Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiune Aprilie 2012

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Link to comment
Share on other sites

Nick: The_Game

Level: 23

Varsta: 17

Biografie: Salutare.Ma numesc Mircea Mihai si am inceput sa joc pe linkmania pe 22 Noiembrie 2009.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui Mugur,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si taximetrist.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 20.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in taxi,am castigat si la lotto,suma de 4.000.000 $ . Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la loterie,si am castigat.Bineinteles,imediat ce am primit banii,mi-am cinstit colegii teximetristi cu cate 40.000 $ .Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Ballas,pe timpul lui Rohan.M-am simtit foarte bine alaturi de colegi,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.Am facut treaba buna,am fost avansat de Rohan la rank 3,apoi am plecat in politie.Eram foarte entuziasmat si abia asteptam sa dau testele cu Caddy sau anaxor.Le-am trecut fara probleme si m-am distrat prinzand suspectii si am fost promovat la rank 2.Caddy a fost nevoit sa renunte la lider,trebuind sa aleaga intre admin si lider.Am aplicat,fiind foarte increzator,dar sNs a fost ales.Am fost dezamagit,dar acuma mi-am dat seama ca e mai bine asa.Am mai trecut prin cateva factiuni,deja intelegand foarte bine jocul,si am aplicat pentru Los Santos Vagos.Lego_kid m-a acceptat,am trecut testele si am reusit sa intru.Aici pot spune ca a fost cea mai buna si mai frumoasa perioada de cand joc pe server.Mi-am facut foarte multi prieteni excelenti,printre care si JustinPA,MrAndy,Lego_kid,Star_Kidd,Silver,Cor3 si multi altii.Lego s-a dovedit a fi un lider excelent,ridicand factiunea peste toate celelalte.Am fost promovat la rank 4,iar dupa ceva timp mi-am depus demisia.Colindand cateva factiuni,am ajuns in Triads,tot la lego_kid.Stiam ca Triads va deveni cea mai buna mafie,si am vrut sa fac parte din ea.Am stat ceva timp aici alaturi de Lego,JustinPA si alti prieteni,dominand strazile,apoi am iesit,cu toate ca detineam rank 4.Am reusit sa intru in Hitman,aici fiind promovat la rank 3,distrandu-ma si acumuland multa experienta.Imediat dupa,a fost wipe si am inceput toti de la zero.Deja avand foarte multi prieteni , atat simpli jucatori,cat si admini , si GM,mi-a fost mult mai usor in continuare.Am reusit sa fac level 3,apoi am aplicat in politie,la sNs.Am jucat cateva zile,apoi am fost promovat ca lider Grove Street.Am trecut printr-o perioada nemaipomenita,facandu-mi foarte multi prieteni si distrandu-ma foarte mult.Am dat tot ce am putut pentru a ridica factiunea cat am putut,si am reusit.Am invatat jucatorii sa se ajute si sa se respecte unii pe altii.Am castigat suprematia San Andreas-ului,in vara.Dupa ce mi-am terminat cariera ca si lider,am reintrat in Politie,aici detinand rank 2,si fiind liderul diviziei D.I.A.S.Acuma , vreau sa ajut jucatorii noi,dar si pe cei vechi,asa cum pot,ca si primar,asa ca imi depun CV-ul pentru Primarie.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa fac tot posibilul sa ajut jucatorii incepatori,cat si pe cei mai vechi,atat pe plan financiar,cat si legat de Gameplay.

- Promit sa ascult toate nevoile si problemele jucatorilor,si sa-mi dau toata silinta sa le rezolv.

- Nu voi lasa nici o problema nerezolvata.

- Voi angaja consilieri competenti pentru a ajuta jucatorii.

- Voi fi prezent la toate sedintele factiunilor, ascultand nemultumirile pe care le au.

- Voi organiza foarte multe eventuri,ascultand sugestiile jucatorilor.

- Am multe proiecte in cap,dar le voi pune in practica daca voi fi ales ca primar.

Date personale : Ma numesc Mircea Mihai,am 17 ani,sunt din Rosiorii de Vede,Teleorman,si sunt elev.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alyyn7

Level: 31

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): In dimineata zilei 17 ianuarie 1996 la maternitatea din San Fiero , vine pe lume un copil perfect sanatos de aproximativ 4 kg . Provenind dintr-o familie saraca , acesta este abandonat de mama sa intr-un tomberon de langa spawn The Mafia din Las Venturas . Urletele si plansetul acestuia atrag atentia unei bande de mafioti care il ridica si il duc in casa unuia dintre ei . Aici primeste hrana si este adoptat de mama unuia dintre ei ; la varsta de 1 an este botezat sub numele de Alyyn7 . La varsta de 13 ani fratele sau care il gasise in container , MrSiciliano ii spune adevarul ca a fost adoptat . Crescut intr-o familie de mafioti in Las Venturas. La varsta de 14 ani , face primi sai pasi in lumea mafiei . Lideii temutei mafii The Mafia , aud de existanta lui si de trecutul sau zbuciumat asa ca il cheama la una din intalnirile lor . Umil si plin de modestie , Alyyn7 face primi sai pasi in lumea mafiota . Dupa cativa ani , in care si-a castigat respectul in interiorul mafiei , asista la asasinarea unuia dintre lideri . Ramanand fidel mafiei , acesta devine mana dreapta a lui liderului . Dupa cativa ani in care strazile din Los Santos au fost dominate de Alyyn7 alaturi de alti colegii sai,mafia se destrama , atunci cand liderul este turnat la politie si este arestat . In vara anului 2010 , mai exact pe 1 iulie , liderul iese din inchisoare si alaturi de Alyyn7 pune bazele unei mafiei rusesti . Dupa un anumit timp ,liderul se hotaraste sa renunte la functia de lider si paraseste mafia.Ramas doar cu cativa prieteni afla la scurt timp ca liderul s-a sinucis si hotaraste sa plece undeva unde este in siguranta si alege factiunea Ballas. Timp de 4 luni si jumatate in care a fost cap al mafiei , plin de cicatrice , urme ale luptelor de strada contra dusmanilor,hotaraste sa stea o anumita vreme singur, asa ca ramane somer timp de cateva saptamani.Fiind un tip violent,acesta aplica pentru Agentia Hitman unde este primit cu bratele deschise.Fiind unul dintre membrii vechi ai factiunii,nu a uitat ca a fost candva crescut de mafioti.In aceasta factiune a dat dovada de disciplina,seriozitate si implicare.Ajuns respectat de toata lumea pentru bunatatea si seriozitatea sa, el este convins in cele din urma de catre cetateni sa isi depuna CV-ul pentru functia de primar.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salariile la timp zilnic

-Promit sa angajez noi consilieri capabili sa ajute jucatorii noi

-Promit sa fiu activ si sa organizez cel putin un event zilnic

-Promit sa ajut orice jucator nou care imi cere ajutorul

-Promit sa ajut jucatorii la organizarea eventurilor

Nume: Alin Florin

Varsta: 16

Oras: Alexandria,Teleorman

Link to comment
Share on other sites

Nick : Legendd

Level : 12

Varsta : 16

Biografie: Legendd s-a nascut in maternitatea din Los Santos.El avea o familie saraca care locuia intr-un cartier aproape de mare.Tatal lui era politist renumit iar mama sa era reportera.La varsta de 18 ani legendd a ramas singur deoarece un asasin a venit in casa lui si i-a omorat parinti.Timp de 4 luni Legendd a vrut sa caute acea persoana dar nimic...El a aflat doar un singur lucru ca el facea parte din Agentia HItman.Dupa 1 an Legendd a crescut el s-a imprietenit cu membri unui gang foarte periculos.Pentru ca el nu avea unde sa se angajeze el s-a alaturat acelui gang el s-a inteles foarte bine cu colegii lui.Intr-o noapte rivalii gangului au venit peste ei care l-au omorat pe sefu lui legendd Legendd.Dupa 2 ore politia a ajuns iar legendd nu se putea misca pentru ca a fost impuscat in picior.Legend.Politia i-a arestat pe ce-i ramasi din gang.Dupa 5 ani de puscarie Legendd a supravituit in puscarie ceillalti prieteni alui au fost executati.Legend vrea sa inceapa o noua viata el isi depune CV la Departamentul de Politie ca sa isi stearga cazierul reuseste sa fuga dupa care a distrus cazierul.Acum legendd poate incepe o noua viata.Legendd a aflat cum se numea asasinu care i-au ucis parinti.Acum Legendd il cauta pe asasin pe care l-a gasit intr-o casa de langa cartierul ballas.El a intrat pregatit sa il omoare dar el nu a gasit pe nimeni acolo doar un ballas care se ascunzea de politisti.Legendd l-a intrebat pe ballas daca stie unde este asasinu el i-a spus ca nu stie asa ca Legendd l-a omorat cu sange tare.Legendd si-a dat seama ca asasinu a plecat din oras si nu mai stie unde sa il caute.El se intalneste cu Zozo Primarul si l-a rugat sa isi depuna CV-UL la Primarie fiind un loc unde se castiga bine

Lista cu promisiuni

-Promit sa dau salarii zilnic

-Promit sa fac eventuri

-Promit sa recrutez cati mai multi membri in politicieni

-Promit sa ajut jucatorii cu level mic

-Promit sa ajut jucatorii sa organizeze eventuri

Nume: P.Andrei

Varsta: 16

Oras: Ploiesti Prahova

Link to comment
Share on other sites

Nick: Nae

Level: 20

Varsta: 27

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, ma numesc Nae si am level 20. Joc San Andreas Multiplayer pe acest server din mai 2009, de altfel, e singurul server pe care am jucat. La inceput, sfatuit de cei care m-au invatat sa joc, am inceput cu jobu de hot de masini, asta pana la level 4 cand am putut sa intru in Taxi. Acolo am stat suficient timp pana am facut rank 3 sub indrumarea liderului Sergiu910. Din Taxi am iesit pt ca am vrut sa mai astrang ceva bani sa imi cumpar o casa, asa ca am revenit la jobul de hot de masini. Dupa o perioada mi-am dat seama ca e mai bine intr-o factiune asa ca am intrat in Bikers, imediat dup ace s-au adaugat factiunile care sunt acum. Insa dupa un conflict cu liderul de atunci Cossy, am iesit si am decis sa ma alatur factiunii The Mafia. Ca mafiot am stat o buna perioada de timp, iar sub coordonarea liderilor Billo si Legacy, apoi Deps, am reusit sa demonstrez ca sunt capabil de rank 4. Dupa ce am obtinut rank 4, am iesit pt a ma alatura unui prieten in factiunea Fireman / Medics. Acolo am stat pana am facut rank 4, dar din lipsa de activitate am deci ca e mai bine pt mine sa ies si sa incerc un gang si asa am ajuns in San Fiero Rifa. Liderul An00by a decis ca am fost capabil si merit sa am rank 4, dar dupa aceea mi-am dorit sa revin in factiunea preferata, si anume The Mafia. Dup ace am stat o perioada in Mafia unde am reusit sa obtin rank 5 si o familie care pe atunci s-a dovedit a fi cea mai buna si cea mai organizata din cadrul factiunii The Mafia, am obtinut functia de lider la factiunea Taxi unde am reusi sa ajut si sa invat palyerii noi o cunoastere mai buna a hartii si pozitionarea factiunilor pe harta, dar dupa o luna am decis ca linistea unui taximetrist nu e chiar pe gustul meu, dar si prin schimbarea postului de munca deoarece nu mai aveam timpul necesar pentru a conduce o factiune si la rugamintea liderului de atunci, Billo, am revenit in Mafia, rank 5. Dupa o perioada am iesit din nou si am intrat in National Guard, iar SoulSeeker a deci ca sunt vrednic de rank 2, dar pt ca am preferat DM-ul, am ieist din NG si am intrat in Hitman Agency. Desii am avut rank 2, nu am reusit sa ma acomodez si am decis sa ma reintorc in Mafia. In aceasta factiune am stat pana s-a dat wipe. Dupa wipe, am intrat iarasi in Mafia, si din nou am demonstrat ca merit rank 5, iar in plus, liderii m-au promovat ca lider la o familie, dar din cauza membrilor care voiau sa demonstreze care familie este mai tare si mai activa au cam uitat ca defapt ei trebuie sa se ajute pentru a mentine mafia pe primul loc. Acum, dupa 10 luni de stat in Mafia am decis sa fac o schimbare si imi depun candidatura la primarie!

Lista cu promisiuni: » Promit sa dau salarii zilnic playerilor de level mic.

» Promit ca nu va trece zi in care sa nu fac vreun event ( atat pentru playeri cu level cat si pentru cei cu level mare ).

» Promit ca niciun player ce imi va solicita ajutorul nu va fi omis ( /n, /w, /sms, etc ).

» Promit ca voi participa la toate sedintele fortelor de ordine.

» Promit ca angajatii mei ( consilierii ) vor fi unii capabili, seriosi, activi, intotdeauna dornici sa ajute.

» Promit ca voi ajuta ceilalti lideri in organizarea event-urilor, probabil le voi si sponsoriza.

Nume: Nae

Varsta: 27

Oras: Oravita, Jud. Caras-Severin si in prezent sunt Manager la propria firma.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Pityc

Level: 23

Varsta: 17 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Buna seara,ma numesc Badoi Adrian sunt din Bucuresti si am inceput sa joc pe acest server din iunie anul trecut.Vreau sa ii multumesc colegului meu Cretu pentru ca mi-a spus de acest server,si tin sa mentionez ca este singurul server pe care am jucat San Andreas Multyplayer.Sfatuit de mai multi prieteni pe care i-am facut in acea perioada,am inceput sa imi castig primii mei bani din un job ilegal,Car Jacker,deoarece imi placea sa fiu certat cu legea.Am strans o avere care pe atunci mi se parea mare,si dupa ce am facut level 7 am intrat in GroveStreet,deoarece mi se spunea ca e cel mai bun gang dintre toate 4.Am stat cateva luni bune,timp in care mi-am castigat increderea,si am luat rank 4.Dupa atatea luni in care am omorat rivali,si am fost certat cu legea,am decis sa ma reprofilez si am intrat in FBI.Se pare ca viata de politist ma multumea mai mult decat cea de gangster si am decis sa raman de partea politiei.Dupa un anumit timp in care mi-am castigat increderea,si am dovedit ca sunt bun,am primit rank 3.Totusi nu ma simteam in largul meu in FBI.Vedeam pe forum si in joc ca toata lumea fuge de Armata.Toata lumea afirma ca e plictisitor ca nu ai activitate,si eu fiind o fire incapatanata am vrut sa demonstrez contrariul.Cu o parere de rau mi-am parasit camarazii din FBI si am intrat in Armata.Aici am intalnit membrii prietenosi,rabdatori,care m-au ajutat sa ma acomodez cu noile reguli.Desi multi fugeau de Armata,eu am fost atras si mai tare,si pana in prezent am 4 luni de cand sunt in armata.Totusi cu parere de rau,vad prea multi playeri care isi bat joc de consilieri si de primarie in general.Deoarece playerii care intra in aceasta factiune au level mic,ei sunt dati mereu cu piciorul laoparte,aratati cu degetul,batjocoriti.Imi depun candidatura pentru postul de primar deoarece vreau sa schimb acest aspect si sa fie si ei respectati ca orice alt player.

Lista cu promisiuni: - promit sa dau salarii atractive in fiecare zi.

- promit sa ajut playerii de level mic,si sa ii indrum.

- promit sa ascult nemultumirile playerilor si sa le rezolv.

- promit sa organizez eventuri in fiecare zi.

- promit sa fiu prezent la sedintele factiunilor si sa fac tot posibilul sa rezolv nelamuririle si problemele avute.

- promit ca voi fi activ pe toata durata zilei,astfel incat sa raspund la cerintele playerilor.

- promit sa fac tot posibilul ca membrii acestei factiuni sa nu mai fie luati peste picior.

- promit sa indeplinesc toate promisiunile de mai sus.

Date personale: Numele meu este Badoi Adrian,am 17 ani,locuiesc in Bucuresti,si sunt in clasa a 11-a.Sunt o persoana in care se poate avea incredere,sunt oarecum incapatanat,astfel incat nu ma dau batut pana nu fac ceea ce mi-am propus.

Link to comment
Share on other sites

Nick: fLuEnCe

Level: 15

Varsta: 15

Biografie: Ma numesc Ady , am 15 ani si joc San Andreas Multi Player din 2009. De acest server am aflat de la SymBoL ,iar acesta a aflat de la Florin. Vremurile acelea erau extraordinare , mai ales ca eram "bucuros" ca am gasit si eu un joc mai frumos si distractiv. Primul meu job pe acest server a fost acela de Taximetrist. Se castigau bani frumosi atunci , tin minte ca facusem 5.000$ intr-o zi ,atunci fiind bani frumusei. Prima mea factiune a fost Los Santos Vagos alaturi de sLk.Tata3.In acea factiune am detinut Rank 3 .Dupa ce am stat in Los Santos Vagos , m-am dus in Grove Street ( Aici am detinut Rank 2). Eu am fost in Urmatoarele factiuni: LSV -RANK 3 | Grove - RANK 2 | The Triads - RANK 4 (Pe vremea lui SymBoL si Adi ) | F.B.I - RANK 4 ( Era leader Florin[CiRi] ) | P.D - RANK 3 | N.G - RANK 2 ( Era An00bY leader ) | Ballas - RANK 2 | S.F.R ( RANK 3 - Era leader An00bY ) | Scoala - Rank 3. Factiunea care m-a surprins in mod placut a fost The Triads , era o mafie unita , erau" toti pentru unul si unul pentru toti " , organizarea exceptionala a lui Adi si SymBoL au facut ca aceasta factiune sa fie cea mai puternica de pe server. Primele de pe atunci erau extraordinar de mari. Dupa ce am castigat experienta din Mafia am vrut sa vad cum e in Politie. F.B.I mi-a dat o sansa iar eu am profitat de ea, in F.B.I am stat 4 luni alaturi de leader-ul Florin[CiRi] aka Florin , un bun organizator si el. Tot timpul petrecut pe server am aculuat foarte multa experienta ,ai ales trecand prin multe factiuni. De pe acest server am realizat ca viata din IC seamana cu cea din Real Life , acealeasi grupari Oamenii legii si cei ilegali. LinkMania mi se pare un server foarte reusin din punct de vedere al script-ului dar si al playerilor , sunt si playeri capabili dar sunt si incepatori , oricum , nimeni nu s-a innascut invatat .Fiecare dintre noi a trecut prin primi pasi al unui lucru. Mi-am depus CV-ul la Primarie deoarece doresc sa ajut playeri noi , care nu stiu in amanunt despre lumea SA:MP.

Lista cu promisiuni:

» Promit sa creez impreuna cu toti leaderi sa se programeze un orar cand o factiune sa-si exprime nelamuririle/supararile.

» Promit sa creez un program de audienta cu Civili. ( O sa fiu in birou si o sa vorbesc cu fiecare civil in parte )

» Promit ca salariu sa fie dat la timp , prin incercarea mea de a face ca salariu sa fie mai mare , in functie de buget.

» Promit sa ascult fiecare player care are nelamuriri.

» Promit sa nu las nici o persoana/problema nelamurita si nerezolvata.

» Promit sa fac cat mai multe eventuri pentru alungarea plictiseli.

» Promit sa angajez consilieri capabili care pot sa lamureasca o persoana.

Date Personale:

» Ma numesc Ady , sunt din Galati , am 15 ani si sunt elev. Votati fLuEnCe pentru o economie mai buna si un trai decent.

Votati fLuEnCe pentru rezolvarea coruptiei / nelamurililor / salariilor mici.

Link to comment
Share on other sites

Nick:FlaviusCR7

Level:25

Varsta:16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salutare!Sunt Flavius Nicolae si joc SA:MP din 2009,iar pe serverul mult indragit de noi,Linkmania Lands,aventura mea a inceput in urma cu un an de zile.Nu mi-a fost foarte greu sa ma acomodez cu comenzile si gamemod-ul acestui server deoarece mai jucasem pana in momentul respectiv dar bineinteles am mai fost ajutat de fratele meu Pityc si de ceilalti cu care incepusem sa ma imprietenesc pe server.Am fost inca din start extrem de atras de server pe care si in prezent il consider unic prin tot ceea ce-l defineste.La inceput,fiind civil si nou pe server,singurul meu gand ducea la level 6 si totodata la Grove Street.Pana in momentul recrutarii,activitatile mele pe server erau jobul de carjacker si fish dar si eventurile la care participam.Tot mi se parea ca si azi extrem de bine organizat si detaliat si mereu imi parea rau ca nu descoperisem server-ul pana atunci.A venit si levelul mult asteptat.Dupa cateva discutii cu fratele meu si dupa o analiza profunda ajunsesem sa aplic pentru gang-ul Ballas,unde la inceput ma simteam mai dorit in respectiva factiune.Am fost acceptat dar sa spunem ca prin noroc,imediat dupa acceptarea pentru teste,a trebuit sa plec in vacanta iar cele 2 zile pentru cautarea liderului in joc au expirat.Am spus “prin noroc” deoarece la scurt timp dupa ce am intrat in gang-ul rival Ballas-ului,mi-am dat seama ca Ballas era o factiune mai slab organizata si mai slaba ca respectiva unde aveam sa intru.Dupa revenirea din vacanta,am aplicat pentru Grove Street.Imi amintesc si acum cu cata nerabdare asteptam raspunsul liderului The Game si dupa 3 incercari am reusit sa intru in factiunea sa.Eram foarte entuziasmat dar neobisnuit cu viata de gangster,mi se parea ca sunt vanat.Am trecut cu brio de aceasta perioada mai dificila si m-am acomodat intr-un final.De-atunci si pana in prezent,toate activitatile mele s-au derulat in jurul acestei minunate factiuni.De cand am intrat in Grove(15.august.2011),aceasta factiune a suferit multe schimbari de lider,multe generatii noi de playeri schimbate dar am ramas tot acolo sus ca si factiune.Pur si simplu,sunt atasat de aceasta factiune,sunt cel mai vechi membru al echipei si n-am de gand s-o parasesc,doar pentru o luna in cazul unei reusite cu primaria.Intotdeauna am incercat sa fiu un player cu respect,sa ajut pe cine pot si am adus vreo 3 playeri noi care activeaza zi de zi si de care pot spune ca sunt mandru.Acum,la fel ca multi altii,imi depun CV-ul pentru functia de primar nu cu gandul ca voi beneficia de anumite comenzi ci cu gandul ca voi organiza/coordona o factiune si sper sa fac toata lumea multumita inclusiv consilierii de care am de gand sa ma ocup iar aceasta rampa de lansare sa-i trimita cat mai departe si sa se simta bine alaturi de mine.

Lista cu promisiuni: -promit sa ajut oricare jucator necesita o indrumare,un sfat,iar celor noi sa le acord o atentie sporita

-oricarei probleme voi incerca sa-i gasesc o solutie

-promit sa angajez doar consilieri dornici sa ajute,seriosi si activi

-promit ca voi organiza o larga varietate de eventuri,multe dintre ele cu idei proprii

-promit ca voi activa foarte mult iar salariile sa fie date la ora fixa,fara intarzieri

-promit ca ma voi ocupa cat se poate de mult de factiunea mea si ca am sa fiu un lider de care ei sa fie foarte multumiti

-promit sa asist la sedintele oricarei factiuni la care sunt invitat

-promit ca o sa fac toata lumea sa fie multumita de mine

Despre mine-Ma numesc Flavius Nicolae,am 16 ani,sunt elev/organizator de evenimente,orasul in care locuiesc este Bucuresti.Consider ca sunt o persoana de onoare,pe care se poate pune baza si incredere si cu mult respect.

Link to comment
Share on other sites

Nick:SkateRZ

Level:26

Varsta:15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):M-am nascut in Los Santos pe 20 aprilie.Traiam intr-o familie buna,cu conditii financiare.Intr-o zi,tatal meu si-a pierdut toti banii in pariuri si a decis sa isi puna capat zilelor.Mama mea s-a angajat ca medic,pentru a ma putea ingrijii.Timpul a trecut repede iar eu am implinit varsta de 18 ani.Momentan pornisem pe calea cea buna,angajanduma ca medic,urmando pe mama mea.Ea a murit dupa 1 an din cauza cancerului.Ramanand singur in lume,am decis sa parasesc medici pentru a apara tara de infractori.Ma inrolasem in Armata,unde am invatat multe lucruri.Colegii m-au invatat cu ce se ,,mananca'' armele iar liderii m-au invatat cum sa ma apar.Plecand intr-o zi in misiune,am fost impuscat in piciorul stang,intrand in spital.Dupa 2 luni parasesc spitalul,dar si armata.Intr-o zi liderul ballas ma gaseste si imi ofera un loc in gangul lui.Acolo a trebuit sa omor si sa impusc,sa vand materiale si droguri si multe altele.Mi-am dat seama ca aceea e calea gresita si parasesc gangul.Eu vroiam sa fac un ban cinstit asa ca,decisem sa aplic la sediul instructorilor.Acolo am fost acceptat si m-am simtit foarte bine.Mi-am gasit multi prieteni acolo,unde a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea pana acum.Dupa cateva luni parasesc scoala,si decid sa imi caut un loc in FBI.Liderul imi ofera sansa de a face parte din aceasta factiune a legii.M-am descurcat foarte bine aici(cred) obtinand si aici multi prieteni.Acum am decis sa imi incerc norocul ca primar.

Lista cu promisiuni:

-Promit ca voi face Politicienii sa devina o factiune respectabila/interesanta.

-Promit ca voi oferi salarii zilnic playerilor.

-Promit ca o sa ajung la sedintele fiecarei factiuni.

-Promit ca o sa discut cu fiecare player imparte despre problemele lor.

-Promit ca o sa fiu cat mai activ pentru a ingriji factiunea.

-Promit ca voi face eventuri zilnic.

-Promit ca voi organiza diferite concursuri.

-Promit ca voi angaja consilieri capabili.

Date personale:Ma numes Dragos,sunt din Bucuresti,am varsta de 15 ani si am ocupatia de elev.Sunt o fire glumeata dar foarte serioasa cand trebuie

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Nick: ZealL

Level: 24

Varsta: 15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut! Ma numesc Perianu Marius si joc samp din iunie 2008, iar pe acest server de aproape 2 ani. Am ales acest server deoarece sunt multi playeri activi care stiu sa socializeze si sa isi faca prieteni. Nu a fost greu sa ma obisnuiesc cu noile comenzi, noii gm/admini, sunt playeri care merita aceste functii si ii respect :tiphat: ! Prima factiune in care am intrat cand m-am apucat pe acest server a fost SMURD(Medics pe vremuri), acolo am stat o perioada de timp, am avut rank 5 si de atunci am inceput sa imi fac prieteni. Au urmat factiuni din ce in ce mai "mari" si mi-am creat si eu o anumita reputatie pe server. Fiind pasionat de arme am intrat in Los Santos Vagos si mi-am facut mai multi prieteni si bani. La randul meu am ajutat incepatorii, le-am aratat diferite locatii, cum sa faca bani, cum sa isi ia un job etc...si vad ca au ajuns "mari" pe server(level 7-15). Am fost si consilier deoarece imi placea sa ajut playerii si sa fac eventuri, am stat si in acea factiune o perioada de timp dar in fiecare luna se schimba liderul si am demisioat. Asa m-am gandit sa imi depun si eu CV-ul pentru functia de primar pentru a ajuta playerii cum pot eu mai bine si pentru a experimenta ceva nou.

Lista cu promisiuni:

Promit ca voi fi activ atat pe joc cat si pe forum in fiecare zi.

Promit ca voi da salariile playerilor de level 1-5 la timp.

Primit ca voi recruta consilieri care sunt dornici sa ajute playerii de level mic.

Promit ca nu voi abuza de comenzi.

Promit sa fac cate o sedinta in fiecare saptamana.

Promit ca voi face eventuri interesanta zilnic.

Voi incerca sa multumesc pe toata lumea.

Date personale: Ma numesc Perianu Marius, am 15 ani, sunt elev, locuiesc in orasul Braila. Consider ca sunt o persoana de incredere care stie ce este gluma.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MrrN

Level: 10

Varsta: 20

Biografie: Viata lui MrrN incepe prin Vara anului 2008. Descoperind un nou mod de a juca acest joc, multiplayer. Dupa multe idei 'nebune' alaturi de cativa prieteni a urmat o perioada in care MrrN nu mai jucase SA:MP, dar revenise cu forte proaspete prin Vara anului 2009 datorita lui ciuk care l-a ajutat impreuna cu fratele sau Rohan. Cei 3 frati au crescut impreuna, afaceri, combinati .. au pus mana de la mana ca sa ajunga sus, sus de tot. Dupa un timp MrrN intrase in gangul fratelui sau Rohan, Ballas. Trecuse o perioada, iar MrrN realiza ca nu prea iese banul, asa ca s-a dus hitman, unde, la fel a stat o perioada 'mica' de timp, dupa care s-a saturat sa faca rau, asa ca s-a alaturat armatei. Acolo MrrN a fost instruit de cei mai buni soldati care a putut sa-i aibe vreodata LinkMania: SoulSeeker, SymBoL, topaZz, rankuletzz, si multe alte nume 'grele'. Cu timpul a urcat si MrrN in grade, iar la un momentdat ajunsese la rank 5, ramasese in armata timp de 1 an. Dupa aceea venise 'potopul' si spulbera tot din cale .. apoi s-a inceput de la 0, dar din pacate MrrN nu a putut incepe deodata cu toti ceilalti, asa ca el revenise abia de 4 luni. La inceput a fost consilier, dupa care a trecut din nou in armata in care a stat in jur de 3 luni aproximativ.. dar a fost demis din cauza inactivitatii lui. Acum, voi, cetatenii puteti sa-l faceti pe MrrN din nou activ, doar prin simplul vostru vot!

Lista cu promisiuni:

- daca o sa fiu ales, am sa redevin activ (cel putin cat o sa fiu primar)

- eventuri frumoase..

- verificare la departamente (sa fiu sigur ca sunt bine instruiti si antrenati, ca orice cetatean sa se plimbe linistit pe strazile oraselor)

- promit ca am sa fiu ascultator si o sa am timp de fiecare in parte, la fel cum am facut si pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ScaRaMouche

Level: 29

Varsta: 19

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): ScaRaMouche s-a nascut in anul 2010, mai exact pe 31 iulie. primul sau nick a fost miticazauca. fiind orfan, de mic a invatat sa traiasca "singur". se spune ca un om inteligent invata din greselile altuia. asa a facut si eroul nostru, insa, de-a lungul timpului a facut si unele greseli. inca de la inceput i-a placut de SFR. a intrat greu in acea factiune deoarece liderul era Adi si nu primea pe oricine. astfel, miticazauca si-a facut un renume pe acest server, macar pana la wipe. dupa wipe toate s-au schimbat. pana si numele am fost nevoit sa mi-l schimb. ScaRaMouche mi s-a parut cel mai OK nick. dupa ce a incercat mai multe factiuni, si anume FBI, UST, chiar grove, Scaramouche a revenit la prima iubire, SFR-ul. reputatia mea a crescut odata cu cresterea in rank. acum am rank 5 in sfr (secundary boss :D), si ma descurc destul de bine cu baietii. imi cer scuze pentru adversarii mei, dar sper sa inteleaga ca am lag :P. in general sunt un player activ si m-am gandit de multe ori la functia de primar. cred ca m-as descurca. bafta!!

Lista cu promisiuni:

- sa dau salariile zi de zi playerilor cu lvl 1-5

- sa fiu un primar activ

- sa ma inteleg cu toti si sa ii inteleg

- minim 2-3 event-uri pe zi

- sa imi organizez consilierii

- sa ajut toti playerii noi pe server

- sa ajut playerii sa faca event-uri

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Numele meu este Mitica. daca voi ajunge primar nu ve-ti regreta. promit! va fi o viata mult mai buna pe linkmania si voi incerca sa mai aduc playeri. am varsta de 19 ani si cred ca am experienta necesara pentru detinerea acestei functii. va multumesc :*

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexinho

Level: 18

Varsta: 18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Pai m-am apucat prin 2008, prima mea factiune a fost License Faction, acolo Andreea a avut grija de mine, am stat ~ 5 luni de zile. Dupa ce am fost rank 5 si toate cele, am mers in Ballas, unde m-am imprietenit foarte repede cu Rohan ( abia luase lider ) . Acolo am stat ~ 7 luni . Dupa 7 luni, Andu a luat admin level 2, iar eu am fost propus ca lider la San Fierro Riffa, unde am si luat. Cheguevara ( fostul coordonator gm ) mi-a acordat incredere iar Riffa a ajuns cel mai bun gang. Dupa 1 an de zile ca lider Riffa , a fost accea demisie in masa a tuturor liderilor . Dupa cateva luni, Specter impreuna cu cRs m-au luat in echipa lor de gamemasteri, asa ca am ajuns lider Hitman. Dupa 2-3 luni ca lider Hitman, am fost mutat la The Mafia care era intr-un declin imens..

Astfel, ambitios din fire dupa maxim 2 luni Mafia redevenise una dintre cele mai cautate factiuni . Dupa alte 3 luni de zile, Gabi mi-a acordat sansa de a intra in stafful sau de admini . Astfel usor usor am invatat de la cei mai mari in grad , si am reusit sa trec la admin level 2. Am fost admin ~ 5 luni dupa care dintr-o neglijenta am fost demis . Lucrurile s-au lamurit, majoritatea stiu care a fost treaba asa ca am ramas in continuare un player fidel al Linkmaniei. Momentan sunt de ceva luni bune, membrul al gangului San Fierro Riffa, un membru respectat cu Rank 5, care isi doreste sa ajute noua masa de playeri care a dat buzna pe serverul nostru.

Lista cu promisiuni:

Dupa cum stiti sunt un tip ambitios, organizat si experimentat in tot ceea ce tine de Linkmania.

Voi indruma dupa cum am mai spus, playerii noi , care nu stiu cu ce se mananca acest joc .

Voi incerca sa le implementez de la inceput faptul ca este un joc , o distractie si totodata o relaxare pentru fiecare dintre ei.

Voi fii prezent la sedintele tuturor factiunilor, ca sa pot observa organizarea de care dau dovada liderii.

Si nu in ultimul rand, am intentia de a vedea potentialul membrilor din fiecare factiune.

Date personale : Ma numesc Alex, am 18 ani , sunt din Bucuresti :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: Senzo

Level: Douazeci si trei (23)

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): M-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,iar dupa m-am distrat cu tovarasi mei barosani , m-am dat mare , am avut valoare si inca am ,am fost boss si inca sunt , am avut bani si inca am ,Si atat.

Lista cu promisiuni:

» Promit sa dau banii marlanilor la timp

» Promit sa fiu mare smecher , si sa activez non-stop

» Promit sa fac event-uri fara numar

» Promit sa sa va ajut martieniilor

» Promit sa lamuresc talambii

» Promit sa va scap de plictiseala

» Promit sa le tai capu' la aia rai cu coarne

Date Personale:

Nume: Gheorghe

Varsta: 17

Oras: Bucuresti , Romania , Europa , Terra

P.S.: Va pupa Gheorghe :* !

warn up

Edited by anaxor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...