Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mircea_nr1

O rugaminte...

Recommended Posts

Buna tuturor! Ma numesc Mihai ([mike] in joc) si am o rugaminte la moderatori/administratori.

Da, da, stiu ca acest topic este unul din multele referitoare la situatia serverului dar as vrea sa fiti sinceri cu noi. Sa incep cu parerea mea despre voi: voi adminii sunteti jucatori (daca ma insel va rog sa ma corectati) care ati dorit sa deveniti admini pentru ca posedati anumite calitati folositoare serverului si ati dorit sa ajutati. Pentru aceste lucruri va respect si va admir. Realizez ca nu sunteti angajati la RDS si nu puteti accesa direct serverul dar as vrea sa fiti sinceri in legatura cu ceea ce se intampla. Nu este ok din punctul meu de vedere sa ne tratati ca pe niste copilasi si sa ne spuneti ca tehnicianul este in concediu... Este evident ca e o minciuna. Eu nu sunt vreun hater care sa va invinuiasca pe voi pentru ca stiu ca apar probleme ci vreau ca tot restul jucatorilor sa stiu adevarul. Daca este flood va rog sa ne spuneti. Ce credeti ca se intampla daca ne spuneti cu adevarat care e problema? Credeti ca o sa va invinuim pe voi? Probabil ca multi o vor face dar cei cu suficient bun simt va vor aprecia sinceritatea si va vor stima. Daca ati spune ce se intampla probabil ati putea gasi suport la multi jucatori (sunt si oameni inteligenti printre noi) si am putea sa facem impreuna ca problema sa dispara. Daca nu reusiti sa rezolvati problema nu este nici o rusine dar va rog sa nu ne desconsiderati si sa ne mintiti asa cum fac politicienii nostri: "O sa se rezolve cat mai curand". Pe linkmania sunt si jucatori care NU sunt obsedati de joc si care NU accepta sa fie mintiti... Majoritatea dintre noi joaca pentru comunitate si pentru cunostinte mai vechi. Ar fi foarte usor sa incepem sa jucam pe alte servere (De exemplu pe cel la care s-a facut reclama in joc de anumiti playeri) asemanatoare cu Linkmania dar nu o facem pentru ca ne place acest server datorita vechimii si numelui pe care si l-a facut in timp. Va rog sa nu ne determinati sa ne schimbam parerea. Cei care va injura si va jignesc pe voi, adminii, sunt niste tipi frustrati (care trebuie si ei intelesi) pe care cu totii ii compatimim.

Inainte sa inchideti topicul va rog sa cititi cu atentie ce am scris mai sus si sa decideti daca se merita sa fiti sinceri cu noi, jucatorii de pe Linkmania. Cu respect, va doresc o seara placuta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Va spun sincer ca nu este vorba de nici un flood, decat daca nu cumva cineva face flood si pe serverul de minecraft, pentru ca si ala are aceleasi probleme.

Este a n oara cand va spun atat eu cat si restul colegilor mei ca nu este vorba de nici un flood, insa voi insistati cu asta. Degeaba va raspundem la fiecare topic, nu va intereseaza sa cititi, nu va bateti capul sa intelegeti.

Inchis si asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...