Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-Gambit-

Problema Cont

Recommended Posts

Am si eu o problema la cont mi s-a spart contu au furat tot si pe langa asta au mai bagat si puncte la agil

Rog un moderator daca se poate sa imi scoata si mie 138 puncte de la agility

multumesc

scuze cred ca trebuia sa fac topicul in alta parte

Link to comment
Share on other sites

OK.

Intre 17 si 18 itemele de pe Gambit (tot contul) au fost mutate pe contul care are caracterul "Porto" respectiv contul cu Burn_SM.

Curios este:

intre ora 18 si 19 itemele de pe Atentat (tot contul) au fost mutate pe conturile cu Dark|zNk si p1gy.

Astept si eu lamuriri, sunt 2 cazuri aparent diferite dar pare a fi un "raspuns: in directia gresita.

Pana va ganditi ce sa ziceti va rog sa va mai ganditi si ce faceti cu itemele luate.

Pana atunci ma consult cu ai mei colegi sa vedem ce facem un acest caz.

Link to comment
Share on other sites

OK.

Intre 17 si 18 itemele de pe Gambit (tot contul) au fost mutate pe contul care are caracterul "Porto" respectiv contul cu Burn_SM.

Curios este:

intre ora 18 si 19 itemele de pe Atentat (tot contul) au fost mutate pe conturile cu Dark|zNk si p1gy.

Astept si eu lamuriri, sunt 2 cazuri aparent diferite dar pare a fi un "raspuns: in directia gresita.

Pana va ganditi ce sa ziceti va rog sa va mai ganditi si ce faceti cu itemele luate.

Pana atunci ma consult cu ai mei colegi sa vedem ce facem un acest caz.

am auzit de BurN_SM

in legatura cu Dark|zNk el avea parola de la contul meu sa se joace pentru ca avea ss nu stiu ce a facut el...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...