Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Hammer

PK pe spot - itachi /BlackMan

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Intai vine itachi care fara buff nu avea cum sa-mi dea pk, cer sa se verifice logurile sa se vada cine era pe acel caracter si cine era pe Leria si de asemenea sa se aduca la cunostinta ca a primit buff de la ea.

http://imageshack.us/f/688/screen032313480000.jpg/

http://imageshack.us/f/825/screen032313500005.jpg/

Apoi revin pe spotul MEU si dau de BlackMan, Leria itachi si cantitate neglijabila de playeri (am dat rapid pk si au zburat).

Apoi revine itachi iar la pk insa il potolesc, si apoi vine BlackMan cu buff de la Leria si da pk:

http://imageshack.us/f/191/screen032314010000.jpg/

http://imageshack.us/f/196/screen032314030001.jpg/

http://imageshack.us/f/836/screen032314030005.jpg/

O sa fiu clar astfel incat sa nu veniti cu texte sf de fetite speriate si nevinovate: CER VERIFICAREA LOG-urilor sa se vada pozitia lui BlackMan si pozitia lui Leria la primul PK al lui itachi, sa se vada ca erau "la panda" si de asemenea sa se vada ca Leria a fost cea care i-a dat buff.

Doresc acest lucru ca sa nu va aud cum plangeti "nu stiam nimic am fost chemati la party"

Nesimtire mai mare ca la voi, la nimeni nu se gaseste !!!!

Warn celor neimplicati !

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

PK se aplica si la BlackMan

Complicitate la Leria pentru ca daca se verifica logourile se poate observa ca era in apropiere si ca i-a dat buff :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

nu ai nici un print cu spot valabil ...

print pk este print 00 ... :tiphat:

Da, nu am apucat sa fac aseara printul cu spotul, insa se pot verifica logurile si se poate vedea clar ca eu eram pe spot de mai bine de 12 ore. Am acel spot de 3 reseturi, am iesit doar la rr pana am facut level sa revin. La fel de bine se poate verifica cine era pe contul itachi (char de sacrificiu) si se poate determina complicitatea exacta avuta de un anume char la aceasta serie de pk-uri.

da si poza cu spotu unde e? cand ti-a dat itachi pk prima data? ai poza dupa ce le-ai dat pk dupa cum ai si zis:)))) singura care merita ss esti u :) te postezi singura nu de alta:)

Vai tu genule neutru, sunt o ea? Si mai sunt si singura. Of cata tristete simt in mine in aceasta clipa. The pain...the horror.

Dar hai sa revin aici, tu cine esti? Cu ce ocazie te impiedici de tastatura si dai cu nasul in monitor pe aici? Hai plimba-te in liniste, o sa-ti duc dorul, asa "singurica" cum postez eu pe aici...jeez.

Asa se procedeaza mai nou, se posteaza cu contul de moderator? Pentru intimidare, ajutor, clementa...?

Am moderator la discutii generale si postez deoarece am un caracter in joc si in aceasta situatie am fost nevoit sa postez o serie de..."simpatici". Ca o comparatie eu sunt un biet instalator la Cotroceni care ma duc in sectia 7 de politie si fac o plangere asupra cuiva care mi-a spart casa. Deoarece am avut ceva bani stransi din vanzarea cozonacului iarna mi-am montat un sistem de securitate avansat si am poze cu faptasii. Aici intervii tu si strigi in gura mare cu buzunarele pline de prada ca nu se poate asa ceva, nu am voie sa fac plangere deoarece sunt tot bugetar ca si politistii, ce e aici, abuz, intimidare, ajutr, clementa... Poate asa realizezi mai bine cat de penibil/a [?] esti prin afirmatia de mai sus. Sa nu mai zic cat de jignitoare este la adresa echipei de moderatori (adica bugetarii ca sa intelegi si tu).

Intimidare... :lol:

Ah, si uitam importantul...tu cine esti? Ce doresti si ce te aduce pe aici?

Rog un moderator sa dea warn celor neimplicati.

Link to comment
Share on other sites

Guest Auchan

Pai stai sa vezi , tu spui ca spotul ala il ai de 3 rr-uri ..... cum dovedesti ???

azi dim spotu ala era al meu si tu mi-ai dat pk .

cum dovedesc ???? :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu ma pot abtine, no warn pls.

Da, nu am apucat sa fac aseara printul cu spotul, insa se pot verifica logurile si se poate vedea clar ca eu eram pe spot de mai bine de 12 ore. Am acel spot de 3 reseturi,

Stimabile moderator, pentru cei care nau poza cu spotu li se spune cam asa citez... "x nefondata 5 zile".

Tie daca as face parte din staf, tias da si nefondata, si tias lua si dreptu de moderator, asta pentru ca... "nu sti nici regulamentu de postare" dapai alte dedesubturi ale jocului ca sa poti modera corect...

Si chiar daca sar verifica ca ai fost pe spot, sar crea un precedent si de fiecare data or sa vina baietzii cam asa:

"printul cu spotul nul am, sunt de 3 ore acolo verificati logurile"

Chiar crezi ca are cineva timp sa stea de 3-4 ori pe zi sa verifice logurile? Eu personal nu cred, doavada fac cererile de gen ca stau cate o saptamana, deci in principiu nu se poate crea precedentul.

Iti doresc o seara placuta si mai citeste regulamentu!

warn up

P.S. Scuzati interventia...

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Chiar nu ma pot abtine, no warn pls.

Da, nu am apucat sa fac aseara printul cu spotul, insa se pot verifica logurile si se poate vedea clar ca eu eram pe spot de mai bine de 12 ore. Am acel spot de 3 reseturi,

Stimabile moderator, pentru cei care nau poza cu spotu li se spune cam asa citez... "x nefondata 5 zile".

Ok, atunci este partial nefondata, la BlackMan aveam poza cu spotul. Cu toate acestea plangerea mea este una valabila, BlackMan mi-a dat pk, Leria a fost complice.

Tie daca as face parte din staf, tias da si nefondata, si tias lua si dreptu de moderator, asta pentru ca... "nu sti nici regulamentu de postare" dapai alte dedesubturi ale jocului ca sa poti modera corect...

Tie daca as putea ti-as da un manual de gramatica de clasa a 2-a. Cel de clasa a 3-a este prea complex inca. Dedesubturi ale jocului? Mmm, ce legatura are sectiunea la care sunt moderator cu jocul? Stiu bine regulamentul de postare, insa tu nu ai habar de el. Ti-am urmarit posturile si nu e prima data in care sari ca musca'n lapte si il colorezi maro cu raspunsurile tale.

Si chiar daca sar verifica ca ai fost pe spot, sar crea un precedent si de fiecare data or sa vina baietzii cam asa:

"printul cu spotul nul am, sunt de 3 ore acolo verificati logurile"

Chiar crezi ca are cineva timp sa stea de 3-4 ori pe zi sa verifice logurile? Eu personal nu cred, doavada fac cererile de gen ca stau cate o saptamana, deci in principiu nu se poate crea precedentul.

Iti doresc o seara placuta si mai citeste regulamentu!

P.S. Scuzati interventia...

In loc sa blamati nesimtirea de care dati dovada cand dati pk pe spot direct veniti si incercati sa luati problema pe ocolite, mai mai poate gasiti o portita de scapare astfel incat sa mai faceti marsavia si pe viitor si sa nu luati suspend.

Sunteti deplorabili. Iti doresc o seara placuta si mai citeste. Orice. Poate inveti ceva din acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu ma pot abtine, no warn pls.

Da, nu am apucat sa fac aseara printul cu spotul, insa se pot verifica logurile si se poate vedea clar ca eu eram pe spot de mai bine de 12 ore. Am acel spot de 3 reseturi,

Stimabile moderator, pentru cei care nau poza cu spotu li se spune cam asa citez... "x nefondata 5 zile".

Tie daca as face parte din staf, tias da si nefondata, si tias lua si dreptu de moderator, asta pentru ca... "nu sti nici regulamentu de postare" dapai alte dedesubturi ale jocului ca sa poti modera corect...

Si chiar daca sar verifica ca ai fost pe spot, sar crea un precedent si de fiecare data or sa vina baietzii cam asa:

"printul cu spotul nul am, sunt de 3 ore acolo verificati logurile"

Chiar crezi ca are cineva timp sa stea de 3-4 ori pe zi sa verifice logurile? Eu personal nu cred, doavada fac cererile de gen ca stau cate o saptamana, deci in principiu nu se poate crea precedentul.

Iti doresc o seara placuta si mai citeste regulamentu!

P.S. Scuzati interventia...

Tare prost mai esti.

La MU este user ca si tine , nu admin , nu moderator.

La cate plangeri nu s-au dat nefondata , da merita un avertisment dar merita si Itachi ,adica Alyce unul pentru toate pk-urile date azi , nu numai lor cat si in kanturu3 , ultimul k6 s.a.m.d.

Regulamentul te invit pe tine sa-l citesti ... Adica stii tu " nu ai voie sa iei iteme de pe jos in timp ce preiei" . " Nu sunt obligat sa raspund la intrebarile de afk ale unui player,trebuia sa aibe inv deschis cand ma filma " . " a adunat un item de pe jos in primele 2 secunde de cand a picat !!! DAR NU AVEA PARTY CU MINE!!! " etc.

O seara buna.

warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Pai stai sa vezi , tu spui ca spotul ala il ai de 3 rr-uri ..... cum dovedesti ???

azi dim spotu ala era al meu si tu mi-ai dat pk .

cum dovedesc ???? :dontknow:

Tu cine esti? Pe ce char ai fost? Alyce + itachi char de sacrificiu nu? Cum ai facut si in kant 3?

:)

Warn celor care au facut spam !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...