Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pescaru

[Rezolvat]f4 la cai

Recommended Posts

Numele meu în joc: outlook

Numele EXACT celui pe care îl reclam: rujuc_Dragos

Screenshot-uri: xmHf5.jpgVWkop.jpgHMPNI.jpglGTQ5.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? statea f4 la cai si o luat si banii

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori : Pozele

Link to comment
Share on other sites

Hai lasa, mi-ai facut post, nu te cred. De ce mi-ai facut post azi daca faza s-a intamplat ieri ? Presupun ca n-ai avut timp, nu pentru faptu ca n-aveai ce face si-ai zis "ia sa-l postez eu si p-asta, ca tot ma plictisesc". Dupaia ma mai bati si-n joc la cap ca mi-ai facut post, de parca ai fi Dumnezeu pe pamant pentru ca ai facut un topic aici. A doua remarca pe care-o fac este ca esti semi-analfabet. Nu-ti zic asta pentru a rade de tine ci pentru a te-ndruma spre scoala.

PS: Stai mai mult pe la pariuri, sunt mai multi care dau f4 pentru a castiga biletele. Stai, cauta-i, posteaza-i, poate primesti vreun premiu de aici.

Link to comment
Share on other sites

dRag0shht . outlook este varul meu da? Nu ti-a facut post deoarece nu stia sa uploadeze alea pe **** ca ii trb nush ce cont bla bla bla. Eu l-am invatat azi dimineata , fusesem pe la el. Asta a fost motivul ca nu te-a postat ieri. SI ce daca a fost faza ieri? Conform regulamentului trb sa NU treaca 7 zile in caz contrar plangerea nu se va lua in considerare:)

Scuzatima ca am intervenit si no warn please :)

// rolul tau?

warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...