Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest StiuCAisAlive

Propunere

Recommended Posts

Guest StiuCAisAlive

ija,Kitte,Lancelot Si care mai sunt Incercati si voi sa intrati pe SERVER macar 1 data pe zii , Nu sa faceti event ... Doar sa intrati sa vedem si noi ca mai este CINEVA INTERESAT DE ACEST SERVAR ; Si 1 Event pe zii Gen : Adminu zice a-ti dorii event , cine Doreste event si este darnic sa Doneze pt event , 10blesi , 1bok , 1 item.... Eventuri de Fun , A devenit Pliktisitor servarul Daca Voi nu contribuiti cu nimik .

Bafta

Link to comment
Share on other sites

nu mai e tata ce a fost...unde e noobu ala de Lancelot cu razia lui afk si glumele lui la care radeai de frica...asta cui ii era? unde e kitte aia cu care ma puteam certa si luam ss pt tupeu fata de admin :)))...unde e MNZ, Machavelli, etc etc etc...au ramas ...nu zic ce ca iau ss... :)

Bomba2 va saluta cu respect

Link to comment
Share on other sites

StiuCAisAlive - observ ca tu numai sugestii ai! Ai deschis o multime de posturi desi raspunsul la sugestiile tale le-ai fi gasit cu un search.

ija, kitte, Lancelot si ceilalti sunt Moderatori - ei isi fac treaba lor , Game Masterii sunt cei care sunt prezenti in joc.

Link to comment
Share on other sites

StiuCAisAlive - observ ca tu numai sugestii ai! Ai deschis o multime de posturi desi raspunsul la sugestiile tale le-ai fi gasit cu un search.

ija, kitte, Lancelot si ceilalti sunt Moderatori - ei isi fac treaba lor , Game Masterii sunt cei care sunt prezenti in joc.

Corect , sunt moderatori isi fac treaba lor.

Lancelot - Moderator Mu Online - Activ cat de cat

Diablo - Moderator Mu Online - INACTIV

[Creator] - Moderator Mu Online - INACTIV

Kitte - Moderator Mu Online - Activa doar cand este si in joc

TyreXel - Moderator Mu Online - INACTIV

TheMask - Moderator Mu Online - INACTIV

xtest - Moderator Mu Online- Dupa 1 an de inactivitate si-a facut aparitia in 3-4 plangeri.

morf - Moderator Mu Online - INACTIV

Redemption - Moderator Mu Online - A fost activ doar cand juca acum este INACTIV

KooX - Moderator Mu Online Activ

oick - Moderator Mu Online - CEL MAI ACTIV

MurDoc - Team Leader Game Masters - Din joi in Pasti

-john- - Game Master MU Online - Activ

Obi-Wan - Game Master MU Online-- Nu l-am mai vazut pe servar de fffff mult timp.

-Black- - Game Master MU Online-- INACTIV

follyc - Game Master MU Online - foarte ACTIV

Protector - Game Master MU Online - Nu se face prea vazut pe servar

Memento - Game Master MU Online-- INACTIV.

Jupiter - Game Master MU Online - foarte activ.

Cam asa arata lista de moderatori respectiv admini pe acest servar. Eu cred ca merita niste imbunatatiri. :tiphat:

p.s Mie imi este dor de bunny sa ne zica ca este RR DB si dupa ce luam suspend jumatate de servar sa ne zica ca a fost o gluma :rofl1:

p.p.s Imi cer scuze daca am "jignit" vrun moderator sau am gresit,insa eu cat timp am jucat cam asta a fost rezultatul.

Respect pentru cei care isi dau silinta pentru acest servar. ( Chiar daca uni jucatori mai critica,eu sunt sigura ca sunt cativa moderatori care ajuta acest servar. Insa este nevoie de mai mult de 4-5 moderatori pentru a ajunge la fel de cautat linkmania, adica cum era in 2006 cand stateam 20-30 de minute sa apuc un loc pe servar) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Si admini/moderatori au viata personala..

E bine asa cum e.. chiar sunt cativa care au activitate intensa pe sectiunile (plangeri si banati), aia conteaza cel mai mult.

Salut.

Adica vrei sa spui ca restul ( ija , oick , ice,etc), adica cei activi nu au viata personala? :blink:

Ai viata personala dar dupa un anumit timp sa-i inlocuiasca , macar pe perioada in care lipsesc. xtest a venit dupa 1 an de inactivitate sa dea suspenduri. Drept urmare a si gresit.

Link to comment
Share on other sites

Nu suntem noi in masura sa zicem cine si cum trebuie inlocuit din Staff-ul Mu (este cine sa judece cand si cum trebuie schimbat un moderator/admin).Din cate stiu, fiecare moderator/admin isi anunta lipsa de activitate, alt coleg ii indeplineste atributiile moderatorului/adminului lipsa.. deci daca un moderator/admin lipseste, isi anunta lipsa intr-o discutie cu tot staff-ul.

Noi trebuie sa ne vedem de treburile noastre, precum vezi si tu, plangerile si reevaluariile sunt solutionate la timp.

Greseala e omeneasca si nu suntem in masura sa ne judecam unu pe altu, fiecare gresim.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

' date='01 April 2012 - 14:46' timestamp='1333280812' post='6302255']

Si admini/moderatori au viata personala..

E bine asa cum e.. chiar sunt cativa care au activitate intensa pe sectiunile (plangeri si banati), aia conteaza cel mai mult.

Salut.

Adica vrei sa spui ca restul ( ija , oick , ice,etc), adica cei activi nu au viata personala? :blink:

Ai viata personala dar dupa un anumit timp sa-i inlocuiasca , macar pe perioada in care lipsesc. xtest a venit dupa 1 an de inactivitate sa dea suspenduri. Drept urmare a si gresit.

-jhon- iti este prieten ? :))

nu este nici ACTIV , si chiar nu are treaba cu jocul =))

1. cerea sa faca printuri cu store deschis si [cioby] inregistra la CS .

2. nu stie ce face un town teleport la CS

deci mai bine inactiv #-o

Link to comment
Share on other sites

Nu suntem noi in masura sa zicem cine si cum trebuie inlocuit din Staff-ul Mu (este cine sa judece cand si cum trebuie schimbat un moderator/admin).Din cate stiu, fiecare moderator/admin isi anunta lipsa de activitate, alt coleg ii indeplineste atributiile moderatorului/adminului lipsa.. deci daca un moderator/admin lipseste, isi anunta lipsa intr-o discutie cu tot staff-ul.

Noi trebuie sa ne vedem de treburile noastre, precum vezi si tu, plangerile si reevaluariile sunt solutionate la timp.

Greseala e omeneasca si nu suntem in masura sa ne judecam unu pe altu, fiecare gresim.

:tiphat:

Nu judec pe nimeni.

Aici nu este vorba de plangeri ca nu sunt solutionate la timp , este vorba de faptul ca DOAR UNI isi fac treaba pe servar. Vad ca ai invatat ceva atata timp cat ai fost moderator pe Taja , insa inainte sa comentez m-am informat la cineva din stafful Mu Linkmania , adica la un coleg de-al lui. Nu a anuntat faptul ca o sa fie inactiv.

Restul sper ca iti dai seama singura inainte sa mai dai alt reply.

-john- nu imi este prieten, insa cat eu am fost online MEREU il vedeam la razie sau event. Chiar am si cateva printuri cu eventurile facute de el.

Link to comment
Share on other sites

' date='01 April 2012 - 02:48' timestamp='1333237705' post='6301621']

p.s Mie imi este dor de bunny sa ne zica ca este RR DB si dupa ce luam suspend jumatate de servar sa ne zica ca a fost o gluma :rofl1:

Dar era pe bune treaba, chiar erau probleme la server, trebuia un rollback cu vreo 2 saptamani sau rr bd. Apoi s-a razgandit Invisible pe-atunci si n-a mai actionat asupra resetului, dar dupa 2-3 zile a dat dragos sau razvan, caci chiar nu mai era functionabil serverul.

Mai precis perioada asta:

Initial urma rr bd, ni s-a dat de inteles ca putem anunta, apoi a intrat Invisible si a anuntat ca nu se mai da, si cam de-asta am cazut noi de fraieri (eu si Worf), dar intr-un final s-a dat. ^^

Link to comment
Share on other sites

' date='01 April 2012 - 19:36' timestamp='1333301769' post='6302825']

Nu suntem noi in masura sa zicem cine si cum trebuie inlocuit din Staff-ul Mu (este cine sa judece cand si cum trebuie schimbat un moderator/admin).Din cate stiu, fiecare moderator/admin isi anunta lipsa de activitate, alt coleg ii indeplineste atributiile moderatorului/adminului lipsa.. deci daca un moderator/admin lipseste, isi anunta lipsa intr-o discutie cu tot staff-ul.

Noi trebuie sa ne vedem de treburile noastre, precum vezi si tu, plangerile si reevaluariile sunt solutionate la timp.

Greseala e omeneasca si nu suntem in masura sa ne judecam unu pe altu, fiecare gresim.

:tiphat:

Nu judec pe nimeni.

Aici nu este vorba de plangeri ca nu sunt solutionate la timp , este vorba de faptul ca DOAR UNI isi fac treaba pe servar. Vad ca ai invatat ceva atata timp cat ai fost moderator pe Taja ,] insa inainte sa comentez m-am informat la cineva din stafful Mu Linkmania , adica la un coleg de-al lui. Nu a anuntat faptul ca o sa fie inactiv.

Restul sper ca iti dai seama singura inainte sa mai dai alt reply.

-john- nu imi este prieten, insa cat eu am fost online MEREU il vedeam la razie sau event. Chiar am si cateva printuri cu eventurile facute de el.

Privind sublinierea mea a ceea ce ai spus.

Cred ca asemenea informatii nu ar trebui sa iasa din topicul adminilor/moderatorilor..sub nici o forma.. nu stiu si eu am amici.. si eu as putea sa aflu multe..dar prefer.. sa imi vad de treaba, si sa nu ma doara undeva ce face adminu X sau adminu Y.

P.s Din posturile tale, deduc ca alergi si tu dupa un oscior pe sectiunea Mu online, ma insel? :)

Link to comment
Share on other sites

' date='01 April 2012 - 19:36' timestamp='1333301769' post='6302825']

Nu suntem noi in masura sa zicem cine si cum trebuie inlocuit din Staff-ul Mu (este cine sa judece cand si cum trebuie schimbat un moderator/admin).Din cate stiu, fiecare moderator/admin isi anunta lipsa de activitate, alt coleg ii indeplineste atributiile moderatorului/adminului lipsa.. deci daca un moderator/admin lipseste, isi anunta lipsa intr-o discutie cu tot staff-ul.

Noi trebuie sa ne vedem de treburile noastre, precum vezi si tu, plangerile si reevaluariile sunt solutionate la timp.

Greseala e omeneasca si nu suntem in masura sa ne judecam unu pe altu, fiecare gresim.

:tiphat:

Nu judec pe nimeni.

Aici nu este vorba de plangeri ca nu sunt solutionate la timp , este vorba de faptul ca DOAR UNI isi fac treaba pe servar. Vad ca ai invatat ceva atata timp cat ai fost moderator pe Taja ,] insa inainte sa comentez m-am informat la cineva din stafful Mu Linkmania , adica la un coleg de-al lui. Nu a anuntat faptul ca o sa fie inactiv.

Restul sper ca iti dai seama singura inainte sa mai dai alt reply.

-john- nu imi este prieten, insa cat eu am fost online MEREU il vedeam la razie sau event. Chiar am si cateva printuri cu eventurile facute de el.

Privind sublinierea mea a ceea ce ai spus.

Cred ca asemenea informatii nu ar trebui sa iasa din topicul adminilor/moderatorilor..sub nici o forma.. nu stiu si eu am amici.. si eu as putea sa aflu multe..dar prefer.. sa imi vad de treaba, si sa nu ma doara undeva ce face adminu X sau adminu Y.

P.s Din posturile tale, deduc ca alergi si tu dupa un oscior pe sectiunea Mu online, ma insel? :)

Cand spune lumea ca esti proasta te superi..

Nu ma intereseaza linkmania , cel putin pana nu o sa revina servarul cum a fost. :tiphat:

Restul pot sa zic si pe p.m.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...