Jump to content
magiciano

Adminii si jucatorii

Adminii si jucatorii  

3 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord ca adminii sa tina cont de prietenii cand acorda ss?



Recommended Posts

Inca odata dupa cum am zis. Nu sunt de acord ca adminii sa aiba si caractere de joc. Cer sa fie impartiali cand acorda ss.

Nu se poate ca cei din alianta "Hentai" sa beneficieze la nesfarsit de pe urma adminilor. Observ ca un anume personaj pe nume [bogdaN] in joc , SilviuCris pe forum are mereu dreptate.

El nu a facut niciodata nimic nu are ss dar toti pe care ii posteaza primesc ss chiar daca au dreptate.

Pentru ca are prieteni vreo 2 admini care vorbesc intre ei. Asta e nesimtire la adresa celorlalti jucatori.

Voi ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

De ce o tineti la nesfarsit cu nepotismul asta? Vrei sa-ti cauti mesaje ale unor persoane prezente acum in staff care si ei la randul lor spuneau acelasi lucru acum cativa ani? Si cand au intrat in staff si-au schimbat parerea. Deci practic nu adminii sunt de vina, ci faptul ca nu sunteti voi admini, cum zicea cineva odata. Nu isi face nimeni de cap cu moderatorul, pentru ca nu-l lasa nimeni pe individul admin X sa-si favorizeze (dupa caz, sau in caz ca) vreun jucator favorit, deoarece in secunda doi primeste penalizare sau este direct demis. Dar nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, voi credeti ca ei sunt intr-un cerc de curent continuu si toti comploteaza asupra voastra. (sau a ta, sau a oricaruia care se simte persecutat)

Link to comment
Share on other sites

De ce o tineti la nesfarsit cu nepotismul asta? Vrei sa-ti cauti mesaje ale unor persoane din staff care si ei la randul lor spuneau acelasi lucru acum cativa ani? Si cand au intrat in staff si-au schimbat parerea. Deci practic nu adminii sunt de vina, ci faptul ca nu sunteti voi admini, cum zicea cineva odata. Nu isi face nimeni de cap cu moderatorul, pentru ca nu-l lasa nimeni pe individul admin X sa-si favorizeze (dupa caz, sau in caz ca) vreun jucator favorit, deoarece in secunda doi primeste penalizare sau este direct demis. Dar nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, voi credeti ca ei sunt intr-un cerc de curent continuu si toti comploteaza asupra voastra.

din cate imi amintesc nu am incercat niciodata sa ajung admin. joc doar din placere dar nu imi place cand devin unii nesimtiti pentru ca stiu ca nu pot patii nimic.

Link to comment
Share on other sites

Uite, eu am fost, si-ti spun din experienta proprie. Nu sunt powerpuff girls in staff si nu se inteleg bine toti impreuna, daca cineva calca stramb, i se trage atentia, daca repeta greseala este demis.

Oricum nu conteaza ce parere am eu, sau ce iti scriu eu aici, tu nu-ti vei schimba parerea, de altfel nici restul.

Link to comment
Share on other sites

Inainte si eu am avut impresia ca sunt anumite [favoruri] admin vis-a-vis jucator [prieten]. M-am inselat amarnic.. am vazut cu ochii mei ca nimic din ce credeam mai demult nu e adevarat. Sa fii sigur 200% ca daca un admin face o greseala. o plateste.. si inca scump.. Dar noi useri de rand n-o vedem, n-o stim ..si asa e cel mai bine. Fiecare sa stie locul, hai sa nu aruncam cu noroi in anumite persoane care au o functie..daca nu avem o dovada clara.

Adminu cum am mai zis nu e o masinarie, oricine mai schimba o vorba. Dar e important sa isi faca treaba bine si sa nu tina cont de amici/prieteni.. sa aplice regulamentul si atat.

Nu putem sa cerem noi (useri) ca admini sa nu socializeze.. si e foarte bine ca au caractere de joc [undercover], mai stiu si ei ce se intampla-n joc.

P.s Nu am votat.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...