Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest StiuCAisAlive

Din Pasiune Pentru LINKMANIA

Recommended Posts

Guest StiuCAisAlive

Ba voi a-ti luato razna ?

1. Nu intrati pe server

2. nu stiti decat sa dati ban , sa argumentati ca nai voie elite nai voie afk nai voie nai voie

3. nu sunteti in stare de nimik

4. Si nu stergeti Topicu , sa vada si JUCATORI ce SLABI SUNTETI Ca va doare cand va zic adevaru

Elite este interzis , DC ? Toti admini care jucati pe caractere secundare jucati cu elite ;) nu ziceti ca nu ca este adevarat , este ff adevarat

Elitul este pentru a aduna itemele MELE DIN TARKULLLLLLLLLLLLL MEUUUUUUUUUUUUU care este problema voastra , Download elite 3.05 nu ARE MOVE TO PICK SI SINCER SA VA SPUN EU JOC CU ELITE DE CAND A APARUT LINK MANIA S1-S2 SI NU A ZIS NIMENI NIMIK , SCoate-ti prostia asta de regula Contra elite , Cine vrea sa joace cu elite cine nu SA RAMANA LIPIT PAMANTULUI DE SARAC ;)

Nu ai voie afk tarku de bk ? dc? NU AM PARTY pot sa stau cat vrea **** MEA AFK E TARKU DE BK

Nu am voie sa STATIONEZ ? dc sa nu stationez DACA SUNT AFK SI FAC SEX ? sau DORM ? cu ce vina sunt eo ca dorm si ala a preluat

Dc trebuie facut Preluare la toti DIN TARK si nu doar la HOLDER ? pt ca ala tine PARTY-U

Cand Am sa vad ACTIVITATE DIN PARTEA STAFULUI pe servar am sa zic BA S-AU MATURIZAT SI ADMINI ASTIA ,

DACA STAFUL NU ESTE BUN SCHIMBATIL SUNT PREA SLABI LA CATEGORIA COMPETENTE ADMINI

Sa dea lumea probe pentru Admini CALIFICATI , CA VOI NU SUNTETI IN STARE

CU DURERE DE CAP O SPUN , VRAZVAN FACEA O TREABA MAI BUNA DECAT VOI TOTI

Sunt 300 Online seara , 400 ziua Cu AJUTORUL ADMINILOR SI CU PUTINA MUNKA AM FII SI 500-600

Nu dati T/C si lasati lumea sa VORBEASCA , CHIAR DACA NU ESTE IN CATEGORIA CORECTA ....

Si daca dati T/C o mai postez de 100 ori in tot folderu Mu Online S2

Cine este Cu cea ce spun scrieti PRO

Cine este contra scrieti CONTRA

SI CHIAR VA ROG SA ADAUGATI , ARGUMENTATI

Si admini , daca aveti vreo problema si vreti sa o spuneti va las NR. DE TEL VODAFONE ;) si spuneti-mi

Link to comment
Share on other sites

Ba voi a-ti luato razna ?

1. Nu intrati pe server

2. nu stiti decat sa dati ban , sa argumentati ca nai voie elite nai voie afk nai voie nai voie

3. nu sunteti in stare de nimik

4. Si nu stergeti Topicu , sa vada si JUCATORI ce SLABI SUNTETI Ca va doare cand va zic adevaru

Elite este interzis , DC ? Toti admini care jucati pe caractere secundare jucati cu elite ;) nu ziceti ca nu ca este adevarat , este ff adevarat

Elitul este pentru a aduna itemele MELE DIN TARKULLLLLLLLLLLLL MEUUUUUUUUUUUUU care este problema voastra , Download elite 3.05 nu ARE MOVE TO PICK SI SINCER SA VA SPUN EU JOC CU ELITE DE CAND A APARUT LINK MANIA S1-S2 SI NU A ZIS NIMENI NIMIK , SCoate-ti prostia asta de regula Contra elite , Cine vrea sa joace cu elite cine nu SA RAMANA LIPIT PAMANTULUI DE SARAC ;)

Nu ai voie afk tarku de bk ? dc? NU AM PARTY pot sa stau cat vrea **** MEA AFK E TARKU DE BK

Nu am voie sa STATIONEZ ? dc sa nu stationez DACA SUNT AFK SI FAC SEX ? sau DORM ? cu ce vina sunt eo ca dorm si ala a preluat

Dc trebuie facut Preluare la toti DIN TARK si nu doar la HOLDER ? pt ca ala tine PARTY-U

Cand Am sa vad ACTIVITATE DIN PARTEA STAFULUI pe servar am sa zic BA S-AU MATURIZAT SI ADMINI ASTIA ,

DACA STAFUL NU ESTE BUN SCHIMBATIL SUNT PREA SLABI LA CATEGORIA COMPETENTE ADMINI

Sa dea lumea probe pentru Admini CALIFICATI , CA VOI NU SUNTETI IN STARE

CU DURERE DE CAP O SPUN , VRAZVAN FACEA O TREABA MAI BUNA DECAT VOI TOTI

Sunt 300 Online seara , 400 ziua Cu AJUTORUL ADMINILOR SI CU PUTINA MUNKA AM FII SI 500-600

Nu dati T/C si lasati lumea sa VORBEASCA , CHIAR DACA NU ESTE IN CATEGORIA CORECTA ....

Si daca dati T/C o mai postez de 100 ori in tot folderu Mu Online S2

Cine este Cu cea ce spun scrieti PRO

Cine este contra scrieti CONTRA

SI CHIAR VA ROG SA ADAUGATI , ARGUMENTATI

Si admini , daca aveti vreo problema si vreti sa o spuneti va las NR. DE TEL VODAFONE ;) si spuneti-mi

Tu esti mai prost decat prevede legea. Cum sa te lase sa joci cu elite? Sa culegi zen si jwl cat esti afk? Nu mi se pare normal. Cum sa intrebi doar holderul de afk? =)) probabil nu stii ca si alte caractere au un rol important in pt. Elful, da buff, bk-ul da viata, dl-ul da critical...fiecare are scopul lui in party. La stationare nu da nici un admin ss daca esti afk...iti garantez.

Si ca sa vezi cat sunt de impotriva elite-ului, chiar vroiam sa propun o regula in plus pt elite...dar ai sa vezi la sugestii in cateva zile (poate azi)

Link to comment
Share on other sites

yo sunt PRO, daca excluzi elite si preluarea holderului.

ieri am primit warn de la oick pe motiv ca am postat neimplicat.

nu am postat neimplicat, doar in alt topic, deoarece acel bogdaneL^ foloseste GT si inca odata o spun tind sa cred ca este WarMachine.(imi da pk bogdaneL^ si ma intorc repede pe spot il gasesc pe WarMachine), dar sa nu-l verificati, dati-ne noua warn si suspend. iar daca l-ati verificat spuneti-ne si noua (bai dobitocilor nu e War...), dar asa preferati voi sa dati in stanga si in dreapta cu susp, de atentionare voi n-ati auzit.

Am 1 an si jumatate decand n-am luat un warn sau suspend pe contul asta, ii dau PM la Rede, el fiind ultimul care ma pedepsit si imi scoate 10 %, iar asta vine si imi da iar warn ca i-am zis ce am patit.

:violent: :violent: :violent:

Link to comment
Share on other sites

Regulile sunt facute pentru a fii respectate si ptr a va oferi voua o experienta de joc cat mai placuta.. Nu afk, nu elite, nu hack. Daca vrei fun server te poftim pe alt server.

Pauza 5 zile + closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...