Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[kimmy]

Reevaluare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=439310

Puteam sa jur ca tu o sa intri in topicul meu. Chiar vorbeam cu BlinkyBill ca tu daca intri nu te intereseaza si dai direct suspend.

ROG ALT moderator sa verifice NU oick care arunca cu suspend in stanga si in dreapta aiurea. ( daca este nevoie revin si cu dovezii).

Conteaza ca am luat suspend inainte? Mai nou asa se da suspend ? fara verificari? tu vezi cat timp au stat jwl alea jos? il rog pe ija sa verifice ca are acces la logouri sa vada cate jwl am adunat eu in astea 34 de reseturi. DA am luat pentru ca nici macar nu stiam la ce foloseste, cum se foloseste si altele despre elite. Ba chiar m-am postat singura.

Daca tu folosesti afk tools de pe caracterul tau ( Alexandru ) si scri mereu pe party ca il iei la pl pe Eagles ca scria noaptea pe chat alb eu nu fac acelasi lucru ca tine. Spre gresala ta nu stiai ca eu am avut caracter in Hentai. ( NU Cristi^^ ).

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=439315&pid=6329366&st=0&#entry6329366

Cer reevaluare si aici , printul cu spotul unde este? :blink: adica eu sunt pe spot si iau ss ptr pk? De unde stie oick ca ala e spotul lui?

Nu mi-a zis Angel , am intrebat-o eu daca vrea sa posteze ceva adevarat. Ma rog pun pariu ca sunteti una si aceasi persoana.

Link to comment
Share on other sites

Din filmulete imi este clar ca folosesti auto pick, drept ce este doar pentru jwl. Cum se arunca box si pica jwl imediat il iei tu, mai si sutii ca erai pe messenger si cu fereastra de MU in dreapta, oare cum erai atat de rapida incat sa iei la secunda acele jwl, nu pot sa-mi explic si nici tu nu m-ai lamurit cu explicatia ta. Suspendul ramane pentru auto pick.

Am analizat si plangerea pentru pk pe spot, aceiasi decizie, suspendul ramane. Poza cu spotul este prima in care esti si tu si o luam de buna deoarece nu ai dreptul sa dai pk la un player din party, indiferent de situatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...