Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

.sKaNNer.

[Rezolvat]deathsaw - Esc la Pariuri + Abuz de Functie

Recommended Posts

Numele meu în joc: Cernoby

Numele EXACT celui pe care îl reclam: deathsaw

Screenshot-uri:

G78xU.jpg

2hVZq.jpg

GdAx9.jpg

BPIu8.jpg

hdtHo.jpg

cGcDf.jpg

MITNJ.jpg

ZJ1qt.jpg

Dwvx6.png

Descriere a situatiei:

Venisem la cai sa pariez si il vad pe deathsaw. Deoarece cu nu mult timp in urma ma omoarase cu bilet am zis dc sa nu am razbun avea bilet si i-amdat 3-4 bate si de la un momentdat nu ii mai scade hp.... dau dau deloc = ESC , dupa ce revine se misca unpic si isi baga /heal deathsaw are full hp si dupa ma ataca...

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): RuLLeR[AOD] si Panther[AOD]

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Si ce ai vrea sa fac? Sa pierd biletul pentru un copil ca tine?

Am dat ESC sa nu pierd biletul aiurea, si in plus dupa ce am fugit de acolo ca ma bateai aiurea m-am dus intr-o camera am stat putin sa vad daca o sa ma mai ataci si mi-am dat HP. Deci SHUT UP copilas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Donsoara , ai recunoscut ca ai dat ESC in timp ce te bateam da? OK = Non Fair Play :) dupa ce am fugit de acolo ca ma bateai aiurea m-am dus intr-o camera am stat putin sa vad daca o sa ma mai ataci si mi-am dat HP cand drq te-ai dus tu in camera si ai stat putin cand intre poza asta ZJ1qt.jpg si asta Dwvx6.png e interval de 10 secunde, si in acelasi loc :) Asa ca nu prea stii sa minti... si nu ma lua tu cu " shut up copilas " ca cu texte de pe google am fost exmatriculat de la gradinita. Invata sa minti frumos si dupa ... AAstept decizia moderatorului fara a mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...