Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest [SirDrago]

Reevaluare

Recommended Posts

Guest [SirDrago]

Buna seara am si eu o intrebare dc pe contul meu Abigail recte florinyo am 99 fara sa fac nimic si plus de asta cer o lamurire concreta pentru toate astea cer deblocarea contului !

Link to comment
Share on other sites

Guest Auchan

[MERLIN] - permanent

Pe langa el am blocat si contul florinyo, plus ca deja avea un ban permanent pe florinyoo

In rest nu am gasit o legatura intre el si cele doua tabere care si-ai fi dat reciproc d/c.

uite odyzeus ca poti face legaturi acum .

Abigail este o elfa in Hustle . deci Gunit a chemat o elfa din hustle( fiind ally adversa ) sa isi dea d/c singur pentru a lua spotul cei din Hustle ? respectiv sebak / ardee / fulger / abigail ??

:-?

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

Vreau dovezi nu linkuri si dastea ....... Ca orice player din comunitate am drepturile mele si cer sa imi fie respectata dorinta pana la urma sistemu functioneaza simplu playeru intreaba nenea adminu sau moderatoru sa imi dea dovezi pentru pedeapsa luata adica in principiu domn'le vreau sa vad dovezi nu iar SS'uri si ban asa magic ca ma cheama pe mine drego si ba tie clar ti sar potrivi un BAN pe account !

Link to comment
Share on other sites

[MERLIN] - permanent

Pe langa el am blocat si contul florinyo, plus ca deja avea un ban permanent pe florinyoo

In rest nu am gasit o legatura intre el si cele doua tabere care si-ai fi dat reciproc d/c.

uite odyzeus ca poti face legaturi acum .

Abigail este o elfa in Hustle . deci Gunit a chemat o elfa din hustle( fiind ally adversa ) sa isi dea d/c singur pentru a lua spotul cei din Hustle ? respectiv sebak / ardee / fulger / abigail ??

:-?

Cred ca exagerezi, plus ca nu ai treaba cu reevaluarea

' date='24 March 2012 - 19:54' timestamp='1332611696' post='6290628']

Vreau dovezi nu linkuri si dastea ....... Ca orice player din comunitate am drepturile mele si cer sa imi fie respectata dorinta pana la urma sistemu functioneaza simplu playeru intreaba nenea adminu sau moderatoru sa imi dea dovezi pentru pedeapsa luata adica in principiu domn'le vreau sa vad dovezi nu iar SS'uri si ban asa magic ca ma cheama pe mine drego si ba tie clar ti sar potrivi un BAN pe account !

Raspunsul e simplu, ai folosit hack-uri nu de pe unul, ci de pe 2 conturi. L-am blocat si pe al treilea pe care IP-urile tale se conectau

De exemplu

86.127.30.5 florinyoo2 Mar 24 2012 02:12AM disconn server #2

86.127.30.5 florinyoo2 Mar 24 2012 02:12AM disconn server #2

86.127.30.5 florinyo Mar 24 2012 02:15AM connect server #2

86.127.30.5 florinyo Mar 24 2012 02:27AM disconn server #2

86.127.30.5 florinyo Mar 24 2012 02:27AM disconn server #2

florinyoo2 fiind contul pe care se afla [MERLIN], un adevarat vrajitor.

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

Hanuka fericit Deci Finaly am reusit sa castig reputatia de Hackerul serverului D/c 1 hit speed modificat poze si dalea dalea :))) ! paste fericit

Deci cel putin dispar in glorie las si alti ucenici de'ai mei sa continue ce am inceput eu :))

Ma bucur ca munca mea nu a fost si nu va fi in zadar continuam cu un mic flood?

Link to comment
Share on other sites

' date='24 March 2012 - 21:51' timestamp='1332618700' post='6290790']

Hanuka fericit Deci Finaly am reusit sa castig reputatia de Hackerul serverului D/c 1 hit speed modificat poze si dalea dalea :))) ! paste fericit

Deci cel putin dispar in glorie las si alti ucenici de'ai mei sa continue ce am inceput eu :))

Ma bucur ca munca mea nu a fost si nu va fi in zadar continuam cu un mic flood?

Ai facut atat tam-tam ca de ce ai luat permanent si acum dupa ce ai primit dovezi te dai mare cu ce ai facut? Esti distrus rau, daca te.as cunoaste as bate la tine ca la hotii de cai... in loc sa fii asa disperat mai bine ti.ai face niste prieteni in real life.. sau o prietena..

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

:))) Hai la constanta sa vad cat poti de mult sa imi saruti adidasii ca de batut nush daca o sa faci u asta in privinta perieteniilor cred ca am mai multi decat ai avut u vreodaata :) so kid get a life and go away!

Link to comment
Share on other sites

' date='25 March 2012 - 03:45' timestamp='1332639920' post='6291096']

:))) Hai la constanta sa vad cat poti de mult sa imi saruti adidasii ca de batut nush daca o sa faci u asta in privinta perieteniilor cred ca am mai multi decat ai avut u vreodaata :) so kid get a life and go away!

Bai tu nu vezi ce fata ai??? vai de capul tau, te bat de iti mai pui 2 perechi de ochelari , terminatule!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...