Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Oliver

[Rezolvat]wRs-limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: CloHard

Numele EXACT celui pe care îl reclam: wrs

Screenshot-uri:

View post on imgur.com
+
View post on imgur.com

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): A inceput acum cateva zile sa ma tot jigneasca pe /fa si nu numai pe mine ci si pe Salvatore + 1-2 rifa,daca caut bine inca mai am pozele de atunci , dar astazi a continuat si s-a umplut paharul aducand in discutie familia mea , am inteles ca se va lua atitudine in cazul lui dar vad ca nu s-a intervenit cu nimic cel putin in cadrul factiunii.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau) : old_man , Hkr

Martori: alianta.

PS : mai multi aliati au incercat sa il calmeze,din cate stiu si liderul dar vad ca nu si-a schimbat comportamentul.Inteleg ca si eu am gresit ca nu l-am lasat sa vorbeasca singur , dar nu l-am jignit in niciun fel ,mai ales de familie.

Link to comment
Share on other sites

"Amice" atunci cand ma provoci dc nu pui pozele ?

[23:16:06] [ Ballas - Newcomer - CloHard: Exclus wrs ca el si-asa nu stie ce i aia war... ]

[23:19:54] [ Ballas - Newcomer - CloHard: Baa tata zi si tu ceva mai inteligent nu ce auzi la pretenasii ]

[23:19:58] [ Ballas - Newcomer - CloHard: Din parc ]

[23:19:44] [ Ballas - Newcomer - CloHard: Iara scoate dumele de copii de 12 ani :)) ]

# Nu crede-am ca dupa ce ma provoaca imi face post asa ca am luat din chatlog "provocarile lui"

Link to comment
Share on other sites

Aceste ''provocari'' cum vrei tu sa le numesti au venit dupa acuzele tale si dupa jignirile tale(se vede clar,reactionam la ce spui tu , cu ''iara incepi cu glumele proaste'' sau sa ''spui ceva mai inteligent'' cat despre ''exclus wrs'' era cu totul adevarat, in ultimele 5 war'uri in care ai fost on nu te-ai prezentat la nici unul , ba mai mult faceai misto de noi pe /fa si iti bateai joc) , am spus mai sus , trebuia sa te las sa vorbesti singur dar chiar nu suport cand se ia cineva de familia mea ,mai ales cand are antecedente cu mine de curand ,iar atunci chiar nu te am provocat cu nimic . Hai sa intrebam martorii daca te-am jignit cu ceva,sau daca am inceput eu cearta .

Link to comment
Share on other sites

Asa si ce vrei sa dovedesti salvatore ? Atunci cand ai venit in jail unde eram prisoner si m-ai omorat de 3 ori pe mn si pe ilegal , atunci ce a fost ? Eu ma simt provocat si ma provocati ca sa fac asta pentru ca stiti prea bine ca nu rezist si ma enervez repede . Voi ati inceput sa v-a luati de mine nu eu de voi prin atitudinea voastra . Hai sa asteptam decizia unui moderator sa vedem ce are de zis .

# Eu nu mai comentez absolut nimic pe forum cat si in game . Sanatate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...