Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

streight

[Plangere incorecta]Care cine ce cum cand?!?!?!?!?!

Recommended Posts

Nu stiu unde sa postez...deja vad ca o sa scriu degeaba ca ma trimiteti in alta parte...ma rog..ideea e ca: Nu am mai intrat in joc de ceva timp,2-3 zile,nu mai retin..asa..azi,cand am intrat am avut MAREA SURPRIZA de a descoperi ca am MUTE 3 ore , si PE DEASUPRA, si WARN! Ba' da'o drq :-? Cum? Cand? De ce ? Cine? Nu am gasit nici o plangere la adresa mea.Care'ai smecheria? Suferiti de admin si faceti ,,ce vrea muschii vostri,,? Astept cu NERABDARE raspunsul la bizara mea problema si sper sa remediati aceasta ,,mica defectiune,, ! Sunt si eu om ca voi,voua cum va e cand sunteti neandreptatzitzi?..... :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Uite , apesi pe butonu START NEW TOPIC aici si scrii la titlu "Cerere reevaluare warn - streight( sau cum ai tu nick-ul in joc) " si in continutul topicului trebuie sa completezi formularu` asta.

Nume in joc: streight( sau cum ai tu )

Ip: iti pui ip-ul pe care il poti afla de pe site-ul asta : http://www.ip-adress.com/

Data: lasi liber deoarece nu stii cand a fost acordata sanctiunea

Motivul reevaluarii: Nu stiu de ce am primit warn-ul..

Link catre plangere (aici postati link-ul de la sectiunea plangeri unde s-a dat verdictul): -

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu unde sa postez...deja vad ca o sa scriu degeaba ca ma trimiteti in alta parte...ma rog..ideea e ca: Nu am mai intrat in joc de ceva timp,2-3 zile,nu mai retin..asa..azi,cand am intrat am avut MAREA SURPRIZA de a descoperi ca am MUTE 3 ore , si PE DEASUPRA, si WARN! Ba' da'o drq :-? Cum? Cand? De ce ? Cine? Nu am gasit nici o plangere la adresa mea.Care'ai smecheria? Suferiti de admin si faceti ,,ce vrea muschii vostri,,? Astept cu NERABDARE raspunsul la bizara mea problema si sper sa remediati aceasta ,,mica defectiune,, ! Sunt si eu om ca voi,voua cum va e cand sunteti neandreptatzitzi?..... :dontknow:

Warn-up inainte sa postezi citeste regulamentul sectiunii.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...