Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest StiuCAisAlive

Propunere

Recommended Posts

Guest StiuCAisAlive

Salut , Am si eo o propunere despre tarkul de bk : Desfintat si in locul lui creat inca 6 Spoturi

Tark bk , daca sunt 2-3 oamenii in el este bine si nici aia

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Link to comment
Share on other sites

eu chiar am luat ss desi nu trageam pt ca aveam party :))

tarkurile de bk trebuie sa ramana acolo :D

tu ca sm . mg . dl ai unde sa te refugiezi ca sunt destule spoturi pe care le pot tine , dar bk-ul unde sa mai mearga ?

Link to comment
Share on other sites

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Ptu, bata-ma vina! Daca nu as fi fost eu cel care i-am propus prima oara lui Marius acum 6 ani sa infinteze acel tarc din motive evidente nici nu ma agitam sa dau un reply in acest topic.

Tarcurile astea au si ele o logica. Oriunde te uiti vezi sm/mg chiar si dl solo pe spot sau in cel mai bun caz cu party. Chiar daca doresti sa preiei un spot si sa dai solo nu il pot tine. Bun, acum faza ca e problema fiecaruia ce caracter isi alege, dar...inainte sa sti tu de acest joc, acel tarc era pentru toate caracterele,(sm,mg,elf) deci pe langa ca aveai un caracter cu cea mai mica posibilitate de a creste solo, nici nu era incurajat acest lucru pe serverul link.

Asa ca dupa ce ne-am adunat mai multi "varstnici" in acea perioada am ajuns la concluzia ca fiecare caracter sa-si aibe locul. De aici si tarcul de bk(pe acea vreme doar unu).

In concluzie mare pomana nu aveai ce face din el oricum, atata timp cat delimitarile intre zone nu e prea grozava iar certurile pe baza de ks, stationare intre "spoturile" din tarc existau de pe atunci.

Sper ca te-am lamurit in mare de ce isi au rostul aceste tarcuri, si scuze faptul ca iti contest dreptatea. 8-|

Link to comment
Share on other sites

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Ptu, bata-ma vina! Daca nu as fi fost eu cel care i-am propus prima oara lui Marius acum 6 ani sa infinteze acel tarc din motive evidente nici nu ma agitam sa dau un reply in acest topic.

Tarcurile astea au si ele o logica. Oriunde te uiti vezi sm/mg chiar si dl solo pe spot sau in cel mai bun caz cu party. Chiar daca doresti sa preiei un spot si sa dai solo nu il pot tine. Bun, acum faza ca e problema fiecaruia ce caracter isi alege, dar...inainte sa sti tu de acest joc, acel tarc era pentru toate caracterele,(sm,mg,elf) deci pe langa ca aveai un caracter cu cea mai mica posibilitate de a creste solo, nici nu era incurajat acest lucru pe serverul link.

Asa ca dupa ce ne-am adunat mai multi "varstnici" in acea perioada am ajuns la concluzia ca fiecare caracter sa-si aibe locul. De aici si tarcul de bk(pe acea vreme doar unu).

In concluzie mare pomana nu aveai ce face din el oricum, atata timp cat delimitarile intre zone nu e prea grozava iar certurile pe baza de ks, stationare intre "spoturile" din tarc existau de pe atunci.

Sper ca te-am lamurit in mare de ce isi au rostul aceste tarcuri, si scuze faptul ca iti contest dreptatea. 8-|

haha true true,

mi-aduc aminte pe vechile db de 97 parca bk-ii si elfii la primu rr erau claie peste gramada in tarcu ala,chiar daca nu omorau un mob decat la un interval destul de mare.

si dupa cand era tarcu full,stateau si 2-3 bk pe un spot si lumea era fericita.

e ok tarcul asa cum e,chiar daca nu e plin tot timpul

urmareste stiuca numai la sectiunea plangeri ca nu stiu cate posturi sunt cu titlul "afk tarc bk" ,deci e clar ca inca se foloseste si merge lumea in el pentru exp

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am si eo o propunere despre tarkul de bk : Desfintat si in locul lui creat inca 6 Spoturi

Tark bk , daca sunt 2-3 oamenii in el este bine si nici aia

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Asta zici tu, am dat 3 rr in el si nu aveam loc :)

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am si eo o propunere despre tarkul de bk : Desfintat si in locul lui creat inca 6 Spoturi

Tark bk , daca sunt 2-3 oamenii in el este bine si nici aia

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Sunt destule spoturi ,unde se poate creste in party si cu afk tools,nu e nevoie sa fie si tarcul de BK un loc de asta.

Tarcul de Bk ,DL,ELF,MG pe str, trebuie sa ramana,e util.

O zi frumoasa! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Salut , Am si eo o propunere despre tarkul de bk : Desfintat si in locul lui creat inca 6 Spoturi

Tark bk , daca sunt 2-3 oamenii in el este bine si nici aia

Nu va aruncati cu pareti "stupide" ca am dreptate

Bft

Prietene eu am party stabil in tark mare BK si suna asa :

Biggles , -riky-, vBladE, Naspa , + 1

Cum sa il desfinteze ? ne iei painea de la gura copiilor :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...