Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

looooool

Fiecare admin are regulile proprii ?

Recommended Posts

postez pt non-fp crs imi spune ca fac vanatoare si ca`mi arde un ban de 7 zile ! m4x vine si ii acorda aluia de l-am postat warn !!

crs imi zice ca limbaju nu poate fii provocat , m4x imi spune ca limbajul poate fi provocat !!

crs imi da warn pt cenzura !! sunt jignit de familie si m4x imi spune ca am provocat acel limbaj si ca respectivu nu primeste nimic !!!

Spark nu are timp sa citeasca ce am postat eu !! Si imi lasa warnu !! Ii fac post lu` spark si vine crs imi inchide topicu ca am fost banat pt bug abuse ... fac alt topic ... vine crs imi da disable posting 5 zile !!

La event old_man ne da kick , reason : next time ban !! krystu ne da ban 7 zile deranjare event dar tot el vine si ataca aiurea in timp ce e aod !!

crs imi spune ca el nu scoate ban`urile alea permanente ca nu vrea si ca nu meritam ! Dar el nu are nimic personal cu noi !! Badu imi explica frumos ca ni se scot banurile si ca nu are nimic cu noi doar ca trebui sa fim de 10 ori mai atenti de acum incolo !!

LINKMANIA !!! TREZESTE-TE !!! Vrem sa jucam samp si sa avem parte de profesionalism !!

Ca suntem noi dobitoci e partea a 2-a !!! Trebui sa ne iei de urechi sa ne destepti !! Nu sa ne faci mai dobitoci decat suntem !!

Daca faci o greseala si esti postat , te rogi sa iti raspunda drg ca el este mai ingaduitor !!

Pai da nu toti trebui sa acorde aceleas pedepse si sa ia aceleas decizi ?! Nu avem toti acelas regulament ?!

Regulament sever

• DM-ul este interzis in spawn-uri, safe zone-uri, event-uri.

Regulament Hitman Agency

2. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele in safe zone,spawn.

Poze de la cel mai frumos contract agentia hitman :

l7qT0.png

1089u6f.png

Eu acum discut cu voi ceilalti playeri aici ... cum vi se par toate astea ?! Numai eu sunt ala nebun ? Stiu ca cei din grove o sa imi spuneti da si altii cativa =)) Dar eu vb serios !

Link to comment
Share on other sites

Nu are reguli proprii, fiecare intelege in felul sau regulamentul. Si este mai indulgent sau mai putin indulgent. Atata timp cat tu iti vezi de treaba ta si nu deranjezi pe nimeni, este imposibil ca un admin sa se ia de tine. Totusi sunt pusi acolo pentru ca merita, mai mult sau mai putin , dar totusi merita. :tiphat:

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca ma bag si stiu ca nu e treaba mea, dar cand ai luat ban pt vanatoare, cred ca moderatorii au aruncat un ochi pe la plangeri membrii F.B.I., Unde 2 pagini sunt pline cu numele tau, si numai 1-2 posturi ai castigat...

P.S. : Sa cauti la hitman la cel mai frumos contract sa vezi cine facut contractul in spawn..... nu te supara dar... deja esti vanator...

Link to comment
Share on other sites

Daca ai de formulat vreo plangere unei persoane din staff ai aici:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=458

Daca ai vre-o plangere de formulat uniu jucator dintr-o anumita factiune ai aici:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=432

Si pentru ca ai postat unde nu trebuie ce nu trebuia, WARN UP !!!

LINKMANIA !!! TREZESTE-TE !!! Vrem sa jucam samp si sa avem parte de profesionalism !!

Daca intradevar vrei sa ai parte de profesionalism... trebuie sa te comporti tu ca un profi...

Noi nu dormim, trebuie doar sa iesi tu din aceea stare care tu o consideri ok, care din pacate nu este ok si benefica.

Si te rog sa reformulezi, vrei sa te joci samp nu sa ne jucam.... pentru ca sincer eu unul nu vreau sa ma joc samp asa cum vrei tu sa te joci ( vanatoare, abuz ... si stat pe forum cu manutele la ochii bazaind ca un pusti de 12 ani)

Imi cer scuze celor care au 12 ani, nu au nicio vina sunt mult peste ...........

Link to comment
Share on other sites

Acum ai postat sanctiunile care le-ai primit, de care esti nemultumit? Nu are legatura una cu alta? Eu unul nu inteleg ce vrei sa intrebi/arati?, de fiecare data ti s-a raspuns respectos dar si asta pana la o limita. Dupa ce ti s-a scos banul permanent si ai fost lasat doar cu 30 de zile in felul asta tratezi stafful?

Aducand acuzati nefondate apoi te intrebi de ce esti pedepsit? Vrei sa scot un scurt istoric cu sanctiunile tale? Daca ar fi sa respectam regulamentul, in cazul tau. ar fi trebuit sa fi banat permanent de mult dar am stabilit tot sa-ti mai acordat o sansa, se pare ca ne-am inselat.

Fiecare admin/moderator analizeaza o plangere o reevaluare in felul sau, fara sa tina pica, sau sa doreasca sa te infunde, folosim un reper, regulamentul. Nu toti gandim la fel nu e in natura noastra, tot timpul vor fi nemultumiri atunci cand se acorda o sentinta de moderatorul X sau Y, scopul nostru nu este sa va tinem departe de server

ci sa reflectati gresala facuta si sa nu o repetati.

Dar in cateva cazuri, precum si al tau, bunl simt are o limita, unde cererile de reevaluare sunt doar un "hai scoate-ti-mi banul ca nu o voi mai face" chiar daca e a "n" oara.

Pentru ultima oara ti-am scos banul, indiferent de situatie, sincer sa fiu nu-mi face deloc placere sa spun asta dar:

- nu esti un player model,

-nu te tii de cuvant,

-mai multe certuri si plangeri ai provocat decat sa ai un imact pozitiv asupra comunitatii,

Din aceste motive + altele nu cred ca locul tau e printre playerii adevarati ai acestei comunitati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...