ar trebui sa i se acorde power slash (dc ei sa nu aibe voie doar e un skill pe str)

Link to comment
Share on other sites

odata la 9 secunde iei si tu xp daca stai pe langa niste bk ;)

eu numai joc, deci nu iau deloc exp, dar din cele 14rr-uri pe care le-am dat pe db asta, marea majoritate le-am dat in tarc bk, fara skill de cal :)

prietene tocmai ca tu nu joci si nu stii cum e .

Lag de la skill de cal ? ce calculatoare aveti fratilor ? Asta nu e un motiv intemeiat ..........comparativ cu skilu de bk skillu de cal nu face asa lag ! Alt argument te rog redeption alt efect ? ce efect ca le dai one shot .

Daca stai sa o iei asa interziceti si skullu de bk ca ne misca monitoru si ametim :excl:

daca nu joc nu inseamna k nu stiu cum se joaca amice, cred k am stat ceva vreme prin tarcurile de bk incat sa stiu ce zic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...