Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kalimero

Propunere

Recommended Posts

Daca ar fi sa modificam regula, ar trebui modificata pentru toate printurile, nu doar pentru cele de la preluare. Toate printurile la care regulamentul cere respectarea unor intervale de timp ar trebui sa se suspuna modificarii. Nu credeti ca ne complicam putin cam fara rost?

Momentan nu cred ca e necesara o astfel de modificare de reguli fiindca exista pedepse destul de severe pentru modificarea pozelor in scopul inducerii in eroare a jucatorilor si moderatorilor. Daca va fi considerata ca necesara implementarea sugestiei, se va face, la fel cum si in trecut am tinut cont de astfel de propuneri

corect. cea mai buna solutie ar fi sa se blocheze main2.

Link to comment
Share on other sites

Domnilor admini datorita faptului k foarte multi au main2 si pot modifica orele fara a iesi din joc propun k in timp ce se face preluarea sa o faca si cu /time, sa aiba cel putin 2 printuri cu orele si data servarului . multumesc

:))) edit si delete la ce a zis baiatu aici ? sau de azi vedem preluari in 1 min:))

Vai soare ce in urma esti cu stirile, au existat si pe db-ul trecut preluari de 5 min, facute intr-un minut, numai nu s-au putut dovedi unele..

Eu una sunt deacod cu asa ceva, ce asa greu sa bagi comanda jocului /time cand faci print cu intrebarea?

Deci pro sugestia, si sper sa se puna in aplicare.

Link to comment
Share on other sites

Domnilor admini datorita faptului k foarte multi au main2 si pot modifica orele fara a iesi din joc propun k in timp ce se face preluarea sa o faca si cu /time, sa aiba cel putin 2 printuri cu orele si data servarului . multumesc

:))) edit si delete la ce a zis baiatu aici ? sau de azi vedem preluari in 1 min:))

' date='10 February 2012 - 21:18' timestamp='1328897925']

imi cer scuze ca nu am pus topicul

------- ( topicul ) este vorba despre aceasta preluare, am inteles de la un caracter din ally lui ca a schimbat ceasul, am fost afk,imi accept suspendul insa nu accept faptul ca el incearca sa induca in eroare moderatori , faptul ca ma santajeaza , faptul ca a schimbat ceasul ( daca a facut-o )

Asta sa intamplat la cei din Heaven. Cineva mi-a facut preluare si se cam "lauda" ca a schimbat ceasul.

deci PRO cu ideea.

Link to comment
Share on other sites

' date='10 May 2012 - 18:40' timestamp='1336664429' post='6355683']

Domnilor admini datorita faptului k foarte multi au main2 si pot modifica orele fara a iesi din joc propun k in timp ce se face preluarea sa o faca si cu /time, sa aiba cel putin 2 printuri cu orele si data servarului . multumesc

:))) edit si delete la ce a zis baiatu aici ? sau de azi vedem preluari in 1 min:))

' date='10 February 2012 - 21:18' timestamp='1328897925']

imi cer scuze ca nu am pus topicul

------- ( topicul ) este vorba despre aceasta preluare, am inteles de la un caracter din ally lui ca a schimbat ceasul, am fost afk,imi accept suspendul insa nu accept faptul ca el incearca sa induca in eroare moderatori , faptul ca ma santajeaza , faptul ca a schimbat ceasul ( daca a facut-o )

Asta sa intamplat la cei din Heaven. Cineva mi-a facut preluare si se cam "lauda" ca a schimbat ceasul.

deci PRO cu ideea.

off topic: Daca ti-a facut preluare ti-a facut o persoana si nu o guilda. "Cei din Heaven" sunt mai multi si nu sunt reprezentati de actiunile reale sau inchipuite ale unei persoane. Watch your words.

on topic: contra....se complica prea tare si apar fel si fel de certuri dupa

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...