Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

1deamon

Guilda Diavolii

Recommended Posts

bny i got something for you ;D dar pune 720p hd .. chiar daca nu prea ajuta mult ;D

Aveam camera foarte shit habar nam cati pixeli ;D hahah era 8 de dim ... si mai aveam gen 30min pana plecam la work ;D am zis why not ..lets do something wierdo xD

Poate recunosti fata pe vremea cand lucrai la EA

Hello si "sucuces" cu guilda.

Ma Dane, la tine la topic "aicisha" ......se vorbeste despre mine... Nu ma supar, e bine sa-si aminteasca lumea de tine :)

Kromo, ma bucur ca esti intr-o guilda cu niste cunoscuti. S-a facut frumusel afara, cand iesim la un suc? Dane, Bunny...voi?

Eu ies daca e frumos afara ;D tell me when and where !

=)) chiar nu prea se pupa melodia cu dansul :)))

Link to comment
Share on other sites

bny i got something for you ;D dar pune 720p hd .. chiar daca nu prea ajuta mult ;D

Aveam camera foarte shit habar nam cati pixeli ;D hahah era 8 de dim ... si mai aveam gen 30min pana plecam la work ;D am zis why not ..lets do something wierdo xD

Poate recunosti fata pe vremea cand lucrai la EA

Hello si "sucuces" cu guilda.

Ma Dane, la tine la topic "aicisha" ......se vorbeste despre mine... Nu ma supar, e bine sa-si aminteasca lumea de tine :)

Kromo, ma bucur ca esti intr-o guilda cu niste cunoscuti. S-a facut frumusel afara, cand iesim la un suc? Dane, Bunny...voi?

Eu ies daca e frumos afara ;D tell me when and where !

You got something for me? Aww, what a cute gift. ^^

Da, imi pari cunoscut. xD O sa te "poke" in caz ca mai trec pe-acolo, ca am tinut legatura cu destui. ^^

Link to comment
Share on other sites

oricum nu asta era faza

ideea era ca a fost lag

eu am venit de pe 90 90

si am vazut spotu gol + ca am print pe spotu ala dar.. l-am parasit ptr 1 min..

si el a aparut brusc.. nu stiam ca era deja acolo

dar nha..vb cu omu a inteles aparent moderatorii se grabeau sa plece si au spus sa dea close la topicuri..

unele stau cate 2 3 luni deschise altele se inchid in 10 min

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...