Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lolzeye

injuraturi

Recommended Posts

Numele meu în joc: MUltiHunter

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Gicisan si cu un prieten de al lui care nui stiu numele exact dar se vede in poza.

Screenshot-uri: 335h2tx.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în? ma plimbam cu un prieten pe nume PlyMouth si am lasat un neg pentru cateva secunde si cand ne intoarcem nu mai era ne plimbam si il las pe el undeva dupaceia eu ma mai plimbab in continuare si de odata ii gasesc le fur motocicleta si plec si in poza se vede cum ma injura dar nu se vede tot cuvantul

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus

Martori:-

Link to comment
Share on other sites

Eu ce vina am ca lasi tu abandonate vehiculele , iar dupa un car de timp vii sa-l inapoiezi , n-ai nici o dovada ca eu ti-am luat harbu' , in fine revenim. Cum sa nu iti vin spumele cand iti fura masina si te lasa de izbeliste , nici pa nici "bip in fund' nu-ti spune si pleaca. Acel "prieten al lui Gicisan." are si el un nume , dupa parerea mea asta e un criteriu ca plangerea sa nu fie luata in considerare , un al doi lea poate fi denumirea topicului dar astea sunt doar parerile mele.

Link to comment
Share on other sites

Eu ce vina am ca lasi tu abandonate vehiculele , iar dupa un car de timp vii sa-l inapoiezi , n-ai nici o dovada ca eu ti-am luat harbu' , in fine revenim. Cum sa nu iti vin spumele cand iti fura masina si te lasa de izbeliste , nici pa nici "bip in fund' nu-ti spune si pleaca. Acel "prieten al lui Gicisan." are si el un nume , dupa parerea mea asta e un criteriu ca plangerea sa nu fie luata in considerare , parerea mea.

pai pe el il chema Senzo ca si pe tine :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...