Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RedForce

[Rezolvat]Mike. - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: RedForce

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Mike.

Screenshot-uri: Aici ma jigneste, Aici il pun sa-si ceara scuze, Aici refuza.

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): I-am vorbit frumos si el m-a jignit, apoi i-am zis sa-si ceara scuze, sa nu zica ca-s nesimtit si ii fac post asa direct.. dar el a continuat cu aceeasi atitudine.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): RuLLeR, Panther

Martori : -

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ma spameaza seNNNtry ala 15 minute si se milogeste de mine de parca ar fi depins viata lui de chestia aia, incepi tu cu figuri, imi spui sa nu il mai deranjez.Dar cine esti tu ma? .Oricat as incerca sa ma stapanesc mai dau de astia ca tine si ma scap. Tu in fata mea esti un copil, care nu are 12 ani cum ziceam, are 15.Oricum nu stii inca pe ce lume traiesti si din spatele unui monitor stii sa faci fite.Eu nu imi cer scuze in fata ta, pentru ce sa imi cer scuze?Si dupa parerea mea, cuvantul prost, nu e o jignire, e crudul adevar despre unele persoane.Si daca tu faci post pe forum ca te-am facut "prost', repet, iese in evidenta ca ai doar ai 15 ani.Iti ziceam pe acolo pe undeva ca te porti ca un copil care si-a scapat acadeaua si e frustrat.Acest post il consider inutil si daca e sa primesc o pedeapsa atunci o sa respect decizia moderatorului.

Link to comment
Share on other sites

Alta dovada ca nu eu sunt frustrat, ci tu prin comportamentul tau, cu ce te-a 'spamat' sennntry 15 minute?

El m-a bazait pe mine 15 minute ca ii dai /w incontinuu ca de unde are licenta si ii tot ceri explicatii si ca nu il lasi deloc deloc in pace si de aceea ti-am dat /w sa te rog sa nu-l mai bati la cap, e INCEPATOR..nu stie...si ti-am zis clar de unde are licenta si ai zis ca o sa vorbesti cu "Sayid" dar tu ai tot continuat sa il spamezi cu /w-uri ca de unde are licenta. :)

Stai linistit, nu am nici 12 ani nici 15, am 17. Si sincer chiar NU ma intereseaza daca ma crezi sau nu.

Este ultimul meu post aici si in categoria asta. Bafta.

EDIT: Din moment ce eu ti-am explicat 3 minute pe /w de unde are permisul inapoi, de ce i l-ai luat? Ai zis ca o sa vorbesti cu sayid, in schimb tu l-ai tot spamat pe /w de unde are licenta si i-ai luat-o. Nu e normal asa ceva. :)

"am de iti zis" .. misto exprimare.

Link to comment
Share on other sites

Alta dovada ca nu eu sunt frustrat, ci tu prin comportamentul tau, cu ce te-a 'spamat' sennntry 15 minute?

El m-a bazait pe mine 15 minute ca ii dai /w incontinuu ca de unde are licenta si ii tot ceri explicatii si ca nu il lasi deloc deloc in pace si de aceea ti-am dat /w sa te rog sa nu-l mai bati la cap, e INCEPATOR..nu stie...si ti-am zis clar de unde are licenta si ai zis ca o sa vorbesti cu "Sayid" dar tu ai tot continuat sa il spamezi cu /w-uri ca de unde are licenta. :)

Stai linistit, nu am nici 12 ani nici 15, am 17. Si sincer chiar NU ma intereseaza daca ma crezi sau nu.

Este ultimul meu post aici si in categoria asta. Bafta.

Eu sunt membru PD, am prins un jucator cu permis dupa ce i l-am suspendat in urma cu 2 ore.Nu stiam ca Sayid i l-a returnat, nu ti se pare normal sa aflu de ce are permis?Credeam ca l-a luat la negru sau etc. Legat de cat il bateam eu la cap , un singur ss am , care m-a amuzat :)) ..

View post on imgur.com
.Asa a fost in jur de 15 minute.

Legat de varsta ta , atat am de iti zis. RedForce95.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...