Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

prada

the biggest event

Recommended Posts

Nu am timp acum sa fac lista cu fiecare item in parte,dar va spun in mare care sunt premiile:

Seturi lk dd +13

Seturi lk dd +9

Seturi ancient +9

Iteme pentru orice rasa lk dd, lk dd rfl, lk rfl hp +9 si +13

Arme lk add28 edr 2% , lk edr speed, lk edr , lk add28 2% , toate +13

Shield lk add35 dd rfl +13

Rings dd rfl

Pendant edr lvl20 hprec3%, edr lvl20 , lvl20 2%, edr speed

Si ce`o mai fi pe acolo!

O sa fac mai multe tipuri de event : find&trade, teamVSteam, pVp, race. (Astept si propuneri de la voi)

As dori sa postati aici ziua si ora pentru event! (sa fie cat mai multa lume on)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

dar ce te lasi de mu? :tiphat:

Da!

si ca event ar fi bine un find&trade ca si cei mici sa vina

Pai o sa fie si find&trade, am scris mai sus ce eventuri o sa fie...eu voiam sa veniti cu alte idei daca aveti!

Link to comment
Share on other sites

Fiecare topic trebuie sa contina informatii despre acel tip de event, numarul si criteriul pe baza caruia sunt admisi playerii, premiile si necesitatea prezentei unu GM sub forma:

1. Ideea de event

2. Data\ora la care doriti ca un gamemaster sa faca eventul.

3. Sponsorii (nick\guild).

4. Premiile (boks\iteme).

5. Game Master-ul dorit pentru a va ajuta cu eventul.

Fiecare post din acest topic trebuie sa contina confirmarea prezentei la acel event (in cazul in care se fac inscrierile pe forum), posturile repetate dupa confirmarea prezentii fiind sanctionate cu warn

Numele topicului, obligatoriu, va avea urmatorul prefix: [Event] Soccer, [Event] PK, etc.

Incercati sa va organizati topicul daca doriti ca ideea voastra sa fie aplicata de un GM. Cand un GM termina de facut eventul, acesta va mentiona in topicul initial "event over", sau daca apar complicatii si nu se poate face eventul "event amanat". Dupa ce eventul este facut, topicul va devenii closed cu numele [Complete] Soccer, [Complete] PK etc. Daca nu, atunci va devenii [Amanat] Soccer, [Amanat] PK, etc.

Topicurile care nu se afla in forma agreata sau cele care nu prezinta interes pentru useri vor fi inchise fara o anuntare prealabila.

Link to comment
Share on other sites

Fiecare topic trebuie sa contina informatii despre acel tip de event, numarul si criteriul pe baza caruia sunt admisi playerii, premiile si necesitatea prezentei unu GM sub forma:

1. Ideea de event

2. Data\ora la care doriti ca un gamemaster sa faca eventul.

3. Sponsorii (nick\guild).

4. Premiile (boks\iteme).

5. Game Master-ul dorit pentru a va ajuta cu eventul.

Fiecare post din acest topic trebuie sa contina confirmarea prezentei la acel event (in cazul in care se fac inscrierile pe forum), posturile repetate dupa confirmarea prezentii fiind sanctionate cu warn

Numele topicului, obligatoriu, va avea urmatorul prefix: [Event] Soccer, [Event] PK, etc.

Incercati sa va organizati topicul daca doriti ca ideea voastra sa fie aplicata de un GM. Cand un GM termina de facut eventul, acesta va mentiona in topicul initial "event over", sau daca apar complicatii si nu se poate face eventul "event amanat". Dupa ce eventul este facut, topicul va devenii closed cu numele [Complete] Soccer, [Complete] PK etc. Daca nu, atunci va devenii [Amanat] Soccer, [Amanat] PK, etc.

Topicurile care nu se afla in forma agreata sau cele care nu prezinta interes pentru useri vor fi inchise fara o anuntare prealabila.

#-o

Macar nu m`am lasat degeaba de link!

Link to comment
Share on other sites

ne`ai facut o favoare eusa_clap.gif

Oricum alt raspuns nu aveai!

Daca te pun sa explici "de ce o favoare", oricum habar nu ai! Dar ai raspuns si tu ca fiecare robot de aici!

Placerea de a juca pe link nu mai exista din cauza unor copii ca tine!

Duminica asta pe la 19 :00 , 20:00 :box:

Cred ca atunci o sa fie!

Link to comment
Share on other sites

nici nu stiu ce nick ai in joc :-j dar linkul e prea plin de nubi ca tine care habar n`au de reguli si posteaza aiurea. eu am incercat sa te ajut si ti`am dat un quote cu regulile sectiunii evenimente si competitii dar vad ca tu ai luat`o ca pe o jignire in loc sa incerci sa faci topicul sa fie regulamentar.

oricum topicul asta l`ai facut doar ca sa te bage lumea in seama si sa vada ca uau ce bogat ii nenea asta 67.gif au mai facut mult topicuri d`astea si pana la urma au pastrat itemele doh.gif

Link to comment
Share on other sites

nici nu stiu ce nick ai in joc :-j dar linkul e prea plin de nubi ca tine care habar n`au de reguli si posteaza aiurea. eu am incercat sa te ajut si ti`am dat un quote cu regulile sectiunii evenimente si competitii dar vad ca tu ai luat`o ca pe o jignire in loc sa incerci sa faci topicul sa fie regulamentar.

oricum topicul asta l`ai facut doar ca sa te bage lumea in seama si sa vada ca uau ce bogat ii nenea asta 67.gif au mai facut mult topicuri d`astea si pana la urma au pastrat itemele doh.gif

Macar nu trebuie sa te fac eu prost!

Daca m`am lasat si vreau sa fac un bine, crezi ca imi pasa de reguli? Ai vazut vre`un ss,vre`o nefondata sau ceva pentru mine,incat sa spui ca nu stiu regulamentu? Aici eu am postat sa vada lumea, sa fie on cine e interesat!

Sa ma ajuti cu ce? crezi ca eu n`am vazut?

Tu,kimmy,angel....doar dati copy/paste si atat!

Si sa`ti dau 2 kb lk add28 edr 2% +13 moca si tu nu te misti de pe ultimu k6! Acolo dormi,acolo mananci,acolo ai facut sarbatorile,acolo traiesti! Pentru tine linkmania este un stil de viata! Te`ai dus pe alt server si esti un nimeni!

Nu intelegi topic`ul asta....nu te baga!

Link to comment
Share on other sites

pai probabil a lasat contul la "varul" sau care de fapt nu o sa joace foarte mult pentru ca la "insistentele" colegilor de guild si "amicilor" a revenit sa joace EL si sa se razbune pe cei ce i-au dorit raul si inainte si dupa chestia asta!!!!!

S-A INTAMPLAT DE 1000 ORI DEJA!!!!!!!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...