Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lolecs06

[Rezolvat]2Fast4You - non fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Lolecs

Numele EXACT celui pe care îl reclam: 2Fast4You

Screenshot-uri:

Non fp 2Fast4You

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): M-am dus la kill impreuna cu colegii mei iar la deliver am dat peste sfr , erau vre-o 3-4 2Fast4You a ramas ultimu sa pus esc sa urcat pe un perete dupa care a dat /q.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori : Gladiator9 , bytza, random

Link to comment
Share on other sites

Dovezile vorbesc in acest caz, iar dovezile care le ai nu pot fi intoarse impotriva ta.

Totusi, as putea explica totul asa cum a fost si ramane la latitudinea unui admin ce pedeapsa voi primi. La ora 15:47 a forumului si 17:47 a serverului, am postat activitatea aici. Am uploadat imaginile cu activitatea cu ajutorul site-ului imgur si in acelasi timp am incercat sa joc samp, insa nu mi-a fost permis. In prima faza, plecasem din spawn cu Dan33 (liderul SFR) inspre get pentru a lua pachete cu materiale, insa cand am ajuns la ATM-ul de la gara I-ul nu aparea, ceasul era blocat si nu mai vedeam ce scrie nimeni. Am iesit din joc si am intrat din nou intr-un interval scurt de timp, acelasi drum get - deliver. De data aceasta am ajuns la get, am luat pachete si m-am indreptat spre deliver alaturi de SmartAss si ceilalati doi care apar in pozele tale. Ajuns acolo, am vazut pe harta 3-4 membri ai factiunii Grove Street si de aceea m-am grabit sa dau deliver pentru a nu pierde timp degeaba cu un alt drum pana la deliver. Am dat deliver, tin sa mentionez ca I-ul de la deliver nu a aparut nici de data aceasta, iar fraza aia cu "Fabrica ti-a dat 1000 de materiale pentru 20 de pachete" nu a aparut nici ea. Am iesit afara cu gandul de a ma duela cu voi (Grove Street), insa desi va vedeam pe harta nu va vedeam pentru a putea trage in voi, de asta probabil ma vedeati pe Esc. In timpul in care am stat cocotat pe acea masina am incercat sa scriu pe diferite chat-uri (/f,/fa,/w,/call) iar vazand ca nu se schimba nimic am luat la fuga pana la acel perete sa vad daca se schimba ceva.

Oricum,cam asta a fost situatia. Ramane la altitudinea adminului daca voi fi pedepsit sau nu. However, imi accept pedeapsa oricare ar fi ea, dar pe viitor Lolecs incearca sa fii mai intelegator si incearca sa vorbesti cu cel pe care il postezi, inainte sa ajungi la sectiunea plangeri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...