Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HaCkErS

Propunere

Recommended Posts

Cum majoritatea joaca cu elite si afk tool cred ca ar fi bine sa se introduca o noua regula in ceea ce priveste printurile. Exemplu: Printurile trebuie sa fie la rand 001,002,003. Daca nu sunt la rand, sa se ceara toate pozele. va dau un exemplu chiar la mine. http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437591 la primul set de intrebari (min 11) am 006, 007, 008, 010. Aici nu poate fi inca vorba de elite pt ca e diferenta de doar 2 poze si nu pot acoperi un meet player, sau experienta, sau ca am cules ceva de pe jos.

Sa luam si un alt exemplu: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437624

primul print este 004, al 2-lea cu pk, deja este 005, 006 (ceea ma intreb daca nu era cumva cu afk tool), poza din safe este deja 009 (3 printuri care lipsesc, poate pt a acoperi un meet player, nu?

Sper ca se intelege ce vreau sa spun si astept si alte pareri in legatura cu aceasta sugestie, daca e buna sau daca nu e buna. Imi cer scuze fata de Catalin83, nu am nimic cu el...doar a fost cel mai apropiat caz. Daca mai caut, sigur mai gasesc si altele. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

eu zic ca e o sugestie total aiurea , exista Elite fara meet direct fara comanda meetpl off si cat timp este comanda/clikerul fara meet deja inclus nu inteleg ce meet player mai e vorba iar impotriva la afk tools nu ai ce sa faci poate eu fac 30 de poze cand iau pk pe spot din tasta , poate sunt mai nub si nu stiu sa prind exact momentul decesului

PS: chestia cu cerutul printurilor care zici tu acolo se mai aplica cateodata. nu toti sunt magicsm sa se posteze singuri

Link to comment
Share on other sites

Cum majoritatea joaca cu elite si afk tool cred ca ar fi bine sa se introduca o noua regula in ceea ce priveste printurile. Exemplu: Printurile trebuie sa fie la rand 001,002,003. Daca nu sunt la rand, sa se ceara toate pozele. va dau un exemplu chiar la mine. http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437591 la primul set de intrebari (min 11) am 006, 007, 008, 010. Aici nu poate fi inca vorba de elite pt ca e diferenta de doar 2 poze si nu pot acoperi un meet player, sau experienta, sau ca am cules ceva de pe jos.

Sa luam si un alt exemplu: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437624

primul print este 004, al 2-lea cu pk, deja este 005, 006 (ceea ma intreb daca nu era cumva cu afk tool), poza din safe este deja 009 (3 printuri care lipsesc, poate pt a acoperi un meet player, nu?

Sper ca se intelege ce vreau sa spun si astept si alte pareri in legatura cu aceasta sugestie, daca e buna sau daca nu e buna. Imi cer scuze fata de Catalin83, nu am nimic cu el...doar a fost cel mai apropiat caz. Daca mai caut, sigur mai gasesc si altele. :tiphat:

1.versiuni de elltie sunt si fara meet sau cu comanda //meetpl off

2.poze lipsesc nu pentru ca are meet sau ceva , le va pune si pe alea ce lipsesc daca se cer , dar asa face afk tools printuri , cat mai multe :)))

Nu ai cum sa pui o regula sa nu faci mai mult de 3 printuri pt un pk pe spot ..

Link to comment
Share on other sites

De multe ori moderatorii cer printuri lipsa din divrese motive, uneori chiar asta, chiar si in lipsa unei reguli. Nu stiu daca e cazul sa modificam regulamentul pentru o situatie in care oricum moderatorul poate cere printuri suplimentare.

Link to comment
Share on other sites

De multe ori moderatorii cer printuri lipsa din divrese motive, uneori chiar asta, chiar si in lipsa unei reguli. Nu stiu daca e cazul sa modificam regulamentul pentru o situatie in care oricum moderatorul poate cere printuri suplimentare.

corect...am inteles. multumesc frumos de raspuns

zga1ba: nu ziceam sa se interzica sa se faca mai mult de 3 printuri pe spot, ziceam sa se ceara toate printurile facute :D

iar pt cei care zic ca fac 5000 de printuri eu zic sa o lase moale, mai mult de 10 15 printuri chiar nu ai cum sa faci pt un pk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...