Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Hammer

Reevaluare

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Link : Aici

oick tata, cum sa dai nefondata cand pk-ul lui blackMan este acolo? Hai inteleg, la itachi nu am avut poza cu spotul, insa la BlackMan am avut toate pozele. Revin, cum ai gandit-o tu pe asta? :) Nefondata...adica iau 2 pk-uri pe spot si iau nefondata?

Link to comment
Share on other sites

-ija- nu este print cu spotul insa oick la toti care au gresit in plangeri a acordat AVERTISMENT lui Hammerel direct suspend , DE CE?

ps: in topicul acesta am cerut NEFONDATA pentru cel care ma postat , citeste raspunsul lui:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=436735

Da , cunosc regulamentul perfect , i-am explicat si lui Hammerel ca nu e bun printul, insa daca luati o decizie pentru 9 din 10 oameni e chiar deranjant , nu credeti?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Avand in vedere ca in momentul in care Lykee a venit sa facem party au venit si stimabilii sa-mi dea pk, cum te astepti sa fac print? Trebuia sa le dau pk repede sa fac party si sa-i chem din nou? Sau sa-i dau pk si lui likee? Nu am avut timp sa fac alta poza, veneau cate 4-5 char la pk unul dupa altul.

Singurul care a apucat sa faca poza cu party-ul a fost lykee, si se vede poza lui la plangerea care a facut-o el la adresa lui itachi.

Link to comment
Share on other sites

Plangerea ta a fost nefondata, nu ai print corect cu spotul.

Verdict corect. In plus pentru plangerea cu numarul 2 vei primi warn-up.

Faci parte din staff-ul linkmania si ar trebui sa citesti mult mai atent regulamentul si sa postezi regulamentar.

[kimmy] 5 zile pauza pentru post neimplicat.

Caz incheiat.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Da, imi cer scuze, am fost pripit in decizie sa postez.

Suspendul si warn-ul sunt meritate.

Scuze oick pentru post. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...