Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Cateva intrebari

Recommended Posts

Vreau sa lamuresc ceva cu domnul Protector.

Deci prima intrebare suna cam asa: Daca pe un spot sunt 3 charactere care stau unul peste altul si nu pot pune cursorul pe ele atunci cand fac preluare, preluarea este valabila in cazul in care nu am printul care dovedeste ca intr-adevar intreb acel char daca este afk ?

A 2-a intrebare: Daca pe spot in kalima vine un char phono si te intreaba intr-una x afk, y afk se considera nesimtire ?

A 3-a intrebare:Daca pe un spot se afla un singur character care nu trage si mobi sunt peste el am voi sa ii omor pentru al intreba de daca este afk ?

A 4-a intrebare: In momentul cand cineva preia un spot si te cheama la party iar pe acel spot inca se afla cei preluati printul tau cu spotul este valabil? poti posta pe cineva in cazul in care iei pk sau iti face ks ?

Multumesc :tiphat:

PS As dori daca se poate raspunsurile de la un moderator.

1:-?

2:-?

3:-?

4:-?

Link to comment
Share on other sites

1. Incerci pe cat postibil sa faci printuri cu afk la cat mai multe caractere posibil, in rest printuri de lal coordonate diferite sa se vada ca restul nu se vad si daca este clara treaba preluarea va fi valabila. Pe cat posibil ar fi indicat sa fiti voi oameni si sa nu recurgeti la astfel de metode pentru a evita o adaugare in regulament care sa va oblige sa nu stati pe aceleasi coord.

2. Nu.

3. S-a tot discutat problema si s-au dat cateva solutii, cauta si vei gasi.

4. Nu.

Link to comment
Share on other sites

la a 4a intrebare a lui hdd .

daca eu preiau un spot cu char X si mai bag un cont cu char Y , fac party X cu Y , fac print cu el in pt si X pleaca .

eu nu pot posta preluarea lui X dupa care print cu party X si Y , apoi ks sau stationare a unui char Z ????

Link to comment
Share on other sites

Daca in tot acest timp pe spot este si un caracter W care a fost preluat, nu.

Singurele poze valide cu spot sunt acelea cu, preluarea unui spot, caracterul singur pe spot, sau party-ul vostru singur pe spot.

Link to comment
Share on other sites

Primul lucru la care va ganditi e cum sa profitati / sa faceti rau, sincer nu ma mir, dar ar trebui sa schimbati si voi atmosfera in care jucati.

adica nu e spotul tau daca nu vrea x-ulescu si e dispus sa lase charul in tarc 2 zile,dati la ks

Fiind in arena se poate posta de stationare, odaca ce ai preluarea.

cand vad ca se vinde vreun tarc sau spot ma duc si dau la ks ^^

Cel care cumpara tarcui daca in el mai sunt caractere va urma sa faca si el o preluare sa aibe printuri.

Inchid pana nu intrebe cineva ce se intampla daca preluarea se face in kalima..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...