Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Still Searchin'

recuperarea contului?

Recommended Posts

Tot eu deranjez.... Am inteles, probabil am mai creat un cont in trecut... dar nu stiu numele si nici parola pentru a il putea recupera... in cazu asta ce fac??? cu cine ar trebui sa vorbesc?? :(

chiar nu stiu....si nu imi mai amintesc. cand lam creat iar dak tot exista as vrea sa il recuperez. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Tot eu deranjez.... Am inteles, probabil am mai creat un cont in trecut... dar nu stiu numele si nici parola pentru a il putea recupera... in cazu asta ce fac??? cu cine ar trebui sa vorbesc?? :(

chiar nu stiu....si nu imi mai amintesc. cand lam creat iar dak tot exista as vrea sa il recuperez. Multumesc.

mai adaug un coment pt k tocmai am vb cu cineva si acuma am realizat care ar fi problema....

Eu stau intr.un caminde studenti....si cred kavem acelas ip... mai exact in brasov pe colina dak stie careva....

Va rog frumos dak se poate sa gasiti o solutie sa ma pot juca si eu... :( defapt credk nu am mai creeat niciodata un cont....pentru k nici macar nu imi amintesc...numele sau ceva makr caracteru, e pentru prima oara cand vreau sa joc online si chiar nu pot.... :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...