Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mario

Scaramouche - Non Fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: White

Numele EXACT celui pe care îl reclam: ScaRaMouche

Screenshot-uri: 1 2 3 4 5

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram in pariuri , era si scaramouche si mai erau vreo 2 secunde sa inceapa cursa , a castigat l-am lasat cu low HP si a intrat in banca .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

recunosc. am luat la cai si am intrat in banca si i-am depus. ce non-fp e? voiai sa stau sa ma omori si sa-mi iei banii? si oricum nu aveam arma de duel. din cauza asta fugeam. sry. incerc si eu sa traiesc cum pot. stiu ca e greu sa fii gangster. asta e viata. nu cred ca mori pt 200k. eu zic ca daca luam hp era non-fp. am fost doar o victima care a reusit sa scape :(

Link to comment
Share on other sites

Nu mor pentru 200k , ci pentru ca ai facut non FP , ti-am lasat HP low si ai intrat in banca , hai sa mai lasam non fp`ul asta , totusi e doar un joc -_-

# Asteapta decizia unui moderator fara a mai posta .

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

O poza cand se dueleaza cu tine ai ? nu este obligat sa stea sa se dueleze , reclamatie facuta ptr +1.

// warn-up

Link to comment
Share on other sites

Auzi , "balon" tu ce treaba ai aici ? Nu imi trebe o poza cand ma duelez , faza e ca fugea in cercuri si i-am sczaut Hp , si a intrat in banca . Nu inteleg ce treaba ai tu aici .

Rog un moderator sa-i dea warn up .

// Ba iti trebuie poza cand te duelezi. Postul asta al tau e cam pentru +1. Hai ca sa nu fiu drastic te avertizez, dar data viitoare vei fi si tu sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca ai fugit in cercuri acolo in camera la pariuri, si asta ma deranjeaza pe mine.

ScaRaMouche va primi prison pentru fuga aia ca leul in cusca... ca in nascar... pentru fuga in cercuri.

Are antecedente dar nu de genul.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...