Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lolzeye

[Rezolvat]Gicisan,Senzo limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc:MultiHunter

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Gicisan,Senzo

Screenshot-uri: 335h2tx.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):mergeam cu prietenul meu Plymouth si lasam pentru cateva secunde un nrg ca sa luam hp si cand de intoarcem nul mai gasim mergem noi sa il cautam si el spune ca are putina treaba si cand mai merg eu ii gasesc pe Gicisan si Senzo cu nrg-ul nostru il furam si se vede in poza cum ma injura .

Martori:Nu

Link to comment
Share on other sites

Eu ce vina am ca lasi tu abandonate vehiculele , iar dupa un car de timp vii sa-l inapoiezi , n-ai nici o dovada ca eu ti-am luat harbu' , in fine revenim. Cum sa nu iti vin spumele cand iti fura masina si te lasa de izbeliste , nici pa nici "bip in fund' nu-ti spune si pleaca.

Sa retrag 2 paragrafe din spusele tale :

1. "mergeam cu prietenul meu Plymouth si lasam pentru cateva secunde un nrg ca sa luam hp si cand de intoarcem nul mai gasim" - Tu lasi motorul in fata la skate park , spitalul era in partea opusa, nu ti-ar lua cateva secunde , aberezi.

2."mergem noi sa il cautam" - Ai comis singur fapta.

Oricum nu sunt dovezi astea , dar doar vreau sa arat ca aberezi , si ca mai mult ne-ai "a?a?at" , sa ne poti face rau.

se mai intampla de asta fugeai dupa mine si ma omorai nu ma lasai in pace.

Gicisan :violent: MultiHunter

Parerea mea e ca ne-ai cam vanat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...