Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

magiciano

Adminii si jucatorii

Recommended Posts

Vad unii jucatori cu o nesimtire mare si asta datorita faptului ca sunt prieteni cu unii admini. Nu suport cand vad cate unu ca ma omoara fara motiv prin kalima sau la invazii te prinde pe mapa si te omoara.

Pentru ca esti impiedicat sa prinzi un golden care poate e in fata ta , acel caracter nu primeste nimic , la fel si cand esti in kalima cu bossul dintr-o mapa inferioara , un caracter te omoara iar tu nu mai poti ajunge inapoi acolo.

Eu zic ca adminii ar trebui sa nu mai aiba caractere de joc. Astfel s-ar elimina "avantajele" din diferite ally.

Voi ce parere aveti?

up + suspend

Link to comment
Share on other sites

Vad unii jucatori cu o nesimtire mare si asta datorita faptului ca sunt prieteni cu unii admini. Nu suport cand vad cate unu ca ma omoara fara motiv prin kalima sau la invazii te prinde pe mapa si te omoara.

Pentru ca esti impiedicat sa prinzi un golden care poate e in fata ta , acel caracter nu primeste nimic , la fel si cand esti in kalima cu bossul dintr-o mapa inferioara , un caracter te omoara iar tu nu mai poti ajunge inapoi acolo.

Eu zic ca adminii ar trebui sa nu mai aiba caractere de joc. Astfel s-ar elimina "avantajele" din diferite ally.

Voi ce parere aveti?

Interesant punct de vedere, sunt deacord cu tine partial. Si adminii sunt persoane, mai socializeaza.. nu sunt roboti fara sentimente. Cu toate aceste, un admin, nu conteaza imprejurare..trebuie sa fie impartial (si sa nu lase prietenia sa intervina in anumite decizii).

In alta ordine de idei, e un server PVP, e ca un fel de legea junglii, cel mai tare face legea.. acum depinde de jucator. Eu joc ocazional si da, mi s-a intamplat sa imi dea pk in kalime fiindca n-am fost atenta. Deci PK-ul face parte din joc, conteaza pana unde nesimtirea celui ce da Pk. Asa isi arata suprematia [ si isi marcheaza teritoriu`], dand PK. Multi full dau pk la un jucator cu 5/10 rr-uri, asa nu isi arata puterea, dincontra.. Daca esti full fa duel cu unu de calibru tau, nu te lua de astia mici.. In conceptu` meu, acum fiecare joaca cum vrea.

O zi buna si spor la lvl. :)

[EDIT]

Scuze ca iti spun, trebuia sa faci topicul la comunitatea Mu linkmania, cred ca multi au parere si ar fi interesanta o discutie pe marginea acestui subiect.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...